Naušnice - hnisání

147
2.8.11 16:37

naušnice

ahoj, otevírám staré téma, ale třeba mi někdo poradí něco co nám pomůže. 1.7 jsme dceři (5měsíců) nechala nastřelit u naší pediatričky naušničky. 3 týdny jsme na doporučení myli 2× denně ouška mýdlem a zdálo se, že je vše ok. Po 3 týdnech jsem si všimla vzadu u ouška jako u toho šroubku zaschlého hnisu. Naši doktorka nám dala líh a framikoin, po 2 dnech mazání vše ok, ale po týdnu se nám to zase vrátilo. Tak jsem vyměnila ty nastřelené naušnice (byli ze silikonuú za bílé zlato, abych k té dírce lépe mohla no a už je to 5 dní a ouško je pořád stejné, dirka je červená a občas když naušnicí pohnu vyteče hnis. Zkoušela jsem líh, tea tree oil, framikoin, je to pořád stejné, ani horší ale ani lepší. Já na hnisání dírek také občas trpím, ale mě stačí vyndat třeba na týden a pak naušnici vrátit a je po problému, ale dcerce by to asi takhle brzo zarostlo. Díky za Vaše tipy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24837
2.8.11 16:44

Ahoj,
loni jsme řešili něco podobného. Dcerka teda měla ouška píchaná, promazávali a protáčeli jsme náušnice pár dní po píchnutí mastičkou s ATB a bylo to dobré. Za pár dní začalo jedno ouško hnisat, opět jsme mazali mastičkou. Jakmile jsme mazat přestali, bylo zase zle… Nakonec jsme koupili náušničky z chirurgické oceli a byl klid :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4235
2.8.11 18:28

Já tohle měla u Lucky, taky jsem je nechala nastřelit a hojilo se to pěkně dlouho, ale výměna za zlatý zabrala. Mně se právě ty plastový nelíbí, že se za nima drží špína. Elišce jsem je už nechala píchnout a má to krásně zahojený, mazaly jsme asi 2-3 dny a v pohodě. Ono je to různý, někomu se to hojí dobře někomu špatně, někomu to hnisá po píchání, někomu po nastřelení, takže těžko říct, co je lepší. To píchnutí je asi šetrnější, při nastřelení se rozbije ta okolní tkáň a pak se to někdy špatně hojí. U Lucky to možná bylo i tím, že má problém se zlatem, strašně jí v uších černá, ucho jí vysloveně nemokvá, ale náušnice má černý. Jedny stříbrný jí to dělaly taky, když jsem jí půjčila svoje, tak v pohodě. Teď jsem jí nechala udělat na zakázku od jedný paní na Fleru, ale už jsem taky uvažovala o tý chirurgický oceli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
147
3.8.11 08:21

díky za reakce:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu