nechce jist...?

2114
6.9.05 16:29

nechce jist...?

Ahoj, moje 7m dcerka uz 2× odmitla obedvat. Po svacine (mliko) kterou ma mezi 11-12h. ma obed mezi 14-14.30h. z toho si da cca 1 lzicku a konec, pak ma az svacinu mezi 17.15-17.30h. Nevite cim to muze byt? Je mozne ze nema hlad :?: a proste ji staci jidlo v 11h. a pak az po 17h. V SO sem ji objevila prvni zub tak nevim… Diky za nazory nebo zkusenosti. Sany. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7584
6.9.05 18:29

Jee, taky uz se treti den hrozim, co se to u nas deje. Vysvetlujeme to zubama. Uz to sice bude sesty. Do ted byl klid, ale ted je Vitek nervozni a uplakany a vubec nechce jist. Horko tezko zavadime prikrmy a posledni dny jsme zas jen na kojeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
483
6.9.05 19:39

Holky, klid, muzou to byt opravdu zoubky. Olik nepapal (jen sme kojili) skoro 3 dny a pak sem objevila 2 prorezane zuby. To mu bylo asi 6 mesicu.
Muze to byt take jen tak, deti to obcas mivaji, proste nemaji takovy hlad. Urcite se to brzo zase spravi.
Ahoj
Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.9.05 20:48

Holky, ja byt Vami tak to vubec nedramatizuju, dite proste nekdy ji a nekdy neji a pokud ho rodice necpou cokoladou a sladkostma, tak samo presne pozna, kdy ma hlad. A urcite nehrozi, ze by hlady onemocnelo nebo treba umrelo. Muj trilety syn mi zrovna ted nejedl asi ctyri az pet dni, dvakrat ukousl z rohliku na snidani, svacinku odmitl, obed dve tri lzicky, svacinku odmitl a vecer pulku jogurtu… Nedelejte si hlavu, hlavne je nenutte, to se podda a oni se zase rozpapaji
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
319
6.9.05 22:54

Ahoj Jani,
můžu potvrdit Tvoje slova.U našeho Martínka je to přesně tak.Jednou by snědl i nás a podruhý sotva ochutná a to se ještě nejlíp začne dávit,aby už jsme ho nenutili.On je stejně takový jedlík nejedlík,takže to neřeším.Kolikrát ho prostě nechám vyhladovět a je to.On si sám pak řekne.
Sany,myslím,že to bude k těm zoubkům.Moje kamarádka(Nikoleta)myslím na emimi otevřela diskusi jídla zrovna kolem tohoto období-její cácorka taky odmítala jíst.Zkus juknout zpátky.Ale určitě se neboj,hlady neumře.Podle mě je to opravdu jen přechodný.
Pa L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama