Nechápavé okolí

84
6.7.20 23:11

Nechápavé okolí

Jak berete,,nátlak,, od okolí ohledně dětí kdy už konečně budou a nebo proc nechcete? Když po dítěti toužíte a nejde to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4484
6.7.20 23:18

Normalne. Staci rict, ze se snazite azatim se nepodarilo. To musi stacit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26265
6.7.20 23:19
@Len123l píše:
Jak berete,,nátlak,, od okolí ohledně dětí kdy už konečně budou a nebo proc nechcete? Když po dítěti toužíte a nejde to?

Reagovala bych otázkou, proč to chceš vědět? Ty souložíš? Kolikrát týdně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14313
6.7.20 23:20
@Len123l píše:
Jak berete,,nátlak,, od okolí ohledně dětí kdy už konečně budou a nebo proc nechcete? Když po dítěti toužíte a nejde to?

Pořád říkám argumenty a jinak mlčím, neodpovidam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14313
6.7.20 23:21

Jo takhle… No to záleží. Blízkým bych řekla, že se nedaří a co třeba zkoušíme. Pro cizí osoby, něco jako jo chceme, snad příští rok, uvidíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84
6.7.20 23:25

A co nevyzadane rady kdyz odpovite ze se snazite a hned ono to jednou prijde, si mlada, nesmíš na to myslet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1787
6.7.20 23:30

Já na to reaguju slovy: “Kdybych dítě chtěla/kdyby to šlo, tak už dítě asi mám, co myslíš ;)..” Většinou to zabere :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2653
6.7.20 23:30
@Len123l píše:
A co nevyzadane rady kdyz odpovite ze se snazite a hned ono to jednou prijde, si mlada, nesmíš na to myslet

odpověď: jo dík

A volně přejít na počasí… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84
6.7.20 23:39

A pres odpovedi nesrotuje vam to v hlave? Omlouvam se za ty otazky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
296
7.7.20 00:57

Mně jednou řekla kamarádka: až se začnou někde prodávat, tak mi dej vědět. Moc ráda si jedno koupím. Netuším, jak to. myslela, ale od té doby se už žádné bezdětné kamarádky neptám 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13383
7.7.20 01:09

@Pandemie vložila bych si to, že dítě chce ale nejde jim to..kdyby to šlo a bylo tak jednoduché už by ho měla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6790
7.7.20 01:55
@Len123l píše:
A co nevyzadane rady kdyz odpovite ze se snazite a hned ono to jednou prijde, si mlada, nesmíš na to myslet

„Promiň, ale je mi nepříjemné o tom mluvit, pojďme probrat něco jiného.“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7544
7.7.20 09:52
@Len123l píše:

Na to bych asi byla hodně pichlavá a posměšně odvětila, že dotyčný by měl být doktor, s takovým rozhledem. Ale jen pokud by to bylo opakované a dotyčný šťoural, pokud to někdo řekne poprvé, spíš se tě snaží nějak povzbudit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
305
7.7.20 09:55

Zmenila bych hned tema a byli by burani, kdyby jim nedoslo ze o tom nechces mluvit. Klidne napadne, stejne netaktne jako je ta jejich otazka. Takhle ja se ptala naposled asi ve 20 letech zname, rekla mi „no prali bychom si..“, to mi docvaklo ze to asi neni vhodne se ptat, ji bylo kolem 30. Nekteri jsou fakt trapni, ptaji se asi aby rec nestala, ale nedomysleji, ze treba to nekomu nejde. A ze jich je ted spousta, kterym se nedari.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama