Reklama

Nápoje pro děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Keny
Kecalka 104 příspěvků 26.05.10 07:39
nápoje pro děti

Kdysi vyšel test dětských nápojů, nepamatujete si ěkterá jaké byli vhodné akteré vůbec ne. A co dáváte dětem pít. Já zatím granulované čaje - ale moc se mi to taky nezdá. A vodu, ale to jí samozřejmě nejede. :-?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

BohunkaP
Extra třída :D 14918 příspěvků 26.05.10 07:52

Helence vodu, výjimečně se sirupem, tak 2× do měsíce koupíme Jupík Aqua, ráno mléko, při nachlazení místo vody sáčkové čajíky.
Marečkovi občas trochu vody nebo fenyklového čaje.

AngelinaBalerina
Echt Kelišová 7934 příspěvků 26.05.10 08:05

já dávám od začátku vodu a občas čaj ale to spíš při nachlazení a vyjímečně nějaký džusík ale ne jupíka, po tom se mu osypala pusinka :nevim: podle mě je v tomhle asi chemie dost..

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.05.10 08:06

O testu nevím.. ale já dávám sáčkový čaj (Leros nebo Megafyt) trošku slazený Glukopurem ,jinak by mi ho nepil. S neslazeným či vodou jsme neuspěli :cert:
Granulovaný čaj dávám jen občas, když spěcháme, je rychlejší na přípravu, ale je dost slazený.
Nedávno jsme byli u zubařky a ta nám poradila, at nedávám žádné džusy, prý je to to nejhorší, co způsobuje kazení zoubků :nevim:

Machalka
Extra třída :D 11763 příspěvků 26.05.10 08:08

Já dávám nejčastěji vodu, občas granulovanej čajík (dojíždím zbytky, další už kupovat nebudu). A tak jednou za měsíc dostane třeba Kubík Water, to když potřebuje na pití novou flašku :mrgreen:

Emmaa
Stálice 57 příspěvků 26.05.10 08:20

Také dávám granulovaný čaj!

yvushka
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 26.05.10 08:26

mozna by te zajimalo tohle

http://data.idnes.cz/…enapoje.html

par napoju je i tady: http://ekonomika.idnes.cz/…-priloha.asp?…

Keny
Kecalka 104 příspěvků 26.05.10 08:40

Je super děkuji moc za odkazy

Founik
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 26.05.10 08:45

Já dávám vodu, občas čaj. Nic jiného nechce a já jsem za to ráda :)

BohunkaP
Extra třída :D 14918 příspěvků 26.05.10 08:58
AngelinaBalerina píše:
já dávám od začátku vodu a občas čaj ale to spíš při nachlazení a vyjímečně nějaký džusík ale ne jupíka, po tom se mu osypala pusinka :nevim: podle mě je v tomhle asi chemie dost..

Jojo, po tom barevném Jupíku měla H. taky vyrážku… Ale ten Aqua je fajn, to je spíš něco jako neperlivá voda s lehkou příchutí… Občas si to dám i já, když mám chuť na limonádu… :mrgreen:

cernus
Závislačka 3802 příspěvků 26.05.10 09:04

Me maly pije nastesti vodu a pri nachlazeni mu davam sackovy caj oslazeny glukopurem. Obcas granulovany, kdyz je malo casu.

Tady ti hodim odkazy na stranky, kde je seznam chemickych prisad a jejich skodlivost. Ja se az kolikrat divim, obcas je i ve vecech pro deti neco, co by deti ale vubec nemeli.

http://www.emulgatory.cz/
http://www.chemievjidle.cz/

Jo, a jednou denne davam jeste malemu do flasky s vodou rakytnikovy sirup, v rakytniku je hodne vitaminu C a celkove je to nesmirne zdrava vec.

Lakyna
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 26.05.10 09:58

Tak já dávám pít střídavě granulované čaje a sáčkové většinou od Lerosu s glukopurem, občas jen vodu. Jednou nebo dvakrát do měsíce džus hodně naředěný, ale to fakt málo a šťávu Yo a taky hodně naředěnou 1:20, spíše je to ochucená voda, to pije nejvíce.

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 26.05.10 10:33

Zatím jen UM, vodu a záloze jsou sáčkové čaje Leros, které jí ještě nejedou.
už ted jsem ale rozhodnutá, že džusíky kupovat nebudu.
U první dcery jsem jela ve velkém v Kubíkách ve skle a dcera byla z té mrkve celá oranžová, chudinka :mrgreen: :mrgreen:
myslím, že kupované nápoje budou jen občas a nárazově.

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 26.05.10 10:34

Míša pije vodu, MM, nebo neslazené sáčkové dětské čaje. Nejvíc mu jedou ty ovocné Alnatura z DM. Granuláč jsem mu nedala nikdy a přimlouvám se, abys ho nahradila radši těmi sáčkovými, já když koukala občas na složení, tak to byly samý sacharidy a jen mizivé procento jakéhosi extraktu.

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 26.05.10 10:36
cernus píše:Jo, a jednou denne davam jeste malemu do flasky s vodou rakytnikovy sirup, v rakytniku je hodne vitaminu C a celkove je to nesmirne zdrava vec.

Prosím tě, co je to za sirup, kde ho kupuješ?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Průvod bude! Starosta ho sice zakázal, magistrát ale Kočkovým vyhověl

Radnice Prahy 3 málem zhatila pozůstalým po Janu Kočkovi (†28) jejich... číst dále >

Rolins válcuje svého ex: Slavní jsou ve sporu s Rytmusem na její straně

I když se Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) rozešli už před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >