Nanoblock - kde sehnat?

36860
24.6.13 20:43

Nanoblock - kde sehnat?

U kamaradky jsem videla stavebnici s drobnymi dilky, na obale bylo Nanoblock. Mladyho to zaujalo a protoze on se jinak trenovani jemne motoriky zdarile brani, chtela jsem mu ji koupit. Vygooglila jsem v cestine ale jen nekolik stranek o tom, ze ji nekdo mel a zadny eshop. Ja bych teda asi stejne na novou nemela, takovehele veci beru obvykle z mimibazaru, tam taky neni. Tak me to zaujalo, je to takova novinka, ze to tu jeste neni, jestli to nekdo znate, mate ANEBO jestli se to trebas v CR neprodava pod jinym nazvem. Dik

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16059
24.6.13 21:32

@Pudloslava a kamarádka neví, odkud to má? (nerýpavá otázka, děti mají spousty dárků od příbuzných, takže původ též neznám)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36860
24.6.13 21:48

@Kakika jo logicka otazka :-) neni online, sjizdela jsem internet dneska :-) a zas po tom neprahnu tak intenzivne, ze bych ji hnedka volala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16059
24.6.13 21:51

@Pudloslava a je to tedy toto? nanoblock
Já abych věděla, o co vlastně jde :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36860
24.6.13 21:53

@Kakika jojo, takove pidilego

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16059
24.6.13 21:57

@Pudloslava tak to by bylo asi jednodušší koupit si to menší lego (ne duplo) :lol: Taky jsem nenašla, že by to tu někdo prodával :think: Jen že je to japonská obdoba lega a že je novinka určena také pro lidi, kteří obdivují tuto legendární stavebnici. Upozornil na to zahraniční server Oh Gizmo. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36860
24.6.13 22:03

@Kakika no tak to vis ze si to nebudu kupovat za cenu velkych investic. Myslela jsem, ze by se to trebas mohlo prodavat pod jinym nazvem. Proste me to zaujalo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16059
24.6.13 22:09

@Pudloslava no však v pohodě. Taky mě to zaujalo, ale nehodlám na tom nechat půlku rodičáku. Zvlášť když vím, kam všude dokáží nakopat velké lego, natož takové prťavé kousky :lol: Zkušenost s napodobeninami je ale bohužel taková, že ty nedrží. Napodobenina dupla i normálního lega letěla do koše do týdne od věnování dětem. Větší kousky se štípali na menší a ty menší zase buď nešli kloudně zacvaknout do sebe nebo nedrželi. Tak si budete chodit hrát ke kamarádce :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat