Nechce být v kočárku - 4,5 měsíce

48
12.11.19 11:46

Nechce být v kočárku 4,5 mesice

Holky ach jo, asik 2 tydny mi bojkotuje kocarek, denně jsme chodily na prochazky a ted 3/4 cesty ho nesu na rukach. Přišla jsem k mamce a ta ho vyoblekla a spi jak zabity, tak ja nevim, ještě že je zima… Prosím o nějaké rady tipy co zkusit nebo podobně dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2436
12.11.19 11:48

Není mu horko? Neoblíkaš ho moc?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
541
12.11.19 11:51

Pokud by to trvalo dlohodobe, zkusila bych nositko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
12.11.19 11:53

@Veru1987 no měl jen overal na tom s pepca taku kombinézu s výplní a ve fusaku je a už je více zima, jinak má vždy jen mikinu, tepláky a overal samozřejmě. Jinak na rukach ani necekl i když jsem ho nesla jak pytel brambor :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13468
12.11.19 11:53

Vidi ven? Syn nechtěl jezdit, jecel, kopal a stačilo mu stáhnout střechu aby viděl ven, koukal na nebe, na stromy a byl klid :D starší zas radši jezdil na bříšku (i když on měl 4m v létě, ve fusaku to půjde těžko)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
12.11.19 11:55

@Kriss Tina jj zkoušela jsem ho i dát do polosedu chvíli kukal vsude kolem a zase

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2436
@Baja94 píše:
@Veru1987 no měl jen overal na tom s pepca taku kombinézu s výplní a ve fusaku je a už je více zima, jinak má vždy jen mikinu, tepláky a overal samozřejmě. Jinak na rukach ani necekl i když jsem ho nesla jak pytel brambor :roll:

zimní kombinéza, pod tím overál a zimní fusák?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
541

Mate ho hluboke korbe? Zkusila bych ji stahnout, nebo dat do sportaku do pololehu, treba chce jen koukat kolem sebe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4885

Já děti odnosila v šátku, v kočárku mi oba spali špatně. Pokud pominu opravdu dlouhé výlety, kde náš kočárek slouží ukázkově, tak slouží k účelu jako rotoped, hromadí se na něm svršky, které jsou sice nošené ale ještě nejdou do prádla. :mrgreen: Kdybych měla křišťálovou kouli, tak jsem ušetřila spoustu peněz za kočárek :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
12.11.19 11:57

@Veru1987 to není zimní jen také látkové a vevnitř jak od ovce nevím jak to popsat ale mela jsem ho pak rozbaleneho a na tom jako prisla jsem snim k mamce a uplne zmrzlik byl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
12.11.19 11:58

@murra jj mam adamex barletta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
12.11.19 11:59

@Heivka no pěkně ještě že jsem koupila z ruky a ne novy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2436
12.11.19 12:01
@Baja94 píše:
@Veru1987 to není zimní jen také látkové a vevnitř jak od ovce nevím jak to popsat ale mela jsem ho pak rozbaleneho a na tom jako prisla jsem snim k mamce a uplne zmrzlik byl

Já měla dceru když bylo kolem 10stupnu venku tak měla punčochy, tepláky, body, mikinku a šup do fusuku. Když bylo pak kolem nuly, tak měla punčochy, body a teplejší fleesový overálek a do fusáku, když už více mrzlo přidala jsem deku.
Potom jedině zkusit že bude více vídět, těžko říct. Já už pak kolem 5m měla dceru ve sportáku, když jsem ji dala ve fusáku do korbičky neměla místo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 12:03

Predpokladam ze je zatim v hluboke korbe. Umi se pretocit na brisko? Syn se kolem 4 mesice naucil otacet a od te doby spal jen na brisku a vyzadoval to i v kocaru. Na zadech rval. V kocaru s sebou vozim satek Ring Sling, pokud jsme v kocaru dlouho a uz ho to nebavi nebo tam byl extra nespokojeny, dala jsem ho do satku (je strasne rychly a jednoduchy na pouziti), tam mi do par minut usnul tak jsem ho spiciho opatrne vratila do kocaru. Na kratke prochazky jsem ho brala v normalnim uvazovem satku. Tak zkuste ten satek ci nositko, nebo s sebou taky noste ten ring sling at ho nemusite tahat v rukach aspon ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
12.11.19 12:03

@Veru1987 jj zkusím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu