Názor na novou internetovou službu lifelizer.com

19
20.9.19 21:51

Názor na novou internetovou službu lifelizer.com

Ahoj všem,
zajímal by mě váš názor na jednu službu, kterou jsem objevila na internetu:

https://www.lifelizer.com/cs/

Má to smysl, dá se tomu věřit?

Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20.9.19 22:32

Jakou službu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.19 22:44

To je zase ptákovina, k čemu to???akorát vydělávání peněz na někom, kdo tomu uvěří a ještě kdoví, co chtějí vědět za info a jak s nimi naloží a ještě vám budou furt psát, jestli vlastně žijete a že jste nezaplatili :zed: neomezená služba za 90 za měsíc, spočitejte si to, mě je třeba 40,budu tu dalších 40 let a pošlu někam 45000,to bych teda byla padlá na hlavu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23426
20.9.19 22:57

To je hrozná blbost :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3662
21.9.19 00:14

Měla jsem dojem že něco takového je zdarma. Hlavně je určitě levnější k notáři dát poslední vůli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
21.9.19 00:41
@Leviatan píše:
Měla jsem dojem že něco takového je zdarma. Hlavně je určitě levnější k notáři dát poslední vůli

Nevis co to bylo zdarma, prosim?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5715
21.9.19 01:43

Lidi jsou koumáci, fakt :mrgreen: Vydělávají na důvěřivosti a naivitě lidí :roll: A moc do toho neinvestovali, mobilní verzi stránek jim dělal nějaký ne moc schopný programátor :roll: Takovou nefunkční amatérštinu pustit do světa. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1311
21.9.19 05:00

Píčo. ina za přemrštěný peníze, zkusíš si to „zdarma“, tím se zaregistruješ a nepůjde to zrušit, sídlo bude někde v zahraničí a budou soudně vymáhat dlužné platby za službu…
Když budu chtít někomu poslat vzkaz, dám to k notáři, přiložím k závěti, kterou se chystám udělat. Pořízení závěti a uložení je za jednorázový poplatek cca 1500,–Kč… 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
332
23.9.19 12:36

Jak zjistíš, že to funguje? Kdyby to nefungovalo, jak to budeš reklamovat? podle mě jen podvod a vytahování peněz z naivních lidí. Jestli někomu chceš něco říct, řekni mu to hned osobně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama