Narušení účinků Depo provery

Anonymní
9.10.19 23:38

Narušení Depo provery

Dobrý večer nevíte někdo jak se dají narušit účinky depo provery? Mám dlouhodobé problémy alergicka reakce a neustávající krvácení od aplikace první injekce přesně před měsícem a 8 dny. Doktorce se to nelíbí už na ultrazvuku není známka toho že bych měla mít ms a tak že bude jednat dal ale i tak chci se zeptat jestli nevíte jestli ty účinky nejdou stopnout už je to dost nepříjemné a dost mě to krvácení vysiluje a to v mem případě matky samoživitelky dvou malých dětí není zrovna dobré.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

736
10.10.19 00:35

U mě jedna jediná dávka depo provery místo 12 týdnů účinkovala rok a udělala se mnou pěknou paseku. Ale nekrvacela jsem a menses dostala až po tom roce. Nikdy víc… Asi nezbývá než počkat, než přestane působit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.10.19 07:01

@_0812_ no jako kdybych nekrvacela tak to neřeším ale bohužel jo a ne občas málo :confused: už je to opravdu vysilující a už nevím no zkoušela jsem koukat na internetu a prý třezalka nabourává účinky hormonální antikoncepce tak nevím jestli zkusit nebo ne. Zeptat se své doktorky můžu až zítra ale nevím měla se ozvat ona sama v úterý a nic. O

• Nahlásit
  • Citovat
11056
10.10.19 07:26

Musíš počkat až odezní.
Já zacala krvácet sic až třetí měsíc, ale menzes mám po 50-60 dnech.
Tenhle měsíc prvně po 30 dnech. Účinky odeznívají rok.

Ty jsis o ní nic nečetla, než sis ji nechala píchnout? Spousta diskuzi je právě o tom, že holky krvácení pořád :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.10.19 07:34

@Netopirek právě že jsem důvěřovala svým příbuzným ty jsou naprosto spokojené a jelikož mám 2 dcery rok a měsíc od sebe a třetí až později až se najde chlap který si troufne žít s námi a neuteče tak jsem nechtěla nic zanedbat a přistoupila jsem na to a bum tohle vše ono mi nedělali dobře ani prášky které jsem brala po porodu první dcery takže evidentně hormonální antikoncepci už ne a jedině zkusit tělísko nebo už nevím ale tohle už nikdy víc

• Nahlásit
  • Citovat
4526
10.10.19 07:56

Ta třezalka by mohla pomoct, ona pomáhá činnosti jater odbourávat cizí látky. Jenom pozor jestli berete i jiné léky ty to ovlivní taky. Jinak depo provera je pořádné svinstvo, nejhorší na tom je že často si žena uvědomí, co jí to provedlo až jí přestane brát. Když jsem jí měla poprvé tak jsem si myslela jak je super. Až když mi muž řekl že to nemám brát, protože se mnou není k žití jsem zjistila co všechno se mi díky téhle antikoncepci přihodilo. Já bohužel neměla upozornění v podobě krvácení, mě vymazala náladu, pomohla velmi rychlému příbytku váhy (a 30kg za měsíc v momentě kdy se člověk stravuje a hýbe stejně není náhoda, já mám to štěstí/smůlu že přibírání rovnoměrně a tak mi většina oblečení byla sice těsnější ale seděla) a vymazala chuť na sex.

Edit: Mě po tom, co mi způsobila depo prověrka gynekoložka nedoporučila ani hormonální tělísko, prý to bude mít sice slabší, ale podobné vedlejší účinky jako HA.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.10.19 08:13

@Heivka bože a to mi chtěli píchnout po měsíci další aby se vedlejší účinky přebyli to mi řekli doslova ale to odmítám a chci se toho co nejrychleji zbavit

• Nahlásit
  • Citovat
11056
10.10.19 13:12
@Anonymní píše:
@Netopirek právě že jsem důvěřovala svým příbuzným ty jsou naprosto spokojené a jelikož mám 2 dcery rok a měsíc od sebe a třetí až později až se najde chlap který si troufne žít s námi a neuteče tak jsem nechtěla nic zanedbat a přistoupila jsem na to a bum tohle vše ono mi nedělali dobře ani prášky které jsem brala po porodu první dcery takže evidentně hormonální antikoncepci už ne a jedině zkusit tělísko nebo už nevím ale tohle už nikdy víc

Já jsem četla všechny diskuze. A je teda daleko více negativních. Ale stejně jsem si ji nechala píchnout.
U mě úplně zmizela touha na sex, menzes jsem neměla, ale menstruační bolesti ano. A o dost silnější a daleko dýl než běžně.
Takže do další jsem nešla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama