Nechat si 3. dítě?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
37
3.5.22 21:40

Nechat si 3 dítě?

Ahoj zdravím všechny
Potřebuji poradit slyšet něčí názor :( :,(
Jsem těhotná doma už máme dvě děti 4,5 roku a 9 měsíců přítel my hned řekl že půjdu na potrat že si ho nemůžeme nechat žádné rozmysleni prostě je s tím hotový počítá s tím že tam půjdu ještě k tomu my nahodil když si ho nechám konci se mnou :?
Ja mám ztrach jak bych to zvládla mladší je hodně mala a obě se narodily císařem to je také asi riziko :?
Ale nedokážu si představit nechat si to malé vzít už jen ta představa mě děsí prosím co byste dělali vy??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24317
3.5.22 21:46

Šla bych na potrat a obstarala si antikoncepci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
3.5.22 21:48

@terien
Ale když já mám pocit že na žen potrat jít nedokážu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29368
3.5.22 21:48

V tomhle případě potrat. Jsi moc brzy po císaři, i pro tvé zdraví to bude velký záhul a ještě bys zůstala na 3 malinké děti sama, jak bys to chtěla zvládnout?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58710
3.5.22 21:49

Používej čárky. To se nedá číst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
3.5.22 21:50

Já bych si ho nenechala vzít. Až se narodí, budeš ráda, že to malé máš a budeš si to užívat :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
3.5.22 21:50

@Kelsey aha tak to děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2824
3.5.22 21:51

Co já na to? Kopla bych do zadku chlapa kdyby mi tohle řekl. A pokud jste další nechtěli tak jste se mohli chránit. Těžko radit, buď půjdeš na potrat a nebo budeš samoživitelka. Teda já bych byla v každém případě, protože takovéhle ultimáta bych nesnesla. Pokud se člověk rozumně domluví, zváží pro a proti, a stane se že kolikrát nemá na vybranou.Sama se rozhodni kdo za to stojí víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11850
3.5.22 21:56

Silna slova na nekoho, kdo si to dite vysu.kal sam. Podvod jsi na nej neusila, ze ne?
No nezavidim ti volbu. Bud samozivitelka s tremi detmi, nebo zivot druzky od blba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
3.5.22 21:57
@Tynatyna99 píše:
Ahoj zdravím všechny
Potřebuji poradit slyšet něčí názor :( :,(
Jsem těhotná doma už máme dvě děti 4,5 roku a 9 měsíců přítel my hned řekl že půjdu na potrat že si ho nemůžeme nechat žádné rozmysleni prostě je s tím hotový počítá s tím že tam půjdu ještě k tomu my nahodil když si ho nechám konci se mnou :?
Ja mám ztrach jak bych to zvládla mladší je hodně mala a obě se narodily císařem to je také asi riziko :?
Ale nedokážu si představit nechat si to malé vzít už jen ta představa mě děsí prosím co byste dělali vy??

S takovým bych se rozešla, i kdybych na potrat šla. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24317
3.5.22 21:57
@Tynatyna99 píše:
@terien
Ale když já mám pocit že na žen potrat jít nedokážu?

Tak na něj nechoď :nevim: huntuj si tělo a zůstaň se třemi malými dětmi sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
3.5.22 21:59

@PaníBovaryová to mate pravdu, podvod jsem na něj neusila, používaly jsme kondomy, jednou řekl že se mu ho nechce brát a stalo se přeci my nemůže říct bez na potrat jako by to bilo nic nechápu to je to hnusně od něho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11850
3.5.22 22:00
@Tynatyna99 píše:
@PaníBovaryová to mate pravdu, podvod jsem na něj neusila, používaly jsme kondomy, jednou řekl že se mu ho nechce brát a stalo se přeci my nemůže říct bez na potrat jako by to bilo nic nechápu to je to hnusně od něho

To teda je. At se pochlapi, kdyz se nechtelo :roll: Je mu se nechce a ty mas chodit na potrat, to je dobry sobec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
3.5.22 22:00

@terien vy byste na něj šla bez rozmysleni? Ještě počkám co řekne doktorka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
3.5.22 22:04

@PaníBovaryová porad nějak doufám, že změní názor ale nevím nevím