Naše pubertální dcery

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veselabara
Nováček 4 příspěvky 14.07.19 23:51
Naše pubertální dcery

Ahoj holky :mavam:,
Co vy a vaše pubertální dcery. Zejména vztah mezi vámi. Sveruji se vám vším? Jak často spolu trávíte čas? Kvůli čemu se nejčastěji hádáte a jak se pak udobrujete? Jsou to otázky které mě jen tak napadly a dost často si říkám jestli tyto věci dělám dobře.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
KKatka23
Echt Kelišová 9329 příspěvků 15.07.19 00:05

@Veselabara já mám tři dcery - čtyřletou, skoro tříletou a roční…z představy, že někdy budou v pubertě a dokonce možná všechny zároveň, se o mě pokouší migréna… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Bubučky
Nováček 5 příspěvků 15.07.19 00:38

@Veselabara No mam 3 měsíční dceru a když jsi představím jaká jsem byla :smiley: a jestliže to budu muset sní prožívat no pekni.. No budu doufat že v budoucnu Budem mít k sobě blízký vztah než jsem měla vlastní mámou… :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 07:49
@KKatka23 píše:
@Veselabara já mám tři dcery - čtyřletou, skoro tříletou a roční…z představy, že někdy budou v pubertě a dokonce možná všechny zároveň, se o mě pokouší migréna… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mám to skoro jako ty, jen o deset let později. :joy: 12, 14 a 15. Hele, dobrý, holky jsou sice na zabití, ale nakonec tak nějak v normě. Ovšem počítej s tím, že tvou vychovu berou tak do deseti, pak se jim zatmí a zase se začnou probirat někdy ve čtrnácti, patnácti.

Kluci jsou u nás fuj, ale jinak si docela občas popovídáme.

Info o dětech, proto anonym. :mavam:

Uživatel je onlineElleník
Ukecaná baba ;) 1776 příspěvků 15.07.19 07:58

JJ já mám 8 letou, 5 letou a teď čekám další :lol: tak už se taky těším :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 08:02

Já mám třiníctiletou. A je celkem v pohodě. Někdy se šklebí, ale jinak je v normě. Je hodná, poslouchá, nijak nevyšiluje, dobře se učí, žádné excesy nejsou. Řekla bych, že vztah v pohodě, stále mi chodí dávat pusu na dobrou noc. No a se svěřováním, to úplně nevím. Říká mi hodně věcí, ale ne o klucích. Myslím, že zatím je to v takovém stadiu ježiši ti kluci jsou trapní :mrgreen: když se zeptám na kluky, protočí oči a začne mamiii, nech tohooo. Ale je fakt hodná, kdyby tohle byla puberta, bylo by to v pohodě. Řekla bych, že horší je sedmiletá.

Alušáček
Závislačka 3952 příspěvků 15.07.19 08:05

Moje dcera už má pubertu za sebou, ale náš vztah byl i v pubertě dobrý, kamarádský. Dcera se mi sverovala, společný čas jsme trávily třeba nakupováním, nebo jsme šly na brusle, někdy do kina, coz děláme pořád.. Asi jsem měla štěstí, že puberta proběhla v pohodě, krom nějakých nálad nic hroznyho a já nejsem matka co zakazuje a buzeruje kvůli blbostem… Takže u nás pohoda :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 10:51
@Veselabara píše:
Co vy a vaše pubertální dcery. Zejména vztah mezi vámi. Sveruji se vám vším? Jak často spolu trávíte čas? Kvůli čemu se nejčastěji hádáte a jak se pak udobrujete? Jsou to otázky které mě jen tak napadly a dost často si říkám jestli tyto věci dělám dobře.

Dcera se mi moc nesvěřujte, jem treba mi rekne, jak bylo s kamarady, ale jinak jako ty vážnější veci se mnou resit nechce..
My si zahrajem kazdy vecer jeste s manzelem a synem treba Monopoly atd.
A dcera se se mnou hádat ano nesmi :nevim:

me57h
Kecalka 499 příspěvků 15.07.19 10:54

Mám dvě dcery, obě v pubertě. Moc se nesvěřují, maximálně sobě navzájem. Zájmy moc společné nemáme, ta starší je vyloženě studijní typ a baví ji čtení a učení (bez legrace!), navíc je v období, kdy je máma trapná. Mladší má také bohužel své zájmy, které úplně nekorespondují s těmi mými… ale občas ji třeba nutím na brusle nebo něco.

divine woman
Extra třída :D 12598 příspěvků 15.07.19 10:59

@me57h S tvým přístupem se ani nemůžeš divit. Počítej s tím, že jakmile dostudují odchází z domu a moc často o nich neuslyšíš.

Hanka 02
Kecalka 184 příspěvků 15.07.19 11:09

Mám dvě dcery, téměř 18 a 11. Starší už má po pubertě, kolem těch 12ti 13ti to s ní bylo docela krušné, opravdu na zabití, urážlivá, hádavá, prostě takové to období „blbá matka“,pořád po mně něco chce :) Teď máme vztah úžasný, kamarádský, řekla bych, že se mi hodně svěřuje, někdy až moc, až jí někdy říkám, že nemusím taky vědět vše :lol: U druhé dcery puberta začíná a asi bude horší jak u první, ale mám asi trochu školu, tak se ze všeho už nehroutím, však ono to přejde. ;) Ale já sama v pubertě taky nebyla žádný andílek, takže jsou to asi geny :lol: :lol:

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1799 příspěvků 15.07.19 11:11
@Veselabara píše:
Co vy a vaše pubertální dcery. Zejména vztah mezi vámi. Sveruji se vám vším? Jak často spolu trávíte čas? Kvůli čemu se nejčastěji hádáte a jak se pak udobrujete? Jsou to otázky které mě jen tak napadly a dost často si říkám jestli tyto věci dělám dobře.

Dcera se mi svěřuje -o klukach si povidame hodne :lol:,vedela jsem, jaky kluk se ji zrovna v tu dobu libil, vim o 1.vaznejsi puse, svěřila se mi i s prvnim alkoholem, znam jeji kamarady( a jsou moc fajn :lol: ).Doma se nam nebojí nic rict, vi, ze z toho nebude mit průšvih..
Společný cas spolu trávíme uz mene nez predtim, ale dneska jdem nakupovat a jeste do kina :palec:., vratili jsme se z 14-ti denní dovolene a tam byla dcera skvela.
Jeji puberta je, ale obcas peklo, ildyz posledni dobou uz je to lepsi a lepsi :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 11:39

Jojoo pubertu mame divokou…
Dcera uz kouri, pije alkohol…

Aamanda
Kelišová 5674 příspěvků 15.07.19 11:40
@Anonymní píše:
Jojoo pubertu mame divokou…
Dcera uz kouri, pije alkohol…

To mi připadá jako úplná klasika v pubertě. Ovšem záleží jestli je jí 11 nebo 16 :mrgreen:

Aamanda
Kelišová 5674 příspěvků 15.07.19 11:41

Moje 12 letá je zatím zlatíčko, mnohem horší to s ní bylo v batolecím věku. Čekám, jak a kdy se to vyvine.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama