Nebezpečné kočárky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
detonace
Povídálka 14 příspěvků 09.09.10 13:51
Nebezpečné kočárky

maminy co mají Boldera, tak neprošel testy na nárazy.
http://www.kocarky.as/…cny-bolder-4 :nevim:

Reakce:
Sunnyside
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 09.09.10 14:00

https://www.emimino.cz/…carek-49576/

evzenk
Nováček 1 příspěvek 15.08.13 13:06
Nebezpečný kočárek Arte

KOčárek Arte 3X3: Prakl povozek již při váze miminka 10kg (nákup v kočárku nebyl), výsledek reklamace: Povozek od jiného kočárku a původní kolečka= kočárek se převrací dopředu na čisté rovině, s povolenými předními kolečky nelze jet. Další reklamace by prý byla účtována, opravili jsme si sami.

Natálka22
Stálice 52 příspěvků 15.08.13 13:32

Ahojky holky chtěla jsem se zeptat jaké značky kočárku jsou dobré? Pokud máte nějaké odzkoušené budu moc ráda za radu :) čekám první dítko tak ať vím po jakých kočárkách se ohlížet děkuji :kytka:

anlendy.
Ukecaná baba ;) 1475 příspěvků 15.08.13 13:34

@Natálka22 Concord fusion! nejlepší kočárek, co jsem kdy mohla mít! ;)

Natálka22
Stálice 52 příspěvků 15.08.13 13:37

@anlendy.
super děkuji moc za radu :)

irenakovarova
Kecalka 459 příspěvků 15.08.13 13:40

Ted jsem poridila Quinny Speedy z druhe mimichodem uz nas treti kocarek a s nim jsem spokojena nejvic. Dokonce i tchyne nam ho strasne chvali ze se dobre ridi. :palec:

Aluse
Vesmírná mluvilka 34534 příspěvků 15.08.13 13:53

@Natálka22 firkon retro swing

xk.kx
Ukecaná baba ;) 2187 příspěvků 15.08.13 13:53

Mame easywalker a spokojenost ;)

trpaslinka
Extra třída :D 12126 příspěvků 15.08.13 14:01

@Natálka22 tak ono hodně záleží na tom, co od kočárku očekáváš. Třeba mamas and papas plico není nic pro mě, mamas and papas sola jsem byla velice spokojená a kdyby nám ho neukradli, mám ho pořád. Pro další dítě půjdu znovu do něho. Ale bydlím ve městě, navíc v Londýně, takže Ty můžeš mít úplně jiné požadavky a zjistíš třeba, že ti nejvíce vyhovuje třeba Tako, nebo něco jiného.

Z.jev
Závislačka 3211 příspěvků 15.08.13 14:05

@Natálka22 Záleží, co od kočárku očekáváš, jestli chceš prostorný, trojkolku, houpací, nafukovací nebo plastová kolečka, do terénu nebo spíš do města,… Každý má na kočárek jiné požadavky. Třeba za mě vede Roan - prostorný, houpací a výborný do terénu

Natálka22
Stálice 52 příspěvků 15.08.13 14:06

Děkuju holky moc jste zlaté :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >