Názor žen

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
29.11.21 21:14

Názor žen

Ahoj, s přítelem jsem přes 8 měsícu a žijeme spolu. Jednoho dne jsem zjistila že přítel napsal nějaké slečně kterou vůbec nezná a bydlí na konci republiky aby mu poslala cicu (snad chápete o co jde) a nedávno jsem zjistila že udělal zas to stejný ale pochválil zadek a napsal aby pridavala více fotek zase jine slečně která žije daleko a nezná ji. Slečny mu ani neodepsaly
Přítel trpí Adhd a u těchto poruch dělají imuplzivni chování. Pritel mi brečel že si to v tu chvíli neuvědomil ale že potom ano a smazal to. Ženy, co si o tom mám myslet??

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29584
29.11.21 21:16

Že je to nedospělý jedinec a d..ebil, otázka je, kolik je vám roků, pokud málo, tak možná z té puberty vyroste - pokud 25 a víc, tak nebrat - to už je diagnóza

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7821
29.11.21 21:18

Brečel? 8o
To je teda chlap… :roll:
Chce poslat číču a pak bulí, že si chudák ani neuvědomil, co chce :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.21 21:20

Mě je 25 a přítelovi právě 19

• Citovat
  • Nahlásit
9666
29.11.21 21:24

Tak když si začínáš s dítětem, tak se nediv. Navíc kluci dospívájí později, než holky. Ten rozdil mezi vámi je obrovský. Chlapi se vyvíjí do 25ti let. Takže on má asi nárok dělat blbosti. Pokud chceš být jeho matka a korigovat ho, tak v tom zůstaň. Jinak si vyber pro vztah hotového muže a ne dítě. Toho nechej nějaké sedmnáctce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
802
29.11.21 21:26
@stinga píše: Že je to nedospělý jedinec a d..ebil, otázka je, kolik je vám roků, pokud málo, tak možná z té puberty vyroste - pokud 25 a víc, tak nebrat - to už je diagnóza

Ne, já tohle rozhodně nedělám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1395
29.11.21 21:29

Že na netu loudí fotky genitálií by se dalo s hodně přimhouřenýma očima ještě pochopit, ale že se k tomu pak nedokáže postavit čelem a brečí?

Nenechávej se citově vydírat nějakými výlevy. Jestli je zvyklý řešit svoje průšvihy tím, že se rozeřve jak mimino, svede to na ADHD a je mu odpuštěno, vážně to nebude ten pravý do života.

EDIT: Dočetla jsem, že je mu 19. To vysvětluje ledacos. Tím teda nechci říct, že všichni kluci v tomhle věku jsou sexuální loudilové a bábovky. Tenhle ale zjevně potřebuje ještě hodně dospět. Já bych ho nevychovávala, od toho má (doufám) rodiče.

Příspěvek upraven 29.11.21 v 21:33

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
230
29.11.21 21:30

Tak hádám, že je mu maximálně 16. Najdi si někoho normálního, proboha :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.21 21:32

V jiných ohledech je někdy víc dospelejsi než já, rozumíme si strašně moc.

• Citovat
  • Nahlásit
11839
29.11.21 21:36

Tak jistě. On je evidentně dospělost sama…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6148
29.11.21 21:36

Nějak jsem přehlídla, že novou podmínkou registrace na emiminu je výrazně snížené IQ. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5415
29.11.21 22:01
@Alriga píše:
Nějak jsem přehlídla, že novou podmínkou registrace na emiminu je výrazně snížené IQ. :think:

Máš štěstí, že novou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10836
29.11.21 22:03

Mně se na současném světě líbí, že na každé chování za hranicí se najde diagnóza. Chudák za to loudění fotek pohlavních orgánů nemůže, on není vů. l, kterému je jeho vztah a partnerka u zadku, on je adhd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9666
29.11.21 22:15

@ontarova.stara ve 25ti je to žena, která by to měla mít v hlavě srovnané, ale kluk v 19ti je dítě, které je fascinováno pohlavním orgány a prvním sexem. Navíc tady synek adhd bude asi ještě sociálně odpožděn. Ale dle zakladatelky je dospělejší bez ona. Tak ať si to užijí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10836
29.11.21 22:21

@mado Rozdíl je v rámci jejich věku velký, to bezesporu. Kluk asi ještě na vztah není zralý a blbne. Takže tipuju, že se bude pravidelně střídat odhalení, omluvy a výčitky do té doby, dokud to jednoho nepřestane bavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat