Reklama

Dárek k 60. pro otce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

beruska_na_kvetince
Nováček 9 příspěvků 13.01.18 21:48
Dárek k 60. pro otce

Ahoj holky, chci znát váš názor na vybraný dárek pro tatku. Těm chlapům se tak blbě vybírají dárky, když nemají žádný extra koníček. Bude mít 60, ale pořád pracuje (podnikatel) a často i jezdí na služebky. Pátrala jsem všemožně a našla taktické pero http://www.nitecore.eu/…itanove-pero. Propisku v práci využije a ochrana na cestách se hodí. Přišlo mi to docela originální… co myslíte?

Reklama

Reakce:

Malike
Extra třída :D 11639 příspěvků 13.01.18 21:52

@beruska_na_kve­tince
Můžu být upřímná..na kulatiny pero?

beruska_na_kvetince
Nováček 9 příspěvků 13.01.18 22:24

Buď, proto jsem chtěla znát názor. Není to obyčejné pero, je z titanu a cenou na kulatiny docela odpovídá :-D. Táta má fakt všechno a kromě domácích dárečků, které jsme tvořili s dětmi jsem fakt bezradná.

beruska_na_kvetince
Nováček 9 příspěvků 13.01.18 22:26

Ještě mě hodně zaujalo to, že to opravdu slouží jako možnost sebeobrany tam, kde nemůžeš mít nůž/sprej atd.

Malike
Extra třída :D 11639 příspěvků 13.01.18 22:27
@beruska_na_kve­tince píše:
Buď, proto jsem chtěla znát názor. Není to obyčejné pero, je z titanu a cenou na kulatiny docela odpovídá :-D. Táta má fakt všechno a kromě domácích dárečků, které jsme tvořili s dětmi jsem fakt bezradná.

No možná ze zlata..ne každý má pohled na různé dárky hele..pokud víš že táta by to fakt ocenil..proč ne.
I když už bych nechala nějaké s věnováním..s tex­tem osobním

tini
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 5 inzerátů 13.01.18 22:34

Ja se priznam, ze me to taky neuchvatilo. Mrkni na Danny P penezenky, brasny a pasky, kupovala jsem manzelovi k Vanocum, da se objednat vyrazeni monogramu, prijde to krasne darkove zabalene a voni to uzasne kuzi, byli jsme uplne odvareni

madlicka
Kelišová 7018 příspěvků 13.01.18 22:56

No, zíleží, co ho baví, mě to ale hned připomělo nějaký seriál, už nevím, zda Krok za krokem nebo Kutil Tim - Frank dá Carol (nebo tim Jill?) ke kulatinám záchranný box do auta s lopatou na sníh, heverem atd. Moc jí miluje, tak nechce, aby zůstala někde bez pomoci.
Je to takový hezký vyjádření toho, že se o něj bojís, a chceš, aby byl v bezpečí, ale dar sám o sobě… no, pokud není tatínek sběratel zvláštních zbraní, asi bych hledalal něco jiného

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2291 příspěvků 13.01.18 23:02
@Malike píše:
No možná ze zlata..ne každý má pohled na různé dárky hele..pokud víš že táta by to fakt ocenil..proč ne.
I když už bych nechala nějaké s věnováním..s tex­tem osobním

Dobrej nápad

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 13.01.18 23:35

@beruska_na_kve­tince
Jako originální, ale pokud lítá letadlem, tak by o tu hračičku mohl přijít. ;)
Co nějaká apka typu synchronizovaný diář s rodinou v plné verzi? Nebo nějaká vychytávka pro podnikatele do auta (lepší navigace, držák na mobil, kamerka,… ) Nebo sada klasičtějšího pera a ukazovátka, nebo šroubováčku?
U nás v rodině to máme jednodužší - kupuje se nářadí a „hračky“. :think:

beruska_na_kvetince
Nováček 9 příspěvků 16.01.18 22:12

Holky díky, tak já se ještě pořádně poradím s manželem :-D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >