Dítě mne nechce vnímat

Anonymní
2.2.20 15:36

Nechce mne vnímat

Dobrý den je mi 20 let a mám jedno dítě Amanda (13 měsíců ) zda se mi ze je jiná umí málo věci sice když se podívám na stránky co by měla umět tak umí skoro chodit poušti se sama když spadne tak leze už po 4 umí jít na sedačku a ze sedačky dolu ani nevím jak se to naučila ale ví jak ma jít nahoru a dolu.. je všude po celým bytě teď si rada hraje se šuplikama a dveřmi má rada koupelnu kouká na vanu a chce tam jít i když není voda rada se proste koupe má rada barevné věci a miluje zelenou z hračkami si umí hrát stačí když ji to úkazu jednou ze tu kostku má vložit do čtverce a hází tam všechno i všechny tvary? má rada jídlo ale rada ji při televizi všechno si sní s rukama s polívky a pudinky ji dávám ja teď ji učím na lžičku.. když si hraje s čím nemá a řeknu hej nech to být tak se lekne a uteče od toho protože ví ze to nemá dělat.. teď k věci málo se kouká do oči na jméno nereaguje jak kdy když jde z místnosti pryč tak ji říkám Armando kam jdeš a otočí se a vrátí se zpátky.. když zpívám a nebo mluvím tak mi dává prsty do pusy a nebo mi dává svůj dudlík do pusy málo se mi kouká do oči když na ni mluvím tak se mi nechce dívat do oči ale když si semnou hraje tak se kouká no když třeba chodí a zahlédne mne koukne de na mne a hned de zamnou rada se kouká do zrcadla směje se na sebe i když se třeba vidí ve videu neříká nic jen si mluví to její zvtatlani kouká rada má kreslené pohádky stačí jen když slyší ze to začíná okamžitě se NATO otočí a začne to vnímat a dokáže koukat i 2 hodiny kezby vnimala takhle mne chci ji neco učit dal a nejde to když se ba mne nechce koukat pokud to nejsou hračky a nebo neco co ji zajímá a přijde zamnou když se nudí a nebo když si chce gˇhrat.. boji se vysavace a vnímá hned když splachnu wc a nemava a neopakuje nic.. co chce to si Béme nebo se pro sama ohne s prstem zatím nedela děkuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16798
2.2.20 15:38
:lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11888
2.2.20 15:46

Ježíš je to batole, podle toho co píšeš je to úplně normální batole.

Přestaň ji pozorovat, spíš místo toho trénuj jak funguje větná skladba a interpunkce, to se nedá číst.

Pokud máš pochybnosti o rovnoměrnosti jejího vývoje, tak to konzultuj s ošetřujícím pediatrem, ne s internetem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23626
2.2.20 15:48

Jaký rady? Normální dítě :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Amanda :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
16798

@Ou to spis bude on Armando.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23626
2.2.20 15:49
@Anonymní píše:
Dobrý den je mi 20 let a mám jedno dítě Amanda (13 měsíců ) zda se mi ze je jiná umí málo věci sice když se podívám na stránky co by měla umět tak umí skoro chodit poušti se sama když spadne tak leze už po 4 umí jít na sedačku a ze sedačky dolu ani nevím jak se to naučila ale ví jak ma jít nahoru a dolu.. je všude po celým bytě teď si rada hraje se šuplikama a dveřmi má rada koupelnu kouká na vanu a chce tam jít i když není voda rada se proste koupe má rada barevné věci a miluje zelenou z hračkami si umí hrát stačí když ji to úkazu jednou ze tu kostku má vložit do čtverce a hází tam všechno i všechny tvary? má rada jídlo ale rada ji při televizi všechno si sní s rukama s polívky a pudinky ji dávám ja teď ji učím na lžičku.. když si hraje s čím nemá a řeknu hej nech to být tak se lekne a uteče od toho protože ví ze to nemá dělat.. teď k věci málo se kouká do oči na jméno nereaguje jak kdy když jde z místnosti pryč tak ji říkám Armando kam jdeš a otočí se a vrátí se zpátky.. když zpívám a nebo mluvím tak mi dává prsty do pusy a nebo mi dává svůj dudlík do pusy málo se mi kouká do oči když na ni mluvím tak se mi nechce dívat do oči ale když si semnou hraje tak se kouká no když třeba chodí a zahlédne mne koukne de na mne a hned de zamnou rada se kouká do zrcadla směje se na sebe i když se třeba vidí ve videu neříká nic jen si mluví to její zvtatlani kouká rada má kreslené pohádky stačí jen když slyší ze to začíná okamžitě se NATO otočí a začne to vnímat a dokáže koukat i 2 hodiny kezby vnimala takhle mne chci ji neco učit dal a nejde to když se ba mne nechce koukat pokud to nejsou hračky a nebo neco co ji zajímá a přijde zamnou když se nudí a nebo když si chce gˇhrat.. boji se vysavace a vnímá hned když splachnu wc a nemava a neopakuje nic.. co chce to si Béme nebo se pro sama ohne s prstem zatím nedela děkuji za rady

Jsem zapomněla :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16798
2.2.20 15:49
@Anonymní píše:

Prd Armando :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.2.20 16:02

Ja vím ze vám to je směšný ale mne to směšný není jsem s toho na prášky a mám stresy ze bude jiná než ostatní nikdo z nás v rodině nema autismus a ani jsem to neviděla v okolí tak proč by ho měla zrovna ona.. ja v ni věřím ze ho nemá a ze se to časem srovná.. ja se jen chtěla zeptat jestli tady nejsou maminky co mají dítka s autismem a mají to podobný.. nebo čím dřív tím lip pro ni.. její jméno též není směšné nebo se vám Amanda nelíbí? Ja jen chtěla názor a ne vaše posměchy.. a rady tím se myslela ze jak ji naučit mne vnímat a nebo jestli znáte hry co nás ji podpoří se otevřít nebo napodobat mne nebo aspoň něco.. mám o ni strach jako každá jiná matka a nelíbí se mi ze nejsem pro ni zajímá s nechce mne vnímat nebo ostatní.. děla to ze kouká na ty kreslený pohádky? Mám ji to přestat pouštět? Nebo na jak dlouho ji to mužů pustit? Ptám se slušně a normálně nevím proč vám přijdu směšná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7459
2.2.20 16:07

Jakej autismus, prosím tě :zed: je to úplně normální dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.2.20 16:08

Nebo má náznaky na autismus : nemava, nemá oční kontakt nereaguje na jméno a neukazuje prstem proto ten strach

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7855
2.2.20 16:11
@Anonymní píše:

Nic ve zlém, ale taky mě to pobavilo. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7459
2.2.20 16:11

A jinak, můj dvouleťák taky ignoruje, když mu pustím televizi. V roce na ní koukal 10 minut denně. Déle jsem ho nenechala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1138
2.2.20 16:12

Nemyslim si ze dle tvého popisu malé něco je. V tak málem věku se kolikrát autismus ani nepozná. Dítě si s touto diagnozou ani hrát neumí. Jestli se ti ale neco nezdá, navštiv pediatra popr. neurologa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.2.20 16:15

Úplně normální dítě… Já jen, že 99 procent tady v roce chodí, ukazuje, zná zvuky zvířat, používá dvě tři slova atd., takže zakladatelku chápu a samotná taky občas cítím bezmoc :roll:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama