Narůžovělý hrudkovitý výtok

4.4.17 13:31

naruzovely hrudkovity vytok

Ahoj. Pisu anonymne.
pred cca 8 mesici jsme vysadila HA. Vse bylo v pohode. Ms atd.
Ale posledni dva mesice mne trapi tupa bolest leveho podbrisku. Prisuzovala jsem to vse ovulaci. Bylo to zhruba v polovine cyklu.
Ale ted to bylo vse jine. Ms nabehla +- v pohode. Jenze po skonceni jsme se s pritelem milovali. Mela jsem po sexu hnedy vytok. Pak jsem se zacala mit hrudkovity vytok, bez zapachu ale se svedenim… mela jsem nejake tabletky na zavadeni.. vse ok svedeni prestalo. Jenze hrudky uvnitr mam porad.
Navic dnes rano jsem se kvuli bolesti nemohla ani postavit. Kdyz jsem sla na zachod, stalo se neco co me dost vydesilo.. vypadly ze mne asi tri velke,,koule,, s naruzovelym hlenem. Bylo to jako tvaroh.. ale v tak obrovskem mnozstvi… omlouvam se za vyraz.. ale jinak to popsat nejde. Nicmene po tomto mne podbrisek bolet prestal… i kdyz uvnitr mam porad hrudky.
Napadl mne brzky potrat. Vzhledem k nechranenym stykum. I kdyz pritel se do mne nikdy neudela. O mimi se nesnazime, ale kdyz prijde tak prijde. Zajisteni jsme.
jinak, jsem momentalne mimo :palec: cr, tak nevim jestli se hnat na pohotovost.
Dekuji za odpovedi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4.4.17 13:36

@Bajuna20 bych to tipla na hodně rozjeté kvasinky… stačí zajít do lékárny a sehnat neco na způsob gynopevarylu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 13:46

Musi se prelecit i partner? Ja myslela ze po cipkach mi to prestalo. Zadne svedeni nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
362
4.4.17 13:51

Já bych teda utíkala na gyndu, ať mrknou ultrazvukem. Kvasinky tam budou asi taky, ale bolesti v podbřišku už k tomu nepatří. Nechci nijak strašit, ale mohla by tam být cysta, mimodelozni těhotenství… Gynekologa bych fakt neodkladala… Lepší přijít včas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 13:54

@Jírovka no ja jsem prave pracovne v Rakousku. Mam tady teda i pojisteni. Pritel se ptal jestli nepujdem..ale ja doktory nerada.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
362
4.4.17 14:00

@Bajuna20 No to je teda radost… Já bych teda radši šla, rakouského zdravotnictví bych se nebála. Ale tohle mi nepřijde jako banalita… Nejvíce se přikláním k tomu, že praskla cysta… Ale nejsem gynekolog. Ať se na to radši podívá fakt odborník. Nebo zavolejte svému lékaři…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.17 14:05

Mě se takhle projevil zánět, dostala jsem Atb na močák a bylo to… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
4.4.17 14:16

Mne teda mocak nezlobi. Zadne paleni nebo tak. Obcas jsem s nim mela problemy, ale kdo ne. Tak ja nevim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1282
4.4.17 15:14

@Bajuna20 To vypadá na rozjeté kvasinky. Když je to rozjeté hodně tak podbřišek bolí. Kup v lékárně něco proti kvasinkam na zavedení a k tomu krém na potírání. Hlavně se musí přeléčit i partner, jinak se toho nezbavíš. Můžeš koupit i tea tree olej a občas kapnout na kalhotky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
362
4.4.17 15:19

Já bych to teda na močák neviděla, když už zánět, tak ale gynekologický. A na ten patří antibiotika. Ono dost často se ke kvasinkám přidají i bakterie, a pak už dostupné mastičky nepomůžou. A hlavně jste měla bolesti v levém podbřišku, která po odtoku výtoku odezněla… To kvasinky nedělají. A pravda, že kvasinky musí přeléčit i partner! Já bych na tu gyndu šla… Jste mladá, očividně se nebráníte ani miminku, tak ať se něco nezanedbá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama