Nazor - myslite si,ze jsem uspela ci ne?

Anonymní
30.6.21 09:49

Nazor - myslite si,ze jsem uspela ci ne?

Ahoj.
Mela jsem pohovor. Nejprve mi pani reditelka rekla neco o praci atd.Pak jsem se vyptavala na praci ja, na napln prace atd.Pak jsem se optala na pracovni dobu atd.Na samem konci asi po 20min jsem se zeptala na ohodnoceni…Mela jsem si udat plat, jeji plat byl o neco nizsi nez muj..ale ok.Pak uz jsem nevedela, na co se optat a zeptala jsem se ji, zda chce neco tedy vedet ona. A ona s usmevem, ze nepotrebuje, ze jiz vse vi. A ze mi da vedet do ctvrtka, i v pripade, kdybych neuspela. Nakonec jsme si podaly ruku, rekla, ze me rada poznala a odesla jsem. Celou dobu se tvarila prijemne, otevrene. Myslim, ze jsem byla prirozena a nevynervovana. Uprimne jsem se zajimala hlavne o praci.Dala jsem ji i neprimo najevo, na co bych si troufla a na co ne, napriklad jsem uprimne rekla, ze s anglictinou se moc nekamaradime, ona na to, ze by to problem nebyl. Zarazilo me ale to, ze se me na nic neptala. Zadne takove ty typicke otazky. Myslim, ze ma vzdelani psychologie, takze mozna vycetla ze me vse.Ta prace se mi libi, ale co myslite, ja z toho mela dobry pocit, ale to muze byt jen muj pocit.Diky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5551
30.6.21 09:54

Tak to asi těžko tipovat tak 50 na 50… netušíme kolik bylo dalších uchazeču o jaké šlo zaměření, zda je potřeba vzdělání, praxe… atd… atd. Koloik dalších uchazeču bylo horších či lepších než ty…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2304
30.6.21 09:55

Vydrz :hug: jinak, takove ty blaboly, co je vase nejsilnejsi stranka a kde se vidite za 5 let, uz nastesti nefrcej, a na pohovoru s temi primymi nadrizenymi uz vubec ne. Takze pani byla pricetna a uvidis.

Ze Ti jeste nevolali muze byt zpusobeno bud tim, ze jeste delaj dalsi pohovory, nebo ze vyjednavaj s nekym supr trupr o podminkach a ty jsi v poradi. Nenervi :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2589
30.6.21 09:56

To budeš vědět, až dostaneš odpověď :lol: klidně ses ji mohla líbit, ale nezapominej, ze uchazečů si vždy zvou víc, no a samozřejmě si ji muže líbit i někdo jiný ;)

Mne třeba můj šéf řekl rovnou na pohovoru, ze si mě vytipoval podle životopisu, ze se mu zamlouvam, a jestli tu práci tedy opravdu chci :lol: ale málokdo to řekne takhle rovnou no. A to je to vážně už od pohledu respekt budící “velký zvíře”, jak se říká, tak mi to samosebou dost polichotilo :lol: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17477
30.6.21 09:59

Hele to nezáleží na tom, jak se kdo na tebe tvářil, ale kdo ještě se přihlásil a koho na to místo potřebujou.

Takže je mi líto, ale musíš počkat, až se ozvou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.21 10:12

Z pohledu vedoucího pracovníka, který si vybírá nové členy kolektivu.

Jsou to obecné zdvořilostí fráze příčetného člověka, těžko soudit. Já si vybírám člověka nejen podle znalostí, ale také toho, jak na mne působí na pohovoru a jak mi zapadne do kolektivu. Vzhledem k tomu, že děláme odbornou práci, potřebuji, aby člověk měl přehled, základy a měl na čem stavět dál, měl určitý drive.

U mne osobně rozhoduje dost i to, jak mi člověk zapadne do kolektivu. Naopak nemusím namistrované jedince, kteří hází pojmy, ale absolutně netuší podstatu. Toto se však rychle na výběrovém řízení z očí do očí odhalí.

Anonym-práce

• Citovat
  • Nahlásit
1498
30.6.21 10:15

To se z pohovoru nedá vůbec odhadnout, nikdy ti na konci pohovoru neřeknou jestli jo nebo ne, ale s úsměvem řeknou, že se ozvou, je to už takový naučený chování a jestli tě přijmou zjistíš opravdu až po tom co se ozvou s výsledkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
996
30.6.21 10:38

Čtvrtek je zítra, tak vydrž. Držím palce, aby to vyšlo. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
30.6.21 12:05
@FlorenceF Jenkins píše:
Vydrz :hug: jinak, takove ty blaboly, co je vase nejsilnejsi stranka a kde se vidite za 5 let, uz nastesti nefrcej, a na pohovoru s temi primymi nadrizenymi uz vubec ne. Takze pani byla pricetna a uvidis.Ze Ti jeste nevolali muze byt zpusobeno bud tim, ze jeste delaj dalsi pohovory, nebo ze vyjednavaj s nekym supr trupr o podminkach a ty jsi v poradi. Nenervi :palec:

No já jsem minulý rok absolvovala hodně pohovorů a zrovna na tohle, co je moje nejsilnější stránka a podobné blbosti se mě ptali snad na všech :D A pak ještě někde, jestli jsem teda vdaná a kdy chci mít děti :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77412
1.7.21 05:28
@Nickjmeno píše:
To se z pohovoru nedá vůbec odhadnout, nikdy ti na konci pohovoru neřeknou jestli jo nebo ne, ale s úsměvem řeknou, že se ozvou, je to už takový naučený chování a jestli tě přijmou zjistíš opravdu až po tom co se ozvou s výsledkem.

Ale reknou, když te fakt chteji, tak ti to reknou rovnou. A ja jim i rovnou odpovedela, ze nabidku beru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2304
1.7.21 05:58
@Blondynka01 píše:
No já jsem minulý rok absolvovala hodně pohovorů a zrovna na tohle, co je moje nejsilnější stránka a podobné blbosti se mě ptali snad na všech :D A pak ještě někde, jestli jsem teda vdaná a kdy chci mít děti :mrgreen: :mrgreen:

Nooooouuuu :zed: :lol: tak nic :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2304
1.7.21 06:06
@j.a.n.i1 píše:
Ale reknou, když te fakt chteji, tak ti to reknou rovnou. A ja jim i rovnou odpovedela, ze nabidku beru.

Tohle ale fakt neni pravda ;) samozrejme, pokud jsi jedina kandidatka siroko daleko nebo te nahanej osobne, ale pokud ne, tak se dokoncej pohovory a pak se sdeluje. Zamestnavatel neriskne, ze mu hura kandidat cukne a on nebude mit po ruce dvojku. Zazila jsem oboji ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77412
1.7.21 07:39
@FlorenceF Jenkins píše:
Tohle ale fakt neni pravda ;) samozrejme, pokud jsi jedina kandidatka siroko daleko nebo te nahanej osobne, ale pokud ne, tak se dokoncej pohovory a pak se sdeluje. Zamestnavatel neriskne, ze mu hura kandidat cukne a on nebude mit po ruce dvojku. Zazila jsem oboji ;)

Tak jelikož mi to rekli, tak to pravda je, tudíž tvoje nikdy nereknou evidentně neplatí. A jinak tedy fakt nechapu tvoji konstrukci s dvojkou :think: snad když jednicce reknu hned, ze ji beru, tak to neznamena, ze mi upadnou ruce a nedpjedu pohovory s dalsimi, kterym reknu ozveme se…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2304
1.7.21 08:19
@j.a.n.i1 píše:
Tak jelikož mi to rekli, tak to pravda je, tudíž tvoje nikdy nereknou evidentně neplatí. A jinak tedy fakt nechapu tvoji konstrukci s dvojkou :think: snad když jednicce reknu hned, ze ji beru, tak to neznamena, ze mi upadnou ruce a nedpjedu pohovory s dalsimi, kterym reknu ozveme se…

Jestli nechapes, nevadi, neni to nutne :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77412
1.7.21 09:47
@FlorenceF Jenkins píše:
Jestli nechapes, nevadi, neni to nutne :kytka:

Nechapu, protože to co tvrdis je nesmydl, klidně to muzu jednicce rict rovnou a dvojku di nechat v zaloze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat