Mám rýmu, mužů mít covid?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3717
8.3.21 09:56
@Bábrdl píše:
To už tu dlouho nebylo. Prudič zase dorazil :zed:

Hele, nevím, jestli je dotyčný prudič, ale v tomhle případě má naprostou pravdu. Takhle se může ptát jen ten, kdo nemá mozek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 18:31

Hezký večer, tak jsme dnes byly na testech, já negativní, dcera pozitivní.
Ale stále mám zvýšenou teplotu, únava, bolest těla a hlavy. Dceru bolí akorát hlava. Má někdo stejnou zkušenost? Měla bych jít ještě jednou na testy? Byly jsme na PCR. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
500
8.3.21 21:37

Nejspíš máš falešně negativní test nebo byl test chybně proveden. Může se stát, osobně vím o případu, kdy i přes příznaky a prokázány blízký kontakt s pozitivní osobou (manželka) měl muž PCR test negativní. Jelikož se jeho stav nelepšil, poslala jej lékařka za týden na PCR test znovu, a to už byl pozitivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.21 03:49
@mag12 píše:
Nejspíš máš falešně negativní test nebo byl test chybně proveden. Může se stát, osobně vím o případu, kdy i přes příznaky a prokázány blízký kontakt s pozitivní osobou (manželka) měl muž PCR test negativní. Jelikož se jeho stav nelepšil, poslala jej lékařka za týden na PCR test znovu, a to už byl pozitivní.

Aha děkuji. No uvidím co řekne dr. Ale to by se mi zase prodloužila karanténa od toho mého pozitivního testu ne? :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
1066
9.3.21 06:32
@Anonymní píše:
Hezký večer, tak jsme dnes byly na testech, já negativní, dcera pozitivní.
Ale stále mám zvýšenou teplotu, únava, bolest těla a hlavy. Dceru bolí akorát hlava. Má někdo stejnou zkušenost? Měla bych jít ještě jednou na testy? Byly jsme na PCR. Děkuji

Opakuj test treba za tyden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.21 16:04

Dnes jsem volala své dr že jsenegativní, řekla mi ať jsem doma a přijdu 22 na kontrolu a pak mi volala hygiena a mám jít na testy ještě jednou. Tak nechápu. Já se ještě dr ptala jestli nemám jít znovu když mám furt teplotu a že ne.

• Citovat
  • Nahlásit
10894
10.3.21 06:32

A říkala jsi Mudr že dcera je pozitivní? Dle mě špatný test proto tě ženou znovu. Oni teď na hygieně si vše hodně hlídají. Nám volali asi 4×.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 09:48
@EvaG píše:
A říkala jsi Mudr že dcera je pozitivní? Dle mě špatný test proto tě ženou znovu. Oni teď na hygieně si vše hodně hlídají. Nám volali asi 4×.

Ano samozřejmě. Sama řekla, že test může být falešně negativní, ale znovu prý nemusím. Samotnou mě to překvapilo. I kvůli tomu, že pokud si to odbydu teď tak budu mít imunitu na ty 3 měsíce.
Hlavně v práci nás také testují a měří denně teplotu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 13:02

Já měla jasné příznaky a první PCR negativní. O 4 dny později už jsem byla pozitivní. Na test určitě jdi, abys pak mohla být v té ochranné lhůtě 90 dní.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 11:52

Vím, že to je pořád dokola, ale… Už jsme covid prodělali v říjnu. Manžel byl v kontaktu s někým, kdo je ted covid pozitivní - ještě to v té době nevěděl, možná ještě ani nemohl nikoho nakazit. Po 7 dnech si udělal test a negativní. Jedno dítě mělo jeden den rýmu. Já jsem zahleněna, trošku mě bolí hlava - takhle jsem se cítila na začátku covidu, ale zároveň jsem se tak cítila i měsíc předtím kvůli alergii - pořád zahleněna odkašlávání i a nemělo to s covidem nic společného. Jaká je pravděpodobnost, že by měl manžel covid - i přes negativní test a zároveň nakazil máš ostatní? Nemá žádné příznaky a my jsme s nikým v kontaktu nebyli. Podle mě to covid mít nemůže, ale zároveň se bojím setkat s rodičema. Řeším to, že zítra máme jít na návštěvu k lékaři, na kterého dost dlouho čekáme. A potřebuji druhé dítě pohlídat. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat