Implast Bolder - závadný kočárek

3802
9.9.10 13:11

Implast bolder-zavadny kocarek

Pro ty, co uvazuji o koupi tohoto kocarku:

http://www.novinky.cz/…-polska.html

My ho mely a muzu to jen potvrdit. Ten kocarek me zklamal na plne care a jsem rada, ze ho otestovali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Implast Bolder?

Přidejte zkušenost s Implast Bolder
Napsat příspěvek

Reakce:

344
9.9.10 13:14

Nj,to mě ani nepřevapuje,hodně štěstí z další károu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3802
9.9.10 13:19

Mi ho vymenila za X landera a maximalni spokojenost. Jen je mi ted jeste vice trapne, ze jsme ho prodali. Uz tenkrat jsem se stydela, jesteze je to uz vic jak rok. :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nikynka86
9.9.10 13:20

tak tak…tvrde do nich!!!Takovych penez za nej chteji a jeste je zivotu nebezpecny!!!
Jeste,ze se to zacina vic hlidat!

• Nahlásit
  • Citovat
10365
9.9.10 13:34

Závadný asi je, testy bývají spolehlivé, ale přijde mi, že to v tom popisu nebezpečnosti moc hrotí, zbytečně vyvolávají dojem, že se kočárek pod dítětem okamžitě rozpadne a že je radno na něj radši ani nesahat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nikynka86
9.9.10 13:37

Ono je to mozna dobre,ze to vyvolava takovy dojem,alespon se predejde tomu,ze se korbicka utrhne s ditetem jako v te televizi co ukazovali :O
Nerikam,ze nejsou i jine zavadne kocarky,ale tenhle se po hruznych reportazich (bohuzel pravdivych) uz snad doprodaval!

• Nahlásit
  • Citovat
3802
9.9.10 13:41

Zuzous, jak jsem psala, mi ho meli a delal presne to, co popisuji. Nic tam neni prehnane. Naprosto beznym pouzivanim se korba i sportak posunovali a kdyz bych si toho nevsimla, tak jednou by se posunul tak, ze by se korba nebo sedacka proste sesypala. Tak ob dva dny jsem to musela posupovat, jinak bych maleho vysypala.

Příspěvek upraven 09.09.10 v 14:31

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nikynka86
9.9.10 13:43

to je fakt otresny!!!
Nerikam,ze je to tim,ze by byl polsky,ale jak si toto muze vyrobce detskeho kocarku vubec dovoli prodavat?

Jinak jsem koukala,ze cenove sel dost dolu a porad se vesele prodava :-?

• Nahlásit
  • Citovat
344
9.9.10 13:52

Problém je v tom že ty kočárky vypadají bytelně a designově super… Bohužel je to sam plast :-?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3802
9.9.10 13:52

Me spise udivuje, jak s nim muze byt nekdo spokojen. Ma spoustu dalsich chyb, ktere me nastvaly. Ja se priznam, ze me zklamal tak, ze bych snad za jeho stazeni z prodeje demostrovala.
Je jasne, ze kazdy kocarek ma neco, nejakou chybu, ale konkretne tenhle a za ty penize, za ktere se prodaval. Desbes.
Nejlepsi bylo, ze me na spoustu veci pritel upozornil, ale ja hlupak si ho branila zubynechty a cca po dvou mesicich jsem musela uznat, ze mel pravdu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Dendaa
9.9.10 13:57

Holky tak já nevím, ale já jsem s tímto kočárem byla zase spokojena na 100%. Nic z toho článku se mi na kočáru nestalo, malého jsem v něm odvozila perfektně a ještě jej mám schovaný pro další dítko. Aso ojedinělý kus:-)

• Nahlásit
  • Citovat
Dendaa
9.9.10 13:59

Jo, ale mám teda starší tip kočárku, musím ještě dodat.

• Nahlásit
  • Citovat
Nikynka86
9.9.10 14:01
verunnka píše:
Problém je v tom že ty kočárky vypadají bytelně a designově super… Bohužel je to sam plast :-?

asi proto nazev „Implast bolder“ plast :-D :-D :-D

ja osobne bych si zavadny kocarek urcite pro druhe dite neschovavala i kdyby byl ze zlata,pokud mas bezporuchovy kus,mas stesti :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Dendaa
9.9.10 14:05

Jo :lol: toho plastu jsem si nevšimla.

• Nahlásit
  • Citovat
3802
9.9.10 14:06

Dendaa bud rada, ze jsi mela stesti. My ke vsemu jeste narazily na bezva kram, kde jsou neskutecne prijemni, kdyz nakupujes, ale reklamace uz jsou desny problem.
Jinak nam jeste priserne vrzal, coz maleho budilo, a to jsme ho pravidelne promazavaly, pak se po cca dvou mesicich nenavratne vycochtaly kolecka, obrousily se hridelky, co se na nich kola otaceji. Pak se nedalo jezdit se sportakem proti smeru jizdy, kdyz maly spal a byl polozeny. To rozvyklalo a rozvrzalo konstrukci. Bych i rekla, ze kdyz byl sportak dan do lehu, ztracel kocar stabilitu. Mit druhe starsi sitko, ktere by trochu pridrzelo rukojeti, tak by se prevratil.
A ja uz na to nekoukam moc objektivne, me ten kocar proste strasne zklamal, pritom zprvu jsem z nej byla uplne vedle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama