Názor na článek?

24
11.5.21 13:15

názor na článek?

Ahoj, zajímalo by mě, jaký máte názor na tento článek? Narazila jsem na něj dneska na fb a upřímně mě zaujalo to, že má takový názor dvaceti čtyřletá slečna. A za druhé mě zaujalo kolik je pod tím článkem komentářů. Jako jasně, hodně pozitivních, ale i strašně moc nenávistných, kdy ji lidé píšou, že je jim ze slečny zle atd. Myslíte, že je dnešní doba opravdu tak zkažená? Jenom tak pro zamyšlení…****

edit adminom - odkaz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9922
11.5.21 13:24

Ahoj Alenko :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29269
11.5.21 13:25

Co je na tom tak intimního?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24364
11.5.21 13:26

Názor mám takový, že je to její názor a má právo ho publikovat na svým profilu.
Jinak je to takové nicneříkající plácání. Prostě respektuje gaye a jejich právo na identifikaci. To šlo napsat do dvou řádek.
Proč ty máš potřebu tento post sdílet mimo FB a ptát se na názor na tento názor? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8625
11.5.21 13:28

@Mar__tanka1983 protože je to Alena :), ale pšt, hlavně nenápadně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
760
11.5.21 13:32

Nezneuzivej anonymni prispevky. @admin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14543
11.5.21 13:48
@mariana.b píše:
Ahoj, zajímalo by mě, jaký máte názor na tento článek? Narazila jsem na něj dneska na fb a upřímně mě zaujalo to, že má takový názor dvaceti čtyřletá slečna. A za druhé mě zaujalo kolik je pod tím článkem komentářů. Jako jasně, hodně pozitivních, ale i strašně moc nenávistných, kdy ji lidé píšou, že je jim ze slečny zle atd. Myslíte, že je dnešní doba opravdu tak zkažená? Jenom tak pro zamyšlení…

Dobrý deň,

k anonymite v tomto prípade ozaj nevidím dôvod - príspevok som odtajnila.

Krásny deň,
Kristína :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6205
11.5.21 13:53

Článek mě nezaujal, je poznat, že to psal někdo kdo není profík v sepisování myšlenek.. Takové plácání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14543
11.5.21 13:53

@mariana.b z príspevku som vám ešte zmazala odkaz, nakoľko mám podozrenie, že ide o osobnú propagáciu. Text článku sem môžete okopírovať, aby Vám vedeli užívatelia odpovedať.

Kristína :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat