Revize dělohy po porodu

1606
12.5.17 07:47

revize dělohy po porodu

Maminky, ktera jste podstoupila revizi dělohy ppo porodu? Jak dlouho jste krvaceli?.Já dnes ještě 8den, už jsem zz toho vy stresovanou, bojim se, že me to bude cekat znova, nebo uje zto normální? Rikal doktor, že to muze trvá i 14dnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2610
12.5.17 08:05

Tak když ti i vystudovaný člověk řekl, že to může být i 14 dní, proč bys mu nevěřila?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.5.17 08:05

@Inka8 ahojky přece jen je to zákrok a velká rána…co zkusit homeopatika…já sice revizy neprodělala ale krvácela jsem po dvou porodech více méně až do konce šestinedělí…ultrazvuk ti dělali?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
560
12.5.17 09:21

Já měla po prvním porodu taky hned revizi…a krvácela jsem 4 týdny…stejně jsem dodržela šestinedělí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1606
12.5.17 13:42

Holky diky za uklidneni, to mi rikali i po porodu, že je vse ok, az do sestinedeli jsem spinila a krvacela vzajemne. Dr pak nasla asi cm placenty, tak me hned hnali na revizi. A ted jsem z toho furt vydesena. Nechci hatit doktory, jen má furt brouka v hlavě. Jsme preci jenom lidi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1606
12.5.17 13:45

Maji mi delat utz asi az v sestinedeli, ale dr na zakroku rikal, že se krvaci tak 14dnu a pák se jednom treba špiní. Tak Já furt nevim, zda pak mam se ozvat kdybych nadale krvacela i po 14dnech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1606
29.5.17 11:24

Tak jsem mela více jak týden klid nod krvácení a ted znova, tak nevim da dorazila ms nebo mám to rozhazene kvůli kojeni :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama