Zrada nebo ne?

Anonymní
24.6.20 07:16

Zrada nebo ne?

Nechal jsem letět přítelkyni s jejím kamarádem minule léto na Krétu, protože mu na poslední chvíli odřekl jeho nejlepší kamarád dovolenou, a nechtěl ať zbytečně propadne zájezd k moři. Nic jsem nenamítal a na druhy den letěli. Asi týden predtim jsem usmiril moji přítelkyni a její nejlepší kamarádku po půl roce co se spolu nebavily a ozval jsem se ji dva dny po tom, co přítelkyně odletěla k moři. Kamarádka tedy prišla ke mě domu na návštěvu. Neměl jsem žádný záměr ani myšlenku ze bych na ni něco zkusil, chtěl jsem s ni mít jen kamarádsky vztah kvůli moji přítelkyni, protože já byl ten co ji neschvaloval tuhle kamarádku a když už se teda nakonec spolu měli bavit tak jsem s ni chtěl být za dobre i já. Seděli jsme v obýváku a za chvíli se zvedla ze musí něco vyřídit, ze bude hned zpět a než jsem se stačil zvednout abych ji vyprovodil, měl jsem v bytě tři romské spoluobčany kteří mi vzali cca 30 000,–.
Když se přítelkyně vrátila zpět z dovolené, vše sem ji řekl i ukázal na záznamu kamery z chodby, kde jde vidět jak bosky vyutikala ven z bytu a pustila tam tyto tři smejdy.
Otázka zní…je normální??a nebo co to znamená??? Když po několika měsících, se moje přítelkyně schází s touto kamarádkou potají za mými zády a má ji rada jako by nic. A ve chvíli kdy na to přijdu, tak mi odpoví,, ale mě nic neudělala, neměl jsis ji tady zvát, když jsem nebyla doma “ ( s tím má možná pravdu ale stejne )…řeknete mi někdo, co tohle znamená a jakož ze moje přítelkyně po skoro dvou letech soužití tohle nevnímá jako zradu? Pokud se nemýlím, tak mě zradila i moje přítelkyně, tím ze s ni vůbec ještě promluvila ne? Nebo se mýlím?? Vysvětlete mi prosím někdo, co znamená tohle chování, upřímně, snesu vše.

Dík a sorry za pravopisne chyby…píšu to v nervech.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24.6.20 07:30

Ale no táák, kdyby ti tam natahala zloděje, ty je měl ještě na kameře, tak voláš policajty. Tohle je dost blbě vymyšlené..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9271
24.6.20 07:31

Co na to napsat? Přítelkyni pošleš k moři s kamarádem, domů si vezmeš její kamarádku, a ta ti pusté do bytu cizí lidi? Na policii si byl? Přítelkyně se s ní dál baví, jako by nic? No, přijde mi to celé nějak divné. Jí se nic neztratilo? Jen tvoje věci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1524
24.6.20 07:34

Ty užíváš nějaký drogy? Co to je za scénář? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4249
24.6.20 07:36

Vy budete vesela parta.

Nejmenujes se nahodou Otik Rakosnik :lol:?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23120
24.6.20 07:38

V první řadě policajty.
Jako příběh je hodně přitaženej za vlasy, asi bych se zamyslela nad okruhem svých známých :nevim:
JInak pokud by moje přítelkyně takový chování omlouvala větou „je to moje kamarádka a je to tvůj problém, protože si jí k sobě pozval“, tak by to velice brzy byla bývalá přítelkyně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1884
24.6.20 07:38

Nedivím se, že ti přítelkyně nevěřila tuhle historku, je to celé prostě divné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6761
24.6.20 07:45

Tak chtěl s ní být zadobře, tak si byl a ona s tebou vymetla :mrgreen:
Ale pobavilo mě, když se spolu mají bavit, tak jsem se s ní chtěl bavit i já. Tak si se pobavil no..Navcí nevím, proč by si ji ty měl schvalovat kamarádku, je to její věc, a pokud si ji užpozval domů, tak asi zas tak negativní vztah k ní mít nebudeš..
Co provedla ok neni, ale zase ty si ji neměl co zvát..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
42652
24.6.20 07:53
@Janasas píše:
Tak chtěl s ní být zadobře, tak si byl a ona s tebou vymetla :mrgreen:
Ale pobavilo mě, když se spolu mají bavit, tak jsem se s ní chtěl bavit i já. Tak si se pobavil no..Navcí nevím, proč by si ji ty měl schvalovat kamarádku, je to její věc, a pokud si ji užpozval domů, tak asi zas tak negativní vztah k ní mít nebudeš..
Co provedla ok neni, ale zase ty si ji neměl co zvát..

Ja jsem moc nepochopila, že ji tu kamarádku neschvalovat ale usmiril je? :think:
On byl ten kdo ji neschvaloval, tak je teda usmiril a když uz se spolu baví.. :mrgreen:
No to je zas story :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6761
24.6.20 07:56

@a12 já si myslím, že je to vymyšlené, ale tak..
Protože jako, kdyby se toto stalo u nás, tak by třeba manžel volal hned a nebude čekat, až přiejedu domů.. I když unás tak divoké vztahy nemáme :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24535
24.6.20 08:03

Proč teď řešíš rok starou věc která teda moc nedává smysl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.6.20 08:06

Ale ona mi to věřila protože to potom i ta dotyčná sama přiznala…mě zajímal akorát názor na postoj přítelkyně a ne názor na to jestli je ten příběh podle Vás pravdivý nebo ne…

• Nahlásit
  • Citovat
24535
24.6.20 08:10

Byl jsi na policii?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.6.20 08:10

Tak ještě jednou…neresme prosím jestli to je sci-fi nebo není…já to napsal tak jak to bylo. Chci jen vědět názory jiných na to, ze za předpokladu ze se vše stalo jak píšu výše, je tolerovatelny postoj moji přítelkyně nebo nějaké vysvětlení…Ještě dodám ze ta její kamarádka se i ve finále přiznala ze to opravdu udělala

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.6.20 08:12

@Janasas

Kdo říkal ze jsem to přes policii neřešil…nepsal jsem to protože mě zajímá akorát názor na postoj moji mladé

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama