Nechat natéct dovnitř?

1
8.9.21 10:40

Nechat natéct dovnitř?

Ahoj holky, chápu, že všechno chce svůj čas. Chci se vás ale zeptat, jestli nemáte nějaký tip na to, jak snažení urychlit. Slyšela jsem, že mám po vyvrcholení udělat svíčku a jakoby to nechat natéct dovnitř. Je to pravda?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1101
8.9.21 10:43

Pokud jste oba v poradku, tak to těhotenství prijde i bez svicky, pokud ne, muzes klidne spat jak netopyr a nic nezmenis.
Kdyby otehotneni melo zaviset na svicce, nebylo by treba antikoncepce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10888
8.9.21 10:43
@adiiska píše:
Ahoj holky, chápu, že všechno chce svůj čas. Chci se vás ale zeptat, jestli nemáte nějaký tip na to, jak snažení urychlit. Slyšela jsem, že mám po vyvrcholení udělat svíčku a jakoby to nechat natéct dovnitř. Je to pravda?

Ne, je to blbost. Sperma se dostane tam kam má pri ejakulaci. I kdyby jsi se postavila na hlavu tak tomu nepomůžes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24538
8.9.21 10:45

Tohle neurychlis, můžeš to dělat leda tak pro svůj dobrý pocit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22466
8.9.21 10:49

Je to nesmysl. Jednak má čípek kónický tvar, takže to sperma tak maximálně steče okolo a druhá věc je, že do děložního čípku není díra jak vjezd do pískovny, ale je tam hlen, který pomáhá spermiím plavat. Spermie jsou tak malé a lehké, že na ně nemá gravitace valný vliv…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5748
8.9.21 10:54

Svíčka je dobrá, pokud se vůbec nehýbeš, tak alespoň něco uděláš pro své tělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2138
8.9.21 11:01

Je to kravina, stejně jako stříkání sperma přes hadičku, nebo to tam „dotkačit prstama“… jediný co opravdu pomůže je pravidelnej sex a abys měla orgasmus ty a ne jen partner (děložní stahy tam sperma můžou trochu popohnat) ale povede se i bez toho ;)
Maximálně pokud to půl roku nepůjde, začít si hlídat ovulaci a když ani potom další půlrok ne, tak to řešit přes doktory, pravděpodobně už tam bude nějaký zdravotní problém a ten se babskýma radama nevyřeší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19806
8.9.21 11:05

Svíčka je málo. Budete si muset nechat navrtat nad postel hrazdu a musíš se tam ihned po sexu (nejlépe ještě v jeho závěru) zavěsit a vydržet tak 15 minut :mrgreen: :mrgreen: Nééé, je to samozřejmě nesmysl, holky už ti napsaly proč 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18519
8.9.21 11:52

Je to blbost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17182
8.9.21 11:56

Jediné, o čem vím je, že by měla mít partnerka orgasmus až po partnerovi. V pochvě se vytvoří „jezírko“, čípek se do něj zanoří a při orgasmu několikrát „zívne“ a je schopen sperma částečně nasát. ;)
Nicméně to není podmínka nutná a ani dostačující. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34672
8.9.21 12:01
@adiiska píše:

Ne, nedělala jsem žádné prostocviky a otěhotněla. Svíčku, pokud ji fyzicky zvládneš, klidně dělej, ale nespoléhej se na to, že jen díky tomu opravdu otěhotníš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat