Nataša nebo Natálie

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.7.21 08:13

Nataša nebo Natálie

Ahoj, líbí se nám oslovení Naty, Natuška, Naťka, Natynka, chtěli jsme dát Natálku, jenže těch je poslední dobou moc, tak nás napadla Nataška. Co si myslíte, že je lepší zvolit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
303
23.7.21 08:15

Nataša zní divně, tvrdě, nelíbí se mi. Dala bych Natálku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8570
23.7.21 08:15

Natálie
Vždycky bude nějaký jméno které bude všude. Jinak osobně žádnou Natálku neznám, a v okolí o žádné nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3011
23.7.21 08:19

Natasu ne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26412
23.7.21 08:19

Nataša zní moc rusky, nikdy bych jí nedala. Natálie je naopak moc pěkná :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
787
23.7.21 08:30

Nataša je hodně tvrdé jméno a evokuje ve mě Rusko :lol: a Natálie je zas na každém rohu, u nás se to jima jen hemnží…ale v každém případě je to čistě tvoje věc ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2152
23.7.21 08:31

Nataša není moc hezké jméno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7594
23.7.21 08:35

Natasu ne, je to ruský jméno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1131
23.7.21 08:40

Nataša nezní nic moc. U Natalky bacha na oslovení v dospělosti. Jsem nositelkou tohoto jména a kdyz mi v 28 někdo říká Natalko, tak si připadám, jak malé dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
265
23.7.21 08:41

Nataša je ruské domácí oslovení Natálie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2153
23.7.21 08:57

Ani jedno.. 8) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28777
23.7.21 08:58

Nataša ne, to je moc východní, i když možná mám jenom averzi, protože to jméno mám spojené s příšernou osobou. Natálku bych nechtěla kvůli té četnosti, teď se s nima fakt roztrhnul pytel. Možná bych udělala trochu kompromis a dala třeba Natali, oslovení stejné, ale není to úplně ta Natálka co má každej :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4094
23.7.21 09:35
@Kriss Tina píše: Možná bych udělala trochu kompromis a dala třeba Natali, oslovení stejné, ale není to úplně ta Natálka co má každej :D

Toto je podle mě ta největší pitomost. Přesně kvůli tomu tady máme stopadesat variant jednoho jména plus jména podobně znějící. Ella, Ela, Elli, Elen, Elena, Eliška, Eleanor, Eleonora… Matěj, Matyáš, Matthias, Matthew… Tobiáš a Tobias, Natalie a Natali, Terezie a Tereza, Natan, Nathan, Nataniel, Nathaniel, Nathanael… Ema, Emma, Emily, Emilie… všechno je to ta stejná Ema, Ela, Maty, Tobik… jen prostě rodiče nechtěli, aby to jejich dítě bylo ta obyčejná Eliška, stopadesata Natálka… ale ve výsledku výsledku to snad ještě horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2467
23.7.21 09:37

Natasu fakt ne. Natalie je hezke jmeno. A pokud se vam libi, tak ho dejte bez ohledu na to, ze je to ted caste jmeno. Navic uz ma zase klesajici tendenci https://www.nasejmena.cz/nj/cetnost.php?…
Osobne jich znam par tak od 10 let vys, mladsi si nevybavuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1714
23.7.21 10:13

Natálie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu