Nechápu chování partnera

Anonymní
24.6.20 12:29

Nechápu chovani partnera?!

Zdravim Vas. Potřebuju nezaujaty nazor na to co se stalo. S partnerem jsme se sestehovali z bytu na barak k nasim (od sameho zacatku mu vadi ze moc casu travim u mamky, respektive kdyz on je doma, chve abych byla s nim) OK. Neustale se hadame co jsme na baraku, ano je to vetsinou kvuli tomu. Fajn po roce se uz to docela zlepsovalo az do nedele, kdy jsme stravili super vikend s prateli a pak jsem sla na dve hodky za mamkou a rekla mu ze jdu s pradlem, takze problem, ze myslel ze vikend szravime spolu a ze jsem mu nerekla ze jdu za ni. Delal jako by se nic nestalo (ale me uz to mrzi) bylo to ve me cely tyden. Dalsi sobotu jsem po nem vystartovala ja ptz ztratil malem penezenku no zacal po me rvat pred vlastni segrou, a vytahovat stare veci. No mrzi me ze si na me dovolil pred segrou. V utery jsem byla u maminy dole ptz uz me fakt stve, prisla jsem nahoru precetl si na fb ze si pisu s kamosema jen na tema co doma? Jestli jdu na pivo? Proste klasika, nazval me ku*vou a vybehl po nem muj tata at laskave nerve a jestli se mu neco nelibi ze ma vypadnout. (Na to volal moji segre a strasne se pred ni obhajoval jaky je chudak, a ze on nic a ja vsechno)No vubec jsme se nebavili. A v nedeli mi sdelil ze byl sve dceri vratit kytaru do prace a ze tam byla i jeho ex s kterou byl 20let(ze se neodmilovala) a ze udela vse proto aby byli zase spolu(ma partnera ale porad ho srovnava s tim mojim) jsme spolu 5let. Urazilo me to a na to ho tatik vyhodil z domu. Zacal mi druhy den vypisovat ze me miluje ze nic takoveho neplanuje ze se chce vratit k ex… je to normalni? Jsem z jeho chovani totalne mimo. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14081
24.6.20 12:33

Nj, se divíš?? Nasáčkuješ ho do domu k rodičům a tatík vám to ještě píská. Proč jste nezůstali v bytě??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3413
24.6.20 12:34

Ještě že tvůj táta má rozum, když ty nejsi schopná takového hňupa vypakovat sama. K čemu ti je život s takovým žárlivým manipulátorem? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
926
24.6.20 12:35

Homolkovi hadr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
754
24.6.20 12:37

Ten vztah nestojí za nic. Děti nemáte, nech ho jít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17142
24.6.20 12:38

A do kdy za tebe budou rodiče vyřizovat tvoje vztahy? Ty v první řadě odstřihni pupeční šňůru a pak si hledej chlapa. Jemu se vůbec nedivím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.6.20 12:39

Ahoj, najdi si nějakého partnera, kterému by nevadila tvoje závislost na rodičích. Potřebuješ někoho, komu tohle přijde normální nebo jede na stejné vlně. Mně osobně by taky vadilo, kdybych bydlela s partnerem u jeho rodičů a chlap tam trávíval tolik času. Raději bych také chtěla být s ním, zvláště o víkendu.
Proto píšu, že záleží hodně na povaze. Moje švagrová bydlí se švagrem taky u vlastních rodičů a vykecává se u nich stejně jako ty. Ale oni to tak mají nastavené, že švagrovi to neva, je rád, když může mít svůj klid nahoře nebo za nimi přijde na chvilku dolů.
U vás jste si v tomto evidentně nesedli.
A ještě jedna věc-taky by mi vadilo, že ve věcech, které si máte vyříkat sami, necháš za sebe rozhodovat své rodiče.
Sorry, ale jsem na straně tvého chlapa.

Příspěvek upraven 24.06.20 v 12:41

• Nahlásit
  • Citovat
82
24.6.20 12:39

A tobě je prosím tě kolik let?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7165
24.6.20 12:40

Se nediv, když si pořád nalezla u maminky. Fakt nechápu dospělý lidi, kteří nejsou schopny se postavit na vlastní nohy. A to vám podle všeho není 20.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
407
24.6.20 12:41

Já původně myslela, že vám je max. 18, dle toho jak píšeš. Ach Jo, proč jste se vůbec stěhovali? A není to třeba taky tím, že se on cítí odstrcený a ze vi, ze ho kdykoliv kdokoliv můžete vyrazit z baráku, že nestihne říct ani popel? Jako moje máma je skvělá ženská, miluju ji nadevsechno a i když vím, že ma přítele rada, je mi jasný, že v jednom baráku by to neklapalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
407
24.6.20 12:44

Nehledě na to, že na mě pusobis jako někdo, kdo je na rodičích závislý. Asi super pocit pro tvyho frajera, že pri každý hádce číhá za zdí tvůj tatik a čeká až bude moct zasáhnout. Já být tím chlapem, ani tam dobrovolně nejdu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.6.20 12:46

Je mi 29, jo vim ze jsem na matce zavisla :think: míň ale porad ano… na zacatku vztahu mi partner vlepil facku za to, ze se porad resila byvala a ja uz byla nepricetna a rvala jsem… (proto me ted stve co mi rekl)nema zrovna svatou minulost…

• Nahlásit
  • Citovat
6459
24.6.20 12:47

To zni jako toxicky vztah.
V byte problemy nebyly? Kolik casu prumerne tydne travis s mamkou?
On ti rekl predem, ze chce s tebou stravit vikend nebo to vybalil az potom v hadce?
Ocividne zarli a pripada si na druhe koleji. Podle jednoho prispevku nejsem schopna posoudit, zda je to opravnene ci ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6459
24.6.20 12:49
@Anonymní píše:
Je mi 29, jo vim ze jsem na matce zavisla :think: míň ale porad ano… na zacatku vztahu mi partner vlepil facku za to, ze se porad resila byvala a ja uz byla nepricetna a rvala jsem… (proto me ted stve co mi rekl)nema zrovna svatou minulost…

Jdete od sebe, ty se dej dohromady a najdi si k sobe nekoho normalniho a pohodovyho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6459
24.6.20 12:50

A proc jste sli bydlet k vasim? Je to kvuli financim?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama