Reklama

Nateklá hráze?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.17 19:30
Nateklá hráze?

Dobrý večer,

holky, mám pocit, že prosto rmezi pochvou a konenčíkem mám nateklou…nebo spíš zvětšenou, nevím přesně. Jsem po druhém porodu skoro 4 roky, nastřihli a šili mě po prvním porodu, u druhého ne. Nevím, jestli to tak mám furt nebo až ted, na gyndě nikdy nic neříkali, al emám pocit, že ten prostor mezi pochvou a konečníkem mám prostě jako by zvětšený, jako bouli, takový napnutý. Nic mě nebolí, nesvědí, MS normální. Je pravda, že MS mám zrovna ted. Barvu ten prostor jinou nemá…Tak ted nevím, jestli je to normální nebo by to místo mělo být úplně rovné… :think:

Reklama

Reakce:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.17 19:31
@Anonymní píše:
Dobrý večer,holky, mám pocit, že prosto rmezi pochvou a konenčíkem mám nateklou…nebo spíš zvětšenou, nevím přesně. Jsem po druhém porodu skoro 4 roky, nastřihli a šili mě po prvním porodu, u druhého ne. Nevím, jestli to tak mám furt nebo až ted, na gyndě nikdy nic neříkali, al emám pocit, že ten prostor mezi pochvou a konečníkem mám prostě jako by zvětšený, jako bouli, takový napnutý. Nic mě nebolí, nesvědí, MS normální. Je pravda, že MS mám zrovna ted. Barvu ten prostor jinou nemá…Tak ted nevím, jestli je to normální nebo by to místo mělo být úplně rovné… :think:

ne normalni to nejspis nebude co pipisujes

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.17 19:54

@JayLee a co by to mohlo být???

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.17 20:40
@Anonymní píše:
@JayLee a co by to mohlo být???

ja bych zasla na gyndu a chtela bych hodne podrobnej utz a vysetreni ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.17 20:50

@JayLee a co to Teda může být? Na gynde jsem byla v létě, kdy mi dělala ultrazvuk vnitřních orgánů. Já právě nevím, jestli to tak mám furt. Mám tam od sesiti kůži nakrivo a prostě to místo je takové trochu vyboulene…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.17 20:50

Já osobně při každé MS první den dva cítím úplně zřetelně jizvu po nástřihu a to jsem po porodu skoro osmnáct měsíců jestli to není nějakým prokrvením či co :nevim:

Sisi666
Kecalka 337 příspěvků 03.02.17 21:15

Nevím jestli je to co se stává mě, ale jakoby.mi vyleze jizva hráze..nevím jak to popsat prostě cítím tam bouli, kůži venku :roll:,na gyndě jsem se ptala a doktor mi řekl, že to přeháním, že to jsou nějaké řasy 8o co se zvětšují a já si myslím, že tam mám jizvu venku nebo co..no nejsem blbá, vím co nahmatám, chtěla jsem, aby mi to nějak odstranil nebo ja nevím je to hnusné tak venku cítit..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.17 21:24

Já mám prostě pocit, že to místo hráze mám vystouplejsi, nevím, jak to napsat, není to vysloveně jako boule, nebo natekle, prostě vystouplejsi hráz. A nevím jestli to tak je normálně nebo příp co to může znamenat. Jak jsem ještě psala, zrovna mám MS, tak nějaké prokrvení? :roll:

Sisi666
Kecalka 337 příspěvků 03.02.17 21:38

Nevím, mě na gyndě řekl, že to jsou řasy, ale pochybuji..Si kolikrát myslím, že je to velké jak dudlík :lol:,že to trčí.. a zrovna jak jsem byla na gyndě jsem to měla stažené :roll:..tak asi myslel, že myslím něco jiného..možná to souvisí z menstruací.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama