Reklama

Propojení narozenin - mé a dcery

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

elis009
Povídálka 30 příspěvků 22.01.18 21:19
Narozeniny mé a dcery

Ahoooj holky,

dcera bude mít v srpnu roček a já měsíc na to kulatiny, 20 :-)
Chtěla bych to spojit v jednu oslavu, pro rodinu a blízké.. Jak byste tu oslavu pojali, popřípadě jak by vypadala? nemám vůbec žádné nápady… :-)

PS. jsem s dcerou sama
PS2. Mám k dispozici zahradu s venkovním posezením, bazénem a grilem
PS3. jaký dárek pro roční slečnu?
Děkuji za Vaše super tipy.. :mavam:

Reklama

Reakce:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15979 příspěvků 22.01.18 21:23

Jednoduše - lehký dortík - já dělám tvarohový, chlebíčky, zeleninové mísy, džusy, mineráky, vinné střiky…Když bude hezky, tak bazén k tomu. V létě jsou zahradní oslavy ideální.

majdula1
Kelišová 6465 příspěvků 22.01.18 21:49

Osmilety syn, ja i babicka mame narozky par dnu po sobe, behem deseti dnu :-)

A protoze taky v srpnu, vylozene se ta gardenparty nabizi. Zatim nam vzdy pocasi krasne vyslo :srdce: Priorita vzdycky byla detska oslava, nam dospelym se bud pralo ten den pozdeji behem odpoledne. Vyjimka byla, kdyz jsem mela ja 40, to jsem mela po tydnu jen svoji extra party. Ale jinak jsme nas dve dospelacky bud odbyly v jeden den /uz to neni jako ve dvaceti, no :-) / anebo jsme udelaly dalsi posezeni dalsi vikend.

No a jestli mate zahradu, bazen, gril… tak to se samo vse nabizi :-) Hoste se rozptyli po zahrade, jidlo, piti, rozhodte i deky na zem, hracky pro deti, vyzdobu bych neresila, dortik klidne jeden miminkovsky a dalsi pro dospelaky.

A pro malou je tolik moznosti darku! Moje nejmladsi dostala k druhym narozkam uplne uzasny Quietbook a doted ji bavi a lituju, ze jsme ji ho nedali uz k prvnim a vlastne ze ho nemeli uz starsi kluci.
Neni to hracka, co se vyhodi, ale zustane na pamatku :srdce:

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 22.01.18 22:22

Ja bych pozvala rodinu, kamarady i s detmi. Deckam bych zajistila nejake hry, dort, ovoce, mlsky, blbnuti v bazenu :palec: Dospelakum grilovani, na vecer i treba alkohol, az decka usnou :lol: nejakou hudbu. Zni to super :palec: Darky pro rocni - u nas nejvic bavi knizky se zviratkama, xylofon, lego duplo (nestavi, ale miluje rozebirat neco postaveneho a rozhazovat to). Nejvetsim hitem je kulickova draha, ta se neomrzi a zabavi i dospele :palec: Uzijte si oslavu! :kytka:

Ornwen
Závislačka 4359 příspěvků 23.01.18 11:07

@elis009 to bych chtěla, mít narozeniny v létě. To je bez problému co se týče oslavy s dětma. My jsme skoro všichni podzim/zima
Garden párty jak vyšitá. Deky na zemi, ovocné limonády, grilovačka - maso i zelenina, saláty. Dortíky nějaké lehké ovocné…hned bych oslavovala :jazyk:

A dárek pro roční. Mám teda dva kluky, druhému ještě rok není a oba milujou dětský stan https://hraci-domecky.heureka.cz/…-stan-zamek/

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >