Začervenalé ucho kolem náušnice

Anonymní
9.1.21 16:20

Náušnice ????‍♀️

Ahoj holky, čím mazat? Do lékárny se nedostanu až v pondělí mám jen bepanthen plus hojivy krem… A vyndat náušnice nebo ne??? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20116
9.1.21 16:28

Mas aspoň nějaký Heřmánek nebo repik? Je to teple? Bolí to hodně? Teče z toho něco?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
212
9.1.21 16:29

Já jsem náušnici vyndala, na noc naložila do lihu, na ucho kapala betadine, ráno náušnici nasadila, betadine kapala ještě asi 3 dny a bylo po problemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
9.1.21 16:29

Desinfekce nebo slivovice, hlavně nemazat mastí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.21 16:32

Nemám vůbec nic😭 teplé to je stejně jako druhé ucho co je cajk, asi bolí když na to sáhnu, náušnice se normálně v uchu hýbe tak nevím jestli ji vyndat ale jen představa toho řevu mě desi :,( možná mám tak Heřmánková čaj…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.21 16:32

@Midaku betadinu snad někde mám👍

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.21 16:33

@Lith takže i ten betanhen hojivy ne???

• Citovat
  • Nahlásit
61610
9.1.21 16:57
@Anonymní píše:
Nemám vůbec nic😭 teplé to je stejně jako druhé ucho co je cajk, asi bolí když na to sáhnu, náušnice se normálně v uchu hýbe tak nevím jestli ji vyndat ale jen představa toho řevu mě desi :,( možná mám tak Heřmánková čaj…

Obyc sůl, rozmichat ve vodě, potírat. Žádné masti ani nic.. Vyndat, pokud jde o zlato

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
9.1.21 16:58
@Anonymní píše:
@Lith takže i ten betanhen hojivy ne???

To je taky mast že? Nedávala bych, desinfekci snad budeš mít doma, pomáhá taky solný roztok (deci teplé vody + 2 lžičky soli) a potírat. A kdybys to vytáhla, tak může dírka zarůstat a začít hnisat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.21 17:04

Dezinfekci mám a sehnala jsem i framykoin ten taky ne?

• Citovat
  • Nahlásit
3671
9.1.21 17:17

Náušnici sundat.. nám na to doma vždy pomáhá tea-tree oil, to je nejsilnější přírodní desinfekce ;) nebo aspoň alpa, přinejhorším slivovice… začíná tam zánět… mastí bych to nemazala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10368
9.1.21 17:22
@Anonymní píše:
Ahoj holky, čím mazat? Do lékárny se nedostanu až v pondělí mám jen bepanthen plus hojivy krem… A vyndat náušnice nebo ne??? :nevim:

Jak dlouho má ouška píchnutá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1413
9.1.21 17:43

Jak dlouho jsou usi pichnute? A jak je stare mimco?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23880
9.1.21 18:00

Jak dlouho je to pichle? Mimco se za to mohlo zachytit aa trhnout, možná by byly vhodnější pecky než kroužky. Jestli je to čerstvé píchnutý, tak bych nevyndavala, jen desinfikovala (betadine, ten nepálí), a potírala rapikovym nebo heřmánkovým čajem, ten seženeš i v potravinách. Jaký materiál náušnic to je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
9.1.21 18:23
@Anonymní píše:
Dezinfekci mám a sehnala jsem i framykoin ten taky ne?

Framykoin nam pomohl vzdy na zanicenou dirku, u me i u deti. Uleva byla behem par hodin, mazala jsem priblizne 2× denne 3 dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat