Reklama

Ne a ne usnout

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 11.02.09 18:17
Ne a ne usnout

Máme 15 ti denního chlapečka a nevím si rady s jeho usínáním.Přebalim ho , nakojim ho , pochovám ho ale on usne třeba až po 3 hodinách , jenže to je zase hned vzhůru protože má zas po těch třech hodinách hlad.Nemáte někdo podobnou zkušenost?Dá se stim něco dělat nebo je to normální?

Reklama

Reakce:

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 11.02.09 18:29

Asi s tím nic nenaděláš, my to máme do dnes. Tři hodiny vzhuru pak usne a za deset minut zase kouká. Ale ted k němu rychle přiskočím, dám mu plinku na zmoulání a dudlinu a spinká dál. Třeba Domikovi nesvědší uplné ticho. Mám jen slabě zapnutou telku a vydrží spát u ní 3 hodiny. Tak třeba někdo porádí víc.

Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 11.02.09 18:30

u nás to bylo taky tak ani jeden neuměli usnout bylo to šílené období a jenom řvali a řvali a já řvala taky jak jsem byla bezradná :( :roll: a jsem blázen protože do budoucna uvažuju o třetím :lol: asi protože miminka jsem si fakt neužila a tak bych ráda aspoň jednou vozila v klídku kočárek :D

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 11.02.09 19:18

Vůbec nevím jestli to sem mám psát??? Oli u nás to byla s Honzíčkem absolutní tragedie… To mimino snad nikdy nespalo!!! Spal jen v náruči nebo v kočárku za permanentní chůze. Bude to asi souviset s těmi prdíky jak si říkala že máte. Trvalo to do 3,5měsíců. Pak jsem si koupila Karpa - Nejšťastnejší miminko v okolí a začla ho opravdu na pevno zavinovat. Mávnutím kouzelného proutku jsem měla „andílka“ co krásně spal. Na noc jsme zavinovali do 8měsíců!!!
Tomášek spinkal krásně, ale jak už jsem ti psala kojila jsem ho vleže a on si usínal u kojení, takže jsem se potom akorát opatrně zvedla a šla si po svým (za Honzíkem…)

Kača.M
Závislačka 2786 příspěvků 11.02.09 20:06

zdravím všechny mamky,
oluscho:My to taky dlouho takhle měli a když jsem chtěla naši princeznu zavinout-do tří vteřin se z toho snažila vykroutit.Nepo­máhalo nic..Jen nosit,nebo vozit v kočárku.Taky to bylo hodně i prdíky,ale pak přešly a žádné krásné usínání se nekonalo.Ale aspoň tolik neplakala.Ale v postýlce se jí furt nelíbilo.Tak jsem začla zkoušet,co se jí tam nelíbí.Zkoušela jsem jí dát do spacáku-nic,pod peřinku nic.Lehká dečka v povlečení-to už s ní tolik nebojovla,ale spokojená pořád nebyla.Zpívala jsem ukolebavky-nic,četla pohádky-nic.Pak jsem zkoušela ztišit všechno,aby měla klid.Chodili jsme po špičkách a bylo to ještě horší…No ať to neobkecávám.Vyzráli jsme na uspávání až před pár dny.Sundala jsem jí nebesa a takový ten molitan kolem hlavy a pak už vydržela nejdřív 5minut-pak 10-15…Ale nesměla jsem od postýlky dál než z dohledu.Pak jsem ji nechala otevřené dveře a byla hned za rohem a zpívala.Když začala plakat-hned jsem přišla-dala jí dudlíka,přikryla dečkou a se zpěvem šla… Teď už se většinou ani nemusím vracet a spokojeně spinká.Jo a taky myslím-že dětičky musí být pořádně utahané! Taková vyřvávcí metoda trochu jinak.Nenechat plakat-hned přijít,aby měla pocit,že se není čeho bát,že příjdu hned…Tak takhle to pomohlo nám.Ale každé děťátko je jiné…Držím palečky!

akinorev
Kecalka 321 příspěvků 11.02.09 22:45

Ahoj Oluscho–..GRATULUJI K MIMÍSKOVI…

U nás to bylo to samé.Nepomáhalo ani zavinování,cho­vání,a kočárek už vůůůbec.Ale pak se naučila tak ve dvou měsících aspon drobet přes den.Jinak spaní je u nás do dnes katastrofa… :oops: :oops: :oops:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >