Narozeniny - tchyně 50

Anonymní
4.6.21 21:44

Narozeniny - tchýně 50

Krásný dobrý večer,
ráda bych se zeptala, co byste dali své tchýni k 50 narozeninám? Netroufám si říct, co má ráda, jelikož kdykoli jí dáme dárky, netváří se moc radostně (nemám jí to za zlé, muž je po ní, a nedokáže holt afektovaně jásat z darů). Přemýšlela jsem nad kosmetikou anebo masáží, ale nepřijde mi to „tak super“ k 50 narozeninám. Co dáváte tchýni vy, anebo naopak co byste rády dostaly vy? Cenově na dar až tolik nehledím (samozřejmě nekoupím něco za desetitisíce). Děkuji moc, budu ráda za všechny rady!
(anonymně, kdyby sem tchýně přišla :D)

ps. jste pro praktické dárky anebo ne?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9105
4.6.21 21:48

Zeptala bych se ji, co by ji udělalo radost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13665
4.6.21 21:55

Ja uz to vzdala zkoušela jsem od praktických dárků po dárky podle koníčku, poslední jsem zkoušela profi fotky všech vnoucat a stejně špatně, takže ja to nechávám už na mém muži a svagrove 12 let mě uz ponaucilo.
Každopádně se zkus zeptat :nevim: tchyne si není schopna ani na dotaz rict, treba ta tvoje bude rozumnější a nějaký tip da.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24000
4.6.21 21:57

No tohle bude za chvíli o mně - bože. Takže já bych byla šťastná za poukázku na šatičky, kabelku, poukázku na botičky, to bych si vybrala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22814
4.6.21 21:58

Velkou kytici, luxusní krém na obličej, košík dražších potravinových pochoutek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16998
4.6.21 22:02

Praktické dárky jedině pokud si je oslavenec výslovně přeje.

Masáž - je to něco, co má ráda? Spoustě lidí je nepříjemná představa že se jich někod cizí dotýká. Stejně tak trefit kosmetiku, je složité - leda že bys tím myslela že společně zajdete někam do salonu na ošetření. Ale opět, může to docela narazit.

A teda dala bych společně s mužem nějaký jemný šperk - přívěšek, třeba, nebo náušnice, pokud je nosí.

Má nějaké koníčky? Zajímá jí něco? Ví to alespoň její manžel, když ne její syn?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9232
4.6.21 22:02
@Anonymní píše:
Krásný dobrý večer,
ráda bych se zeptala, co byste dali své tchýni k 50 narozeninám? Netroufám si říct, co má ráda, jelikož kdykoli jí dáme dárky, netváří se moc radostně (nemám jí to za zlé, muž je po ní, a nedokáže holt afektovaně jásat z darů). Přemýšlela jsem nad kosmetikou anebo masáží, ale nepřijde mi to „tak super“ k 50 narozeninám. Co dáváte tchýni vy, anebo naopak co byste rády dostaly vy? Cenově na dar až tolik nehledím (samozřejmě nekoupím něco za desetitisíce). Děkuji moc, budu ráda za všechny rady!
(anonymně, kdyby sem tchýně přišla :D)ps. jste pro praktické dárky anebo ne?

V 50letech je to mladá tchýně…co nějakou vstupenku na muzikal?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4943
4.6.21 22:10

O jsem skoro já :D nemá náhodou ráda šperky???
CO ráda nosí? já bych tě za takový dárek milovala, ale muselo by to být do vkusu, no, a to je těžký..
pokud není straka, tak ideálně dárkový koš „všehochuť“ tím nic nezkazíš, kytku a úsměv ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1481
4.6.21 22:31

My budeme ne tchyni, ale mamce kupovat k narozeninam 60 cistic na okna lefheit. Prakticky a usnadni kupa prace :palec: plus samozrejme necoo k tomu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4391
4.6.21 22:35

Mě k padesáti am nejvíce nadchla vstupenka na exhibici mého milovaného sportu!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5437
4.6.21 22:37

Nejsem tchyně, ale bude mi 50. Potěšila by mně láhev. Třeba čokoladový koňak a hůl. ( Pro rejpálky mám artrozu v koleni..).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5437
4.6.21 22:38
@Alriga píše:
Mě k padesáti am nejvíce nadchla vstupenka na exhibici mého milovaného sportu!

Plážový volejbal?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1113
4.6.21 22:52

Nějaký víkendový pobyt?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99953
4.6.21 22:53
@Božislava píše:
Nejsem tchyně, ale bude mi 50. Potěšila by mně láhev. Třeba čokoladový koňak a hůl. ( Pro rejpálky mám artrozu v koleni..).

Sice mi v té době ještě nebylo 50 ale dostala jsem trekové hole a měla jsem z nich radost.
Jinak tu padly dobré návrhy, vstupenky na koncert, do divadla, dárkový koš, šperk, kniha, poukázku na něco třeba boty, kosmetiku, wellnes pobyt s partnerem atd atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1069
4.6.21 23:02

Tchýni, která se tváří jako kakabus na dárek, bych nedala nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat