Nastřelení náušnice doma

Anonymní
4.2.21 14:24

Nastřelení náušnice doma

Ahoj, chci se jenom zeptat jestli má někdo zkušenosti s nastřelováním náušnic doma. Už dlouho jsem přemýšlela o nastřelení druhé náušnice a obědnala jsem si nastřelovačku. Tak mě zajmá jestli s tím má někdo nějaké zkušenosti nebo rady. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2293
4.2.21 14:47

S nastřelením ne, ale jako středoškolačky jsme si propichovaly druhé dírky na intru - hezky šicí jehlou opálenou nad svíčkou. Přežily jsme všechny :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.2.21 15:06

My jsme to dělaly, pokud nemáš nastřelovačku z Číny, tak se není uplně čeho bát. Jen si připravit dezinfekci :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14945
4.2.21 15:10

@carsa teda to je hustý. Moje 14 letá dcera přišla s dotazem na druhou dírku zrovna tento týden. Tak jsem jí řekla, že klidně zajdeme na nastřelení, až se to vše otevře. Radši to budu mít pod kontrolou než aby někde experimentovala s kamarádkama. Na druhou stranu zvát si kohokoliv kvůli tomu domů bych neudělala. Už jen kvůli soukromí a bezpečnosti. Ale to je každého věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3515
4.2.21 15:20

To radši tu jehlu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
4.2.21 15:44

Omlouvám se, špatně jsem pochopila původní příspěvek.

Myslela jsem, že jde o dítě.

Promiň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2087
4.2.21 21:26

Nastřelovacku nevim, nemám zkušenost, ale za mě zbytečné. Mám v obou uši dohromady sedm dírek, dvě nastřelene od „profi“, jednu pichlou od „tatera“ a čtyři sama jehlou z lékárny. Záleží také kam si chceš náušnici dát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1543
5.2.21 17:46

Píchala jsem si druhou dírku sama doma šicí jehlou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat