Kapičky na prdíky a zácpa?

Anonymní
8.1.21 19:23

Kapičky na prdíky a zácpa??

Prosím vás… Mám měsíční miminko… Používáme Biogaia jelikož malá měla tuhou stolici a zabralo to takže máme zase míchaný vajíčka… Jenže jsme nasadili Babycalm a hned druhý den tuhá stolice takže jsem vysadila a dobrý zase v pohodě tak jsem koupila Balonix med a hned po první dávce tuhá stolice je to možný?? Jsem z toho nešťastná… Přitom ji bylo tak dobře po tom, jen prostě ta stolice :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1454
8.1.21 20:21

Tak proč nezůstaneš u toho co se ti osvědčilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.21 20:56

@mamule42
U čeho?? Biogaiu dávám stále + k tomu kapičky Babycalm na prdiky jenže ty dělali tuhou stolici tak jsem dala Balonix a ten nám dělá taky tuhou stolici tak nevim co jiného dát…

• Citovat
  • Nahlásit
1454
8.1.21 21:15

Pokud jsi dávala Biogaiu tak měla prdíky? Já taky se snažím najít kapky na prdíky a dávala babycalm ale to trpěla na zácpu, a moc ji to nepomohlo, trochu zabral espumisan, nejlepší byl sab simlex a lefax ale teď se to nedá koupit.Tak jsem ji v lékárně objednala Biogaiu a myslela jsem že je i na prdíky. Já jsem začala už dokrmovat nutrilonem a najednou kaká 3× denně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.21 21:24

Ahoj a davas malinký taky cajicek nebo jen mleko

• Citovat
  • Nahlásit
15
9.1.21 10:09

Zkusila bych Espumisan. My po Babycalmu stejna zkusenost - na prdiky super, ale malyho to uplne zastavilo. Zatim mame nejlepsi zkusenost s kombinaci Espumisan na prdiky a Biopron probiotika.

Jinak Biogaia jsou probiotika, stejne jako ten Biopron. Zazivani to urcite pomuze, ale jestli prcek trpi na prdiky, tak je potreba k tomu dat jeste nejake kapky primo na to, bud Espumisan, nebo jak nekdo pise ten Sab simplex treba. A je potreba ozkouset, jaka kombinace bude sedet, nechat aspon 2 tydny. Nam treba Biogaia nesedla a vratili jsme se k Biopronu. Dobre jsou pry i laktobacily od Swiss.

Jinak na zacpu jsme meli od dr doporuceno denne par lzicek hermankoveho caje pro miminka, vic ho zavodnis a stolicka bude ridsi. Ale nas to prvne potkalo ve 2 mesicich, u mesicniho mimi si to urcite napred over u dr, jestli uz bys mu to mohla dat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat