Nechce ochutnat jidlo

Anonymní
2.6.16 20:43

Nechce ochutnat jidlo

Ahoj,
prosim zachovat anonymitu nebo smazat.Moje skoro tříleté dite odmítlo dnes ponekolikate oběd, který dřív normálně jedlo a tak jsem uz naštvaná řekla, ze dokud neochutna, dnes nic jiného nedostane. Jenze mam tvrdohlave dite a proste neochutna. Nechci z vychovnych duvodu couvnout, ale trápí me nechat ho celou noc o hladu. Nabizela jsem ruzne vyjiti vstříc, jako ze to zajime něčím co mu nevadí, ale proste ne.
Co byste udělaly? Poradte co dělat, eventuelne nejake tipy a triky.
Diky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

19220
2.6.16 20:46

A co dostalo k obědu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
2.6.16 20:47

Takze dite jedlo naposled dopoledne?

ja bych mu asi pred spanim dala neco, co nema moc rad, ale vetsinou sni. jako aby to nebylo neco „dobreho“, ale byl schopen to pozrit. pokud ma hlad, tak to sni.
popravde receno bych to udelala hlavne proto, ze jinak je dost mozne, ze si ti vzbudi ve 4 rano hladem a bude extra zpruzely. (mam dva nejedliky, tohle mi obcas udelaji)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1847
2.6.16 20:50

A stojí ti to za to? Jinak ráno mu dáš už najíst, nebo se chystáš vydržet ještě déle? Já bych dala už na svačinu něco jiného. Toto vynucování nemá smysl, jídlo tím dítěti max. zprotivíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
2.6.16 20:54
@Adelka951 píše:
A stojí ti to za to? Jinak ráno mu dáš už najíst, nebo se chystáš vydržet ještě déle? Já bych dala už na svačinu něco jiného. Toto vynucování nemá smysl, jídlo tím dítěti max. zprotivíš.

taky razim heslo „kdyz nechces nejis“ - ale jen do dalsiho jidla. i kdyz obzvlast muj prvorozeny nema problem byt bez jidla i 12hod v kuse. takze ja jsem spis rada, kdyz neco sni - cokoliv :lol:

ale fakt si myslim, ze nekdy po tech 3-5hodinach prekona hlad a uz je mu to vlastne jedno. deti na jidlo nemysli, takze pro nej je jednodussi to proste vypustit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.16 20:55

@Adelka951 nestojí.ale ono na to samozřejmě spoléhá. kdybych věděla kam to povede, tak bych se na to vykaslala.

• Nahlásit
  • Citovat
6756
2.6.16 20:55
@Adelka951 píše:

Vidím to stejně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
2.6.16 20:59
@Anonymní píše:
@Adelka951 nestojí.ale ono na to samozřejmě spoléhá. kdybych věděla kam to povede, tak bych se na to vykaslala.

myslis, ze trilete dite po nekolika hodinach jeste vi o co vlastne slo? kdybys ho po nesnezenem obede nechala do svaciny hlady, tak pak slupne svacinu a davno neuvazuje nad tim, ze nesnedlo obed :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.16 21:06

@Ali-Ali neodeslal se mi příspěvek. Ne, jak říkám, proste už jsem byla zoufalá, ze odmítá obědy a mela jsem celkove den blbec no a pak jsem nevěděla jak z toho vybruslit.Ale jinak jo, vi velice dobre o co jde, o tom nepochybuju.
Uz dostalo najíst. A opakovat to samozřejmě nehodlám.

• Nahlásit
  • Citovat
19220
2.6.16 21:11
@Anonymní píše:
@Ali-Ali neodeslal se mi příspěvek. Ne, jak říkám, proste už jsem byla zoufalá, ze odmítá obědy a mela jsem celkove den blbec no a pak jsem nevěděla jak z toho vybruslit.Ale jinak jo, vi velice dobre o co jde, o tom nepochybuju.

a co bylo tak ošklivého k obědu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
2.6.16 21:11
@Anonymní píše:

hele, ja te chapu. jak rikam, mam dva nejedliky, prvni je super pripad (toho jsem resila i s lekari, leky na apetit, specialni vyziva atd.). takze vim, co nervy umi, kdyz dite nechce jist. na nektere sve vystupy taky nejsem pysna ;)

u druhe to o to min hrotim - nechces jist, nejis, za 3 hod je svacina. chces suche nudle, tak mas suche nudle, omacku snim ja. proste uz se konfliktum snazim spis vyhybat (coz neznamena, ze bych ji misto obeda dala cokoladu)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.16 21:15

@ka2ka promiň,ale o to tady snad vůbec nejde, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
19220
2.6.16 21:19
@Anonymní píše:
@ka2ka promiň,ale o to tady snad vůbec nejde, ne?

tak pardon že jsem se zeptala na pro mě logickou otázku :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.16 21:20

@Ali-Ali diky.presne to jsem potřebovala - pochopeni a uklidneni, ze se na to mam vykaslat. Jindy to dělám stejne jak píšeš, ale mam pocit ze si cim dal vic vymýšlí. No proste to bylo dnes špatně -poučení pro priste a jdu radši dnes uz spat :)

• Nahlásit
  • Citovat
26750
2.6.16 21:23

@Ali-Ali jj toto pochopi jen rodice nejedliku. Moje dcera nejedla, ale jako vubec. Zila vzduchem. K obedu ji stacily dve lzicky /kavove/ a uz to byl uspech, ze vubec ochutnala. Hubena az vyzabla, zebra se daji pocitat jen pohledem. Na reci typu „musi ale neco jist“, ktere neustale omilala moje mamka jsem byla fakt alergicka. Jsou to asi dva mesice co se to zlomilo. Nevim proc, ale proste najednou plizive zacala jist a ted basti jako normalni dite. Jen matky nejedliku pochopi moje slzy dojeti nad prazdnym talirem :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama