Nateklý pindík u batole

703
23.8.19 16:42

Nateklý pindík u batole

Synovi 2.5r otekl pinda, letela jsem vcera na pohotovost, tam vycistili fizakem a dali framykoin… Pretahnout samozrejme neslo… doma mame davat framykoin strikackou a repikovy oplachy… doktorka rikala, ze kdyz se to nezlepsi, mame jet do Motola (byla jsem v Horovicich)… no a moje otazka, je to uz 24h a zlepseni vidim minimalni… mam jeste pockat nebo uz jit plasit do Motola? Kdy Vam zabral pri zanetu pindiku framykoin?? Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

23.8.19 17:26
@llida píše:
Synovi 2.5r otekl pinda, letela jsem vcera na pohotovost, tam vycistili fizakem a dali framykoin… Pretahnout samozrejme neslo… doma mame davat framykoin strikackou a repikovy oplachy… doktorka rikala, ze kdyz se to nezlepsi, mame jet do Motola (byla jsem v Horovicich)… no a moje otazka, je to uz 24h a zlepseni vidim minimalni… mam jeste pockat nebo uz jit plasit do Motola? Kdy Vam zabral pri zanetu pindiku framykoin?? Dekuji

No já teda nevím, ale mi hned dostali antibiotika jak to doktorka viděla 8o asi bych jela malého to dost bolelo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3601
23.8.19 18:23
@tajnaorient píše:
No já teda nevím, ale mi hned dostali antibiotika jak to doktorka viděla 8o asi bych jela malého to dost bolelo

Framykoin je antibiotikum ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3601
23.8.19 18:24
@llida píše:
Synovi 2.5r otekl pinda, letela jsem vcera na pohotovost, tam vycistili fizakem a dali framykoin… Pretahnout samozrejme neslo… doma mame davat framykoin strikackou a repikovy oplachy… doktorka rikala, ze kdyz se to nezlepsi, mame jet do Motola (byla jsem v Horovicich)… no a moje otazka, je to uz 24h a zlepseni vidim minimalni… mam jeste pockat nebo uz jit plasit do Motola? Kdy Vam zabral pri zanetu pindiku framykoin?? Dekuji

Zavolej tam, popiš situaci a oni ti řeknou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.8.19 19:37

Malý měl také, na dětské pohotovosti nás poslali na chirurgii, kde mu to také vyčistili, ale následně jsme měli chodit každý den na kontrolu.Byl asi 4×. Nám tedy poradili odvar natáhnout do stříkačky, pak stříknout pod předkožku. Přetáhnout nám také nešlo, ale tímto jsme dosáhli malého zlepšení a zánět se už neopakoval. Teď mu takto „myji“ pindíka tak 3× týdně, čistou vlažnou vodou. Prosím anonym, nebo smazat, děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama