Nástup do nové práce, co čekat?

Anonymní
17.3.21 08:14

Nástup do nové práce,co čekat?

Ahoj holky:)
Zítra nastupuji do nové práce.
Konečně se mi podařilo získat práci ve firmě jako asistentka obchodního oddělení. Dříve jsem dělala práce jako prodavačka nebo servírka.. Tak mám celkem strach co mě bude čekat.
Prosím o radu, co si mám s sebou vzít, jestli mě čeká nějaké skupinové představení( případně co bych o sobě měla říct) a nějaké další rady :roll:
Děkuju moc za odpověď :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9231
17.3.21 08:18

V každé firmě to chodí jinak takže co tě čeká ti nikdo neřekne. Vem si sebou něco na poznámky. U nás byla asistentka obchoďáku taková holka pro všechno co za ne řešila jejich srance, který jim se dělat nechtělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 08:25

@JancaS84 dobře děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
31998
17.3.21 08:26
@Anonymní píše:
Konečně se mi podařilo získat práci ve firmě jako asistentka obchodního oddělení. Dříve jsem dělala práce jako prodavačka nebo servírka.. Tak mám celkem strach co mě bude čekat.
Prosím o radu, co si mám s sebou vzít, jestli mě čeká nějaké skupinové představení( případně co bych o sobě měla říct) a nějaké další rady :roll:
Děkuju moc za odpověď :)

Představit by tě měli, pokud se budeš vyskytovat na místě, kde je kolem víc lidí. Spíš řeknou, to je Marie Omáčková a bude dělat to a to. První den bych nic nehrotila, podané ruce (jestli se vůbec teď podávájí, protože koronáč) bych stiskla ne ve stylu leklá ryba a přidala úsměv a pohled do očí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2560
17.3.21 08:38
@Russet píše:
Představit by tě měli, pokud se budeš vyskytovat na místě, kde je kolem víc lidí. Spíš řeknou, to je Marie Omáčková a bude dělat to a to. První den bych nic nehrotila, podané ruce (jestli se vůbec teď podávájí, protože koronáč) bych stiskla ne ve stylu leklá ryba a ****přidala úsměv a pohled do očí.****
Úsměv pod respiratorem moc vidět nebude :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31998
17.3.21 08:45
@Jahru píše: Úsměv pod respiratorem moc vidět nebude :mrgreen:

Ty při úsměvu nehýbeš očima? Myslíš, že respirátor se při úsměvu nepohne? Kdo chce, všimne si.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.3.21 08:53
@Anonymní píše:
Děkuju moc za odpověď :)

Pohodlný hadry, ve kterých se cítíš dobře, pohodlný boty, sešit na poznámky, dvě pera, náhradní respirátor do kabelky, drobný do kapsy (na kafe) a doma nezapomenout dobrou náladu.

Mě představili, ale bylo to prd platný, protože těch 30jmen kolegů jsem si fakt nezapamatovala a neustále jsem je pletla :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 09:07

Super :D děkuju moc, snad udělám dobrý dojem :D

• Citovat
  • Nahlásit
208
17.3.21 16:57
@Russet píše:
Ty při úsměvu nehýbeš očima? Myslíš, že respirátor se při úsměvu nepohne? Kdo chce, všimne si.

Souhlas, když se směješ, delajinse Ti vrásky kolem očí, to pozná každý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat