Ne a ne pít

Anonymni
29.11.08 21:01

Ne a ne pít

Zdravím maminky,
můj 10-ti měsíční syn nechce pít :( . Dostanu do něj za celý den 150ml čaje(různé druhy) nebo ovocné šťávičky ředěné s vodou. Mléko mi nepije, řeším to jogurty, sýry, půdinky (z kukuřičného škrobu a UM). Je to asi málo co vypije, že? Kolik vaše dětí vypijou za den? Nevím jak to řešit. Snažím se mu dávat každou chvíli pití, ale když nechce, tak mi hrníček odhodí. Za čtrnáct dní jdu k doktorce, tak se poptám, ale je to až za dlouho.
Děkuji za vaše odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6149
29.11.08 22:28

Matýsek vypije za den tak 500ml UM a k tomu za celý den tak 200 - 300ml čaje, ale pije ze savičky, pítka, brčka, ani nic jiného zatím nevzal na milost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
30.11.08 07:57

Malej taky od doby kdy jsem mus ebrala flašku na pití, nechce moc pít. Kolikrát jsem ráda že vypije jednu sklenku za celý dlouhý den. syčák.
Akorát to mlíko že ráno a večer vypije (už obyč krabicový cca 500 ml)

Chce to vymejšlet a nabízet kde co :roll: .Dává si piškoty které si máčí v čaji, tak aspoň něco, máme brčka, sklenky, hrnek s pítkem už má jen do pelechu na noc.Ale taky měl klasické pítko, hrnek s brčkem, avent hrnek …

On by pil .. ale džusy. U tchýně toho vychlastá … jenže to se mi šprajcuje a to děsně, bo je to sladký jako blázen a nic na žízeň. jenže ona prostě nechápe že by mu to zmohla zředit. Takže tak …

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama