Naštval mě partner - k narozením mi jen popřál

1.zizi
29.7.13 23:43

naštval mě partner

Ahoj holky…jsem vážně naštvaná a asi se potřebuji jen vypsat… :pocitac:…mám dnes narozeniny a jde o to, že jsem nedostala od přítele ani jednu kytičku…popřál mi a tím to haslo…on když má narozeniny, tak se můžu přetrhnout, abych vymyslela co mu koupit a udělalo mu to radost..ještě se nestalo, že bych mu něco nedala…on je jinak velmi pozorný..nosí mi kytky i čokolády přes celý rok a často, ale DNES NE…přišel pozdě z práce a myslela jsem, že byl někde sehnat kytku ale on NÉÉÉÉ…nejraději bych ho zahlušila :cert:…nečekám dárky za tisíce ale kytka, nebo jen čokoláda by potěšila :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

48721
29.7.13 23:46

Možná, že jen nestihl nic koupit :idea: :think:
A přeju všechno nejlepší :kytka: :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
29.7.13 23:47

Ahoj, promiň, ale já myslím, že je to blbina, hlavní je, že si vzpomněl. A jak říkáš, jde pozdě z práce, asi toho má taky za celý den dost, uvidíš, že ti to vynahradí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.zizi
29.7.13 23:56

Ja vim, ze je to blbina…jen me to zamrzelo…on je jinak ukazkovej priklad dokonalyho partnera a otce…jinak dekuju :*

• Nahlásit
  • Citovat
24095
29.7.13 23:58

A zeptala ses ho proc ti nic nedal? Me by to taky mrzelo, ale zase bych z toho nedelala horor. Ja vetsinou pripominam dost dopredu a durazne upozornuju na to, co chci :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10861
30.7.13 00:01

Buď to z práce nestihl, nebo si vzpomněl v předsíni, to se může stát. Nebo se mu objednaný dárek mohl zpozdit.
Bych mu nechala čas do zítřka, jestli to napraví, a jestli ne, tak bych se ho zkusila v klidu zeptat, proč mi na narozeniny nekoupil kytku nebo čokoládu. Pokud je standardně pozorný, tak tam nějaký důvod bude.
A vše nejlepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5395
30.7.13 00:03

Také přeji vše něj :kytka:.To jsou mužský-určitě to napraví

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.zizi
30.7.13 00:06

Kdepak horor jsem z toho nedelala…nedostal veceri:-D…neni mozny, aby zapomnel, protoze jeho segra ma taky dnes narozeniny a od rana se to pripominalo…

• Nahlásit
  • Citovat
5395
30.7.13 00:07

@1.zizi chudák :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5929
30.7.13 00:09

No jo, chlapi… 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5929
30.7.13 00:10

A všechno nej nej nej :kytka: Třeba se příští rok polepší :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
703
30.7.13 00:13

@1.zizi chudák :mrgreen: třeba to ještě napraví :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
703
30.7.13 00:13

Také přeji všechno nejlepší :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.zizi
30.7.13 00:16

Dekuju holky uz je mi veseleji:-))…je to chudak, protoze znate to..lednice narvana jidlem, ale jakmile se to k nemu neprenese, tak my prece nic nemame a da si na dukaz mucednictvi cinskou polivku:-DDD

• Nahlásit
  • Citovat
703
30.7.13 00:17

@1.zizi tu miluje moje malá, vždycky jdem do obchodu a chce jí kupovat :D mě teda vůbec nechutná :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama