Velká magická kreslící tabule

63
24.6.13 20:35

Velká magická kreslící tabule

Máte někdo tuhle tabuli?
http://tabule.hyperzbozi.cz/…slici-tabule
Naše malá jí včera dostala k narozeninám. Když jsem jí dneska uklízela, tak jsem nemohla uvěřit svým očím. Na psacím prostoru byl flek o velikosti 10 korun a v rohu ještě dva malý - prostě jako popsaný, ale nejde to smazat. A to modrý mazátko jde taky strašně ztěžka, před tím to šlo skoro samo.
Naše malá - 2 roky - není žádnej ničitel, měla to položený na stole a jen si malovala, maximálně si tam položila ruku.
Máte někdo podobnou zkušenost? Je to na reklamaci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63
24.6.13 20:42

Všechny fleky, které vidíte už nejdou smazat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Bunny puella
24.6.13 20:43

Nemáme tedy přesně tuhle tabulku, ale na té naší se to objevilo taky. A to poté, co se o ní syn moc opřel. :? a bylo po malování, protože mu vadilo, že pojezd nejde dobře posunovat a nemizející fleky.

• Citovat
  • Nahlásit
63
24.6.13 20:52

Aha, takže se o to opřela. A reklamovali jste jí, nebo není na reklamaci nárok?
Chtěli jsme jí koupit kvalitní kabulku a tímhle způsobem jí za týden vyhodíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Bunny puella
24.6.13 20:52

Nereklamovali. Myslím si, že by reklamaci stejně neuznali. Nestála nás tolik, co ta vaše, takže jsme to nechali být.

• Citovat
  • Nahlásit
20826
24.6.13 21:04

@Misa.K Napadlo mi zkusit tabulkou zatřást a pak znova zkusit? Nám to párkrát pomohlo, ale jen u těch levných šmejdů. Nám totiž drahá taky velice brzo odešla (praskla), tak jsem se naštvala a přijde mi lepší koupit dvakrát za rok levnou tabulku za pár korun, než za pár set :cert: Máme dvě děti a to už se docela pozná. Takhle jsem koupila každému jednu a je to. Zatím drží a to už ji mají od prosince. Sice už jsou tam taky fleky, ale čekala jsem, že se rozpadne a to se zatím nestalo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
24.6.13 21:21

Zaklepání nepomohlo, je to úplně odlepený.
My jsme jí taky koupili za pár korun malou vloni a vydržela, jen byla poškrábaná. Teď jsme si naivně mysleli, že když to stojí takovejch peněz, tak to bude aspoň kvalitní. :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5407
24.6.13 21:37

Tak my máme tabulku snad za 90kč, malému je 17 měsíců, strašně se mu líbí, už na ní i stál, ale pořád funguje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: Je to z obyčejného hračkářství, žádné značkové typu pompo… A máme ji 2měsíce a kreslí na ní denně, i se starším bráškou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20826
24.6.13 21:53

@peteris My máme dost podobnou normálně od ťamanů. Normálně tam hračky nekupuju, ale právě jsem postupně zjisitla, že mají ty samé tabulky - stejný materiál, stejně vypadající, nejspíš stejný výrobce (což nechápu, ale dneska už prostě člověk nemá, jk přijít na to, co má kdo z jakého skladu :cert: ) jen prostě levnější, takže naše stála padesát Kč :lol: Vypúadá to podobně jako tato, ale je větší a má tvar autobusu a jsou tam korálky a zezadu je tabule na psaní křídama, které jsou taktéž přiloženy spolus tužkou :lol: Ale nepodařilo se mi najít obrázek, tak dávám jen podobnou :lol:

http://www.google.cz/url?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5407
24.6.13 22:05

@Amys jo, jo, taky jsem zjistila, že v normálních obchodech koupíš tržnicové zboží, úplně to samé, akorát samozřejmně dražší. Proto jsem volila i já tuhle variantu. Měla jsem samozřejmně vyhlídnutou z pompa za asi 450kč. Pak jsem zašla k nám do papírnictví-hračkářství a vybrala tuhle. Splní to stejnou službu, akorát je to made-in China. Kdyby ji měli na tržnici, tak ji koupím určo taky za pajdu. A taky nijak jejich hračky nekupuju, naučila jsem to i babičku, ta nosila autíčka, které už po vyndání z obalu přestala jezdin, nebo se ani netočila kolečka. No hnus…však to všichni známe ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20826
24.6.13 22:20

@peteris No právě a jsou lidi, které to naučit nelze (tetičky a spol :cert: ). Malá dostala k Vánocům barbínu, která se dá sehnat snad za třicet korun u ťamanů (oni ji tedy dovezli z Polska, takže je to luxusní dovozové zboží od strýčka lecha, jistě pravá od Mattela :lol: ). Plast z toho smrdí už na dálku, dá se jí učesta pěkný pankáč a vsadím se, že by hned praskla. No naštěstí jsem dárky tajně prostřídila ještě před tím, než skončili u stromečku a danou panenku schovala. Nakonec si ji odvezla babička jako mustr, podle kterého bude na panenky tohoto typu plést, háčkovat a šít :mrgreen: Já mám panenky, které jsem kdysi kupovala sama a tentokrát opravdu ty pravé od Mattela. Tak až mi princezna kapánek doroste, tak ji obdaruji a doufám, že babička do té doby naplete pořádnou krabici :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5407
24.6.13 22:25

@Amys jo, jo, v tom máš pravdu, že odnaučit příbuzenstvo kupovat tyhle paskvily, je dost obtížné, né každý si může dovolit koupit někomu něco za větší peníz. Ale když jsem říkala, že to je JEN 2× do roka (vánoce a narozky) tak by měli raději koupit buď něco malého, ale kvalitního (a jde to), než raději rozpadající se kravinu, která se hned vyhodí, tak raději omalovánku, nebo knížku. To moje děti určo potěší. Staršímu je 7 let a spát chodí až po přečtené pohádce :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20826
24.6.13 22:36

@peteris No ono v součtu to nějaký ten peníz dá, ale prostě by toho bylo málo :cert: Oni takto nepřemýšlí. Je jasný, že dítě je nadšený, co dostalo dárků, ale za týden má půlku rozbitou. Než nakoupit za stovku několik kravin (myslím dohromady za stovku :mrgreen: ), tak je lepší přihodit třicet korun a koupit třeba nějaké zvířátko od lega dupla :nevim: Ale pstoě se mi to nepodařilo vysvětlit. Oni si do dárků kecat nedají a my tak dál a dál zaplňujeme kontejnery na tříděný odpad (a to z toho musím předtím ještě odšroubovat všechny šroubky a odstranit osičky :cert: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5407
24.6.13 22:57

@Amys Tak já už mám to štěstí, že jsem je to odnaučila a dala jim pár tipů, co koupit levně a hlavně co vydrží…Starší syn miluje autíčka, nebo motorky od HootWheels. Koupíš ks od 50 kč, pravda, je to velikostně jako angličák, ale kvalitka. Jsou i větší, ale pak se úměrně zvedá ceny a kolem 100kč koupíš krásné modely. A to má spousty krásných velkých aut i na ovládání, aůe prostě tyhle, akorát do ručky. Posbírá si je všechny do postele a pořád si s něma hraje. Takže kvalitka a ještě je zbožňuje :palec:
p. s. teda ty jsi důsledná při třídění… :potlesk: :potlesk: :potlesk: Já třídím taky, ale né až tak důsledně (někdy taky vůbec)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20826
24.6.13 23:01

@peteris Já tuhle vykuchala jednu příšeru příšernou jen proto, abych z toho mohla vyndat strojek a dát do elektronického odpadu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat