Nechce domu od otce

33
14.7.13 23:07

nechce domu od otce

Zdravim dámy. potřebovala bych poradit. připadám si teď jako špatná matka. v poslední době se mi z navstech u vás otce nechce můj 5 lety kluk vracet domů. nevím co je špatně. po chvíli se zase uklidní a je jako vyměněny a tvrdí mi jak se mu stýskalo. ale u předání dělá scény jako kdybych byla nejhorší na světě. ach jo. co je špatně.
dokonce prý když tam přijede tak už říká jak nechce domů. jsem z toho nešťastná a nevím co dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7995
14.7.13 23:08

Třeba nechce od táty, protože mu přes týden chybí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
14.7.13 23:14

To každopádně, ale hlavně jsou tam sami dárečky a sladkosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6234
14.7.13 23:19

Tak u nás nejsou ani dárečky, ani nějak moc sladkostí a stejně se mu domů k mámě moc nechce :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2439
14.7.13 23:19

No tak ho tam nech… uvidíš, jak dlouho je to bude bavit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1259
14.7.13 23:20

Chápu tě, taky by mi to bylo líto..Jo jo to otcové, někteří pak jsou samé dárečky, sladkosti, nic nemusí poslouchat a mamka je na to nejhorší. Jo taky mi to tak přijde a to má malý jen 19 měsíců už teď se děsím co bude později :zed:. Moc neporadím..sama nevím, ale myslím..že je to tím, že s tebou je pořád a otec je ten vzácný..atd.. :roll: Ale určitě tě má syn moc rád a když se to pak srovná..to je hlavní :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.13 23:20
@marketka26 píše:
Zdravim dámy. potřebovala bych poradit. připadám si teď jako špatná matka. v poslední době se mi z navstech u vás otce nechce můj 5 lety kluk vracet domů. nevím co je špatně. po chvíli se zase uklidní a je jako vyměněny a tvrdí mi jak se mu stýskalo. ale u předání dělá scény jako kdybych byla nejhorší na světě. ach jo. co je špatně.
dokonce prý když tam přijede tak už říká jak nechce domů. jsem z toho nešťastná a nevím co dělat.

Není náhodou nějak „naočkován“ tátou proti Tobě??

• Nahlásit
  • Citovat
4466
14.7.13 23:44

U nás je to stejný, ale tatínek ho úspěšně očkuje  :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1811
14.7.13 23:47

Mame to stejne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2948
15.7.13 06:45

Sice nemam zkusenost, ale nedelaji to deti?? Mame to ted taky v rodine a je to stejne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1477
15.7.13 08:09

@marketka26 ahoj je to normamlní já jsem to dělala taky. A to mi táta nic nedával ani mi neříkal špatný věci o mamce. Jen mi prostě chyběl a hlavně když je to dítě s tebou třevpba od ponďelí do pátku tak i občas určitě křičíš, když něco udělá. Ale jestli je s tátou jen sobotu a neděli, tak je to takový klidnější bez hádek a to se tomu dítěti líbí víc. Můj bratr to dělal taky. Ale pak ho měl ipu sebe táta měsíc a už volala mamce ať si pro něj jede že nechce bejt u tatínka :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4858
15.7.13 08:39

Pokud otec dite nenavadi proti tobe, nedela zadne naschvaly, tak bych to vubec neresila.Je to male dite, otec mu urcite chybi a dva dny je pro dite urcite malo. Kdybych nebyla s manzelem, tak verim, ze je to u nas to same, protoze tata mu dovoli vsechno, dela s nim plno cinnosti, ktere s klukem ja nedelam a jeho otec ma mnohem vic trpelivosti :mrgreen:.Nestastna urcite nebud, bud rada, ze ma hodneho tatu (predpokladam) a ze ma o kluka zajem, ne vsude tomu tak je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4578
15.7.13 08:43

Hmmmmm… a nemá takhle náhodou stejně rád tátu jako mámu? A to, že jsou rodiče od sebe je pro něj neskutečná zátěž a že se má pořád hýbat jako škatule a vyrovnávat se s tím, že jednou je s tátou, jednou s mámou, přitom je oba miluje stejně? To že tam má bombónky se mi zdá poněkud omezený pohled na věc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3873
15.7.13 09:00

Měli jsme to stejně, akorát z druhého strany, když k nám jezdila tehdy 3 letá dcera mého manžela na víkendy, tak už v neděli poznala, že je neděle a pomalu odmítala nastoupit do auta a následně z auta při předání vystoupit. Manžel z toho byl nešťastný, protože nevěděl proč, nevěděl, jestli se u matky něco neděje apod. Bylo to nejspíš tím, že jsme se malé opravdu celý víkend maximálně věnovali, brali jí na výlety, a to se jí líbilo (úplatky v podobě dárků a sladkostí rozhodně nedostávala), když byla přes týden u matky, tak ta samozřejmě se jí v takové míře každý den věnovat nemohla, takže se jí asi víc líbilo u nás. Momentálně je situace taková, že manželovu dceru máme už přes 3 roky v péči my (je jí 6 let) a jezdí občas na víkendy k matce, ale podobné scény to neprovází.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
15.7.13 09:02
@LadyLada píše:
Hmmmmm… a nemá takhle náhodou stejně rád tátu jako mámu? A to, že jsou rodiče od sebe je pro něj neskutečná zátěž a že se má pořád hýbat jako škatule a vyrovnávat se s tím, že jednou je s tátou, jednou s mámou, přitom je oba miluje stejně? To že tam má bombónky se mi zdá poněkud omezený pohled na věc.

to není vyloženě o těch bonbonkach. vím, že ho má rád. a je to pro něj těžký, ale ty scény mě ničí. jednou mi totiž řekl, že tam chce bydlet protože tam má dárečky. a tady je dostává jenom občas. je to těžké pro oba. jsem rada, že tady na foru je víc lidí co s tím mají zkušenosti a že nejsem sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama