Ovulace, fakta a jaká je pravda? Je to opravdu možné?

Anonymní
11.11.19 16:53

Ovulace, fakta a jaká je pravda? Je to opravdu možné?

Ahoj, kamarádka má teorii že 30h po ovulaci nezle otěhotnět.. Kamarádka měla 6.11 pozitivní ovulační test 7.11 pocítila bolest ve vaječníků to bylo ráno okolo 12h 8.11 měla sex a řekla že přítel klidně může do ni že už nemůže otěhotnět to bylo údajně pár minut po 20h.. Brala to tak že vajíčko je schopné max 24h schopné oplodnění od ovulace a podle ní od bolesti do sexu uplynulo víc jak 24h takže to bylo cca 32h a podle toho soudí že je už „neplodna“ a může „rajdat jak chce a nebude to mít následky“ prosím má kamarádka pravdu? :nevim: nechci ji nic vyvracet každý má nějaký nazor a každý se chrání podle sebe někdo prerusovanou doloží někdo ha a někdo takto jako kamarádka.. Ale teorii co mi řekla má kamarádka slyším poprvé tak mě zajímá zda ne to opravdu možné či pravda.. Děkuji vám

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1080
11.11.19 17:01

No pokud si to dobre pamatuju, tak ovulace nastava 24 - 48 hodin po pozitivnim testu. Nasledne vajicko muze prezit dalsich 48 hodin. Podle me riskuje. Poznat ze ovuluju podle pichnuti ve vajecniku mi prijde uz trosku zazracna schopnost.-) Ty se temi jejimi radami rozhodne nedrz.-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4982
11.11.19 17:49

Ovulace nastává 24-48 hodin po pozitivním testu. Vajíčko je schopné oplodnění max 24 hodin. Ale i tak kámoška riskuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama