Dotaz na rybáře/rybářky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Glumka
Kecalka 346 příspěvků 18.01.18 21:13
Dotaz na rybáře/rybářky

Najdou se tady rybáři/rybářky, které by mi poskytli/y radu? Brácha je vášnivý rybář a je to vlastně tak jediné co ho baví. Bude mít narozeniny, a tak bych mu ráda koupila něco s touto tématikou. Jenže netuším co. Našla jsem na netu kožené pouzdro s vyrytou štikou, sice je určeno na brýle, ale napadlo mě, že místo nich bych do toho dala kapesní nůž. Využije rybář kapesní nůž? Možná blbá otázka, ale já fakt nemám tucha :D

Reakce:
Bandii
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 18.01.18 21:26

Kvalitní nůž jistě ocení a využije ;). No a vymyslet se toho dá poměrně dost, různé rybářské oblečení, krabičky na háčky apod., nějakou fajn židli :) ale z pozice úplného laika bych se nevrhala do nákupu silonů, prutů…to by mohlo taky skončit naprosto nevyužité, což by byla jistě škoda.

Gina
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 1 inzerát 18.01.18 21:57

Nebo mu kup dárkový poukaz na určitou sumu do nějakého většího rybářství, které má třeba poblíž bydliště nebo o kterém víš, že tam rád chodí. Ať si nakoupí podle svého gusta :-)
Já mám manžela vášnivého rybáře a musím říct, že jediné, co jsem mu kdy sama koupila, byly nějaké wobblery. Protože když ho slyším, jak si kolikrát vybírá třeba i jen tu rybářskou židli - že musí mít tohle a tohle se mu naopak nelíbí… Ale mám to zařízené tak, že jeho kámoš, se kterým na ryby většinou chodí, mi vždycky před Vánocemi volá tipy, o čem ví, že by manžel potřeboval. A většinou mi i rovnou pošle web. odkaz na konkrétní prut nebo naviják, tašku apod. :)

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 18.01.18 21:58

Kvalitní nůž určitě využije…hele taky záleží co už má a nemá, ideální je zajít přímo do rybarskeho obchodu, umí poradit
Já třeba kupuju i návnady, ale něco málo o tom vím, takže si to troufnu…výběr je téměř neomezený, rybáři je vždycky co koupit ;)

Elvinerha
Zasloužilá kecalka 878 příspěvků 18.01.18 21:59

Záleží jakou technikou chytá. Pokud chodí na řeku vláčet či muškařit, jistě ocení třpytky, mušky, gumové návnady. Pokud chytá na řece, tak by jistě i hodně ocenil kvalitní polarizační brýle, díky nim se hladina vody neleskne a je vidět pěkně do vody, kde se nacházejí ryby a i při vytahování úlovku jsou k nezaplacení.
Pokud chytá na rybníce, tak tam by asi ocenil, nějaké pohodlné křesílko, hlásiče záběrů, třeba i nějaké kvalitnější návnady. Nějaký kvalitní lovecký nůž by byl také fajn, ale nekupovala bych zbytečně velký. S partnerem jsme oba rybáři, k narozeninám jsem mu kupovala právě lovecký nůž, ale o ten si řekl, že by si ho přál :-)

Gina
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 1 inzerát 18.01.18 22:00

A ještě - jestli se ti nechce dávat jen samotný poukaz, tak k tomu dokup nějaký „suvenýr“ s rybářskou tématikou - otvírač na konzervy ve tvaru ryby (to máme doma :-D), tričko, hrníček apod…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.18 22:33

Jako prodavačka v rybářských potřebách doporučuji dárkový poukaz. Zrovna Leden je po Vánocích měsíc kdy,,zklamaní" rybáři chodí měnit, nebo vracet nevhodné dárky. A je jich opravdu dost. Je těžké vybrat dárek když třeba ani nevíš jaký styl chytá.. Pokud trváš na dárku a poukaz ti přijde třeba nevhodný, tak bych koupila peněženku, pouzdro na doklady, opasek nebo třeba triko… Na tom není až tak co zkazit pokud trefíš velikost. Omlouvám se za anonym, ale prodavaček v rybařině je málo a nechci aby někdo věděl můj profil. Píšu sem neanonymně spoustu věcí co nikdo s okolí vědět nemusí. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >