Nechce prso, nechce flašku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.18 12:17
Nechce prso, nechce flašku

Jsem zoufalá, malý 2 měsíce, dnes odmítá flašku, zničeho nic, mléko nic jsem neměnila. Prso bojkotuje uz tři týdny, proto dokrmuju, s flaškou nebyl problém.,do dneška. Takže si akorát párkrát cucl s prsa, jinak nejedl, ani nebreči, usnul. Je to divný, nemůže být nemocný? Setkala se některá zvas s něčím podobným? Už sem to obrečela. Děkuju za reakce :(

Reakce:
Uživatel je onlineSue2008
Kecalka 189 příspěvků 21.12.18 12:34

Jak vypadaji plinky? Cura normalne? Jak dlouho spi? Nez zacnes vysilovat pockej jeste jedno krmeni. Mala mi to minuly tyden taky udelala, pul dne nic, jen pochrupkavala a pak to dohnala (kojim, tak nevim, kolik si vzala). Jedno vynechane krmeni jeste nic neznamena

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.18 13:10

Cura normálně, kadí taky, už v noci nechtěl prso a to normálně v noci není problém, teď se obudi a opět nechce nic achjoo

Kaci89
Kecalka 300 příspěvků 21.12.18 14:58

Joo tak my uz takhle mame bojkot um pres mesic,preju pevne nervy

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >