Nástup na porod

Anonymní
18.5.17 19:08

nástup na porod

PREINDUKCE 22.5.2017 ten kdo má za sebou co mám očekávat a v kolik hodit dorazit do porodnice. A ještě zvažuji rodit ve Fakultní nemocnici Ostrava Poruba nebo Vítkovicka nemocnice co DOPORUČUJETE a bude někdo v Ostravě rodit tohoto data potkám tam někoho a může přítel být semnou od ranna?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6236
18.5.17 19:24

Tak který den a v kolik hodin je nástup ti měli říct v porodnici..nějak nechápu, že se rozhoduješ do které nemocnice jít? Snad tam, kde ti preindukci „naordinovali“…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70105
18.5.17 19:29
@Anonymní píše:
PREINDUKCE 22.5.2017 ten kdo má za sebou co mám očekávat a v kolik hodit dorazit do porodnice. A ještě zvažuji rodit ve Fakultní nemocnici Ostrava Poruba nebo Vítkovicka nemocnice co DOPORUČUJETE a bude někdo v Ostravě rodit tohoto data potkám tam někoho a může přítel být semnou od ranna?

No, teď to ještě někdo přeložte do češtiny a pak na to třeba půjde odpovědět :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18077
18.5.17 19:50

Tak někde ti snad dali info a někam jsi chodila do poradny ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6139
18.5.17 19:58

Rodila jsem 2× v Porubě, první šla sama, ale druhá byla vyvolávána a sestra mi řekla na kolik mám dojít.
Vyvolání trvalo v podstatě celý den a to se mnou manžel nebyl. Když už bylo třeba zavolala jsem mu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.5.17 20:11

@bublinek a jak jste byla spokojená? A to opravdu být nemohl? Chtěla bych ho od začátku až do porodu. A kde vás dáli na porodní?

• Nahlásit
  • Citovat
6139
18.5.17 20:16

Vzhledem k tomu, že po zavedení tablety mě dali na normální pokoj, tak tam fakt nemohl. Jak jsem psala, trvalo to dlouho, zaváděli mi 2 tablety - dopoledne a vpodvečer a teprve v 5 ráno jsem začala něco cítit.
Spokojená jsem byla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2616
19.5.17 20:46

Mela jsem prvni dva porody vyvolavane vcetne preindukce. Priprava porodnich cest vzdy na dva dny. Obyc. pokoj tedy bez pritomnosti partnera. Pote presun na porodni sal- samotna indukce a porod a tam uz byl muz se mnou.
Jinak take nechapu. Preindukci a indukci porodu prece indikuje lekar v porodnici. Tedy nedokazu si moc predstavit ze se na tomto postupu dohodnu s porodnici A a ve finale dojdu do porodnice B, ze jdu na tu indukci kterou jsem si domluvila v jine porodnici… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama