Falešný poplach?

13496
9.2.09 12:51

Falesny poplach?

Ahoj holky
nevim kam tohle tema dat a vim ze uz jich tady bylo vic ale nemam bohuzel cas sedet u pc a hledat :(
Od narozeni male mame Nanny a nikdy nebyl zadny poplach a ted od stredy ho mame kazdy vecer.
Postylku mame 140×70 a podlozka byla jakoby spis ve vrchni casti,ted jsem ji posunula jakoby dostredu ale take houka.
Mala je hyperaktivka,zadne viditelne problemy nema,v noci kdyz monitor zacne houkat tak k ni priletime a je vzhuru a kouka na nas takze zadne oslabeni tam neni videt.
Baterky jsme vymenili ale nepomohlo to.
Stalo se vam to take nekomu?
Jinak mala cestuje a kdyz to houka tak bud spi na druhem konci postylky nebo v rohu.Drive se take obcas stalo ze byla namacknuta v rohu a monitor nehoukal.
Kdyz monitor vypneme a pak mala znovu usne a spinka tak uz se to neopakuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5252
9.2.09 12:58

Nám se to u Vojty stávalo taky,asi stačí,aby se kapánek „vyhli“ z podložky,oni i říkají,že ta podložka je vhodná tak do 6 měsíců,pak už se právě stává,že houká často falešně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1633
9.2.09 13:12

Ahojky, nám se to stávalo taky hodně často, taky cestovala po postýlce a nikdy nebyly vidět náznaky nějakého promodrání nebo tak něco, tak jsme dali tu podložku až úplně nahoru do čla postýlky a dalo to na čas pokoj, neřikám, že se to občas neozvalo, ale už to nebylo tak časté, radím, buď ho dát úplně pryč nebo zkoušet posouvat, já ho mám pořád v postýlce, vím, že je už na to docela stará, ale po zkušenosti Dušičky ho tam radši ještě nechám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JVP
569
9.2.09 13:12

Ahoj, já myslím, že určitě pomůže dát druhou desku. K Nanny se dá dokoupit - myslím tak kolem 700? Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
989
9.2.09 13:16

My měli taky do 6ti měs, pak už nemělo smysl - cestoval po celé postýlce, a furt to houkalo. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
9.2.09 13:37

Ahoj, my jsme měli totéž přesně ve věku vaší holčičky - pravda nebyly ty poplachy tak časté, ale většinou malou probudily a byla z toho hrozně rozmrzelá. Nanny jsme přestali používat, usoudili jsme, že už je dcera dost velká. Jiné řešení je přikoupit druhou desku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
9.2.09 16:20

Dekuji za odpovedi a muzu rict ze jsem se trosicku uklidnila.
Nam to prave nikdy nehoukalo a ted 5× po sobe,vzdy jednou za noc a pak uz ne-e.
Z firmy Nanny nam zitra dojde druha podlozka na zkousku tak uvidime a pokud to bude ok tak uz ten monitor oddelam.
Myslim si ze to urcite bude tim ze mala fakt cestuje a pri velke postylce to nesnima az zas tak dobre.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
404
9.2.09 22:32

Presne tohle resime poslednich 10 dni. Jelikoz mame podobne stare deti, neco na tom bude, ze asi cestuji a ne ze nedychaji. takze to uklidnilo i me. Kazdou noc poplach jako vy a taky jednou. Nanny nova, baterky jsem tez menili predevcirem a zadny efekt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.2.09 23:07

Píšu to tady pořád dokola. Od učitého věku - „cestovatelského“ - je třeba zapojit podložky dvě. Není to problém, k Nanny se dá dokoupit, propojovací kabel je přiložen hned v tom základním balení.
Totéž u Baby Sensu, akorát tam dodávají hned dvě podložky, takže to trkne snad každého :-).

Upozorňuji, že u Nanny to v návodu není, volala jsem na tu jejich zákaznickou linku a řekli mi, že je to omylem a v nových návodech to už bude.

Pokud budou poplachy pokračovat, tak už je třeba vyhledat doktory.

Nebo si můžete říct, že nejkritičtější období je za vámi a celého zařízení se vzdát.

• Nahlásit
  • Citovat
13496
10.2.09 08:23

Anonymni to ze to tady pises stale dokola je sice hezke ale napriklad ja jsem hned na zacatku psala ze nemam cas sedet na netu a hledat.

Jinak holky mala dnes spala tak kde je podlozka a byl klid.

Popo my ted vyzkousime podlozky dve a pak uvidime ale asi je nejlepsi cas to dat pryc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.2.09 14:35

Jo psala jsi to, proto jsem Ti odpověděla, jen se omlouvám těm, co si to tady přečetli už x-krát. Buď já (nebo ještě jedna holka) to dáme snad do každé diskuze o senzorech dechu.

Výrobce by to měl jasně napsat do návodu, fakt nejsi první. Nicméně na informační lince (funguje dobře) je to to první, co Ti poradí.

Měj se hezky.

• Nahlásit
  • Citovat
26189
12.12.14 14:15

Obnuvuji diskuzi.
Mám 5 měsíčního kluka, od narození spí na monitoru dechu Nanny a od narození máme 1-2 poplachy za měsíc. Bývají pravidelně v noci v době nejdelšího nočního spánku, takže předpokládám, že v době, kdy spí nejtvrději. Spí přímo na podložce, ještě se neodkulí. Při houkání jen prcka zkontroluju, jestli dýchá a spíme dál. Několikrát byly poplachy opakované - musela jsem s ním zaklepat, jinak se poplachy opakovaly. Tím jsem ho asi částečně probrala, tak byl klid až do rána a poplachy zase třeba 2-3 týdny nebyly.
Tento týden byl syn očkovaný a dneska v noci 3 poplachy s malým rozestupem. Klid byl opět až po lehkém probuzení.
Monitor je po starším synovi, měl ho rok a bez poplachů, jen později, když se odsunul z podložky.
Tak co si myslíte, jedná se o falešné poplachy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28756
12.12.14 14:28

@Billi má 5 měsíců. Už je dost vyspělý na to, aby se sám otočil, takže nejspíš jde o plané poplachy z přetáčení, nebo cestování. Apropos-kdyby jsi si přečetla diskusi na kterou zakládáš dotaz, tak máš i odpověd´.
Navíc-není v 5 ti měsících už deska zbytečná? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26189
12.12.14 14:35

@berry4 diskuzi jsem četla. Tady to je dořešené tím, že dítě cestovalo a poté, co dostalo druhou desku, byl klid. Ale on necestuje, čímž si jsem na 100% jistá. Spím hned vedle něj a jak ho večer uložím, tak ho ráno najdu. V době, kdy monito houká, tak vždycky leží přímo na něm.
A nepřijde mi monitor zbytečný u 5 měsíčního mimina, když SIDS hrozí do roku věku. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
shellmyska
12.12.14 14:55

@berry4 monitor v peti mesicich zbytecny neni

@Billi a nechali jste zkontrolovat monitor? Jsou velmi citlive a tim, ze je uz uzivaney, je vhodne jej nechat ve firme zajistujici jejich servis prekontrolovat. Muze byt vadna deska.
Nebo byl syn nemocny? Po porodu v poradku? Nemyslim pri ockovani, alevseobecne.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama