Nechce jist

3802
2.10.09 19:43

Nechce jist

Ahoj Devcata,
malemu je 15mesicu, vcera rano trikrat zvracel, jinak byl ale vesely, proste normalni.Byli jsme u mudr., nic na nem neschledal. Od te doby skoro nic nechce jist. Dnes to bylo o neco lepsi nez vcera, ale ted me dorazil, kdyz vubec nechtel kasi, takze sel spat s uplne prazdnym briskem.
Proc nechce jist? Teplotu nema, normalne je aktivni, jen je trochu mrzutejsi, kdyz neni po jeho, place, ale jinak je vesely, jako normalne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
2.10.09 19:53

Ahoj, mám taky syna 15 měsíců, většinou má období, kdy moc nejí, když mu rostou zoubky. A s prázdným bříškem chodí spát často, večer nechce nic, dneska sněkl po dlouhé době trochu kaše. Jen mi tam nesedí to zvracení, uvidíš jak bude ráno.

• Nahlásit
  • Citovat
3802
2.10.09 19:58

Ja jsem z toho v soku, pac jinak je to ucineny otesanek. Kdyz jsem mu udelala ridsi kasi nez jindy, hned se vzbudil driv.
Je pravda, mame zatim jen 8 zoubku zadny uz nam opravdu dlouho nevyrostl. Jenze on si nenecha do pusy podivat a maji ji od prirody takovou, ze pri smichu nebo placi uz neni dozadejc videt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
2.10.09 20:38

Cernus tak malýmu vyrostly ve 13.měsících 4 stoličky najednou a to měl opravdu to období, kdy moc - večer vůbec - nejedl, ale zas jiné problémy při zoubkách nemáme. Vždycky jsem se bála, že se v noci vzbudí hlady a vůbec. Jen si vypije malou lahvičku vody přes noc, ale to vypije i když jí. A ráno mi taky hladovej nepřijde, mlíčko dostane třeba až hodinu po probuzení. Tak uvidíš jak bude ráno, držim palečky

• Nahlásit
  • Citovat
3802
2.10.09 21:42

Dekuju, jsem zvedava, co bude rano. Zatim spinka. Vlastne ani nevim, jak k nemu pristupovat. Jedl by piskoty, ale ty nemuze jist porad, tak jestli ho mam nechat hladovet, az si da poradne jidlo, nebo mu davat ty piskoty. Vubec nevim. Driv jsme resili, ze by snedl snad uplne vsechno, porad by neco zobal, a ted nic. Ch jo, rikam si, ze kdyby mu neco bylo, mel by teplotu a nebyl by tak akcni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84
3.10.09 18:22

Zdravím, já bych to na lehkou váhu rozhodně nebrala. Našemu Filípkovi bylo 13 měsíců a měli jsme to samé, prostě se pozvracel a jinak byl v pohodě. Nakonec to dopadlo tak, že zvracel i druhý a třetí den až skončil v nemocnici na kapačkách - děsný zážitek, ze kterého se vzpamatovával asi tak půl roku. Určitě bych mu nedávala mléko, na:,–(ila bych dietní stravu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
505
4.10.09 07:29

Ahoj, malý v 16 měsícách chytil střevní virózu, nejdřív nad ránem začal blinkat, asi tak pět krát. Celý den byl živý a k večeru se objevil průjem, který trval asi dva dny. Ale asi váš případ to nebude, když už teď neblinká. Možná mu něco nesedlo, menší dieta neuškodí, hlavní je doplňovat tekutiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3802
4.10.09 15:49

Tak nakonec jsme se dnes rano vzbudili s horeckou pres 39, byl u nas mudr., ale krk mame cisty, poslech take dobry, takze nejaka viroza na nas uderila, ja mela vcera 39, tak se oba kuryrujem. Doufam, ze zitra uz bude dobre.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama