Nebezpečné kočárky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

detonace
Povídálka 14 příspěvků 09.09.10 13:51
Nebezpečné kočárky

maminy co mají Boldera, tak neprošel testy na nárazy.
http://www.kocarky.as/…cny-bolder-4 :nevim:

Reakce:

Sunnyside
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 09.09.10 14:00

https://www.emimino.cz/…carek-49576/

evzenk
Nováček 1 příspěvek 15.08.13 13:06
Nebezpečný kočárek Arte

KOčárek Arte 3X3: Prakl povozek již při váze miminka 10kg (nákup v kočárku nebyl), výsledek reklamace: Povozek od jiného kočárku a původní kolečka= kočárek se převrací dopředu na čisté rovině, s povolenými předními kolečky nelze jet. Další reklamace by prý byla účtována, opravili jsme si sami.

Natálka22
Stálice 52 příspěvků 15.08.13 13:32

Ahojky holky chtěla jsem se zeptat jaké značky kočárku jsou dobré? Pokud máte nějaké odzkoušené budu moc ráda za radu :) čekám první dítko tak ať vím po jakých kočárkách se ohlížet děkuji :kytka:

anlendy.
Ukecaná baba ;) 1458 příspěvků 15.08.13 13:34

@Natálka22 Concord fusion! nejlepší kočárek, co jsem kdy mohla mít! ;)

Natálka22
Stálice 52 příspěvků 15.08.13 13:37

@anlendy.
super děkuji moc za radu :)

irenakovarova
Kecalka 459 příspěvků 15.08.13 13:40

Ted jsem poridila Quinny Speedy z druhe mimichodem uz nas treti kocarek a s nim jsem spokojena nejvic. Dokonce i tchyne nam ho strasne chvali ze se dobre ridi. :palec:

Aluse
Vesmírná mluvilka 34534 příspěvků 15.08.13 13:53

@Natálka22 firkon retro swing

xk.kx
Ukecaná baba ;) 2187 příspěvků 15.08.13 13:53

Mame easywalker a spokojenost ;)

trpaslinka
Extra třída :D 12119 příspěvků 15.08.13 14:01

@Natálka22 tak ono hodně záleží na tom, co od kočárku očekáváš. Třeba mamas and papas plico není nic pro mě, mamas and papas sola jsem byla velice spokojená a kdyby nám ho neukradli, mám ho pořád. Pro další dítě půjdu znovu do něho. Ale bydlím ve městě, navíc v Londýně, takže Ty můžeš mít úplně jiné požadavky a zjistíš třeba, že ti nejvíce vyhovuje třeba Tako, nebo něco jiného.

Z.jev
Závislačka 3177 příspěvků 15.08.13 14:05

@Natálka22 Záleží, co od kočárku očekáváš, jestli chceš prostorný, trojkolku, houpací, nafukovací nebo plastová kolečka, do terénu nebo spíš do města,… Každý má na kočárek jiné požadavky. Třeba za mě vede Roan - prostorný, houpací a výborný do terénu

Natálka22
Stálice 52 příspěvků 15.08.13 14:06

Děkuju holky moc jste zlaté :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >