Nechce semnou trávit čas?

Anonymní
2.10.19 10:12

nechce semnou trávit čas?..

Ahojte,
mám přítele jsme spolu necelý rok. S tím že se vidíme jen o víkendech, není není to vztah na dálku bydlíme cca 30min od sebe, ale můj přítel má většinou noční tak se nedá moc času trávit společně což tak nějak chápu. Já bydlím sama ( on se sestrou a její kamarádkou) a když se začnu bavit o tom, že by se ke mě mohl nastěhovat, vždy řekne, že je čas. Když dostane v práci přes týden volno, vezme si ještě brigády, i přesto, že říkal že bude semnou. Nevím co si o tom mám myslet, máme skvělej vztah (svým způsebem), ale jen o víkendech. Už sem mu několikrát řekla jak moc mi to vadí, vždy to dopadne tak, že se omluví, ale stejně se nic nemění. Už z toho začínám být čím dál víc špatná. Kamarádi mi tvrdí, že jsem jen víkendová zábava, ale tomu se mi nechce věřit, když vidím jak se mě chová, ale už mě to štve čím dál víc a rohodně ho nechci nutit aby semnou chtěl trávit čas… ale přijde mi, že sám to nechce.
Co si o tom myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2360
2.10.19 10:15

Nu kdyby tě fakt moc chtěl, čas by si zařídil. Já už se taky stěhuji, jen co dodělám větší projekt. Taky máme pro sebe jen víkendy (110km).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9952
2.10.19 10:18

Obávám se, že tě až tak nežere :? Jak píše @Lexter -kdyby tě chtěl, čas si udělá. Jestli ty normálně pracuješ/studuješ, tak poté, co on se vyspí po noční, s tebou může klidně trávit podvečery :nevim: Nebo mě napadá, jestli nemá manželku a tímpádem se „uvolní“ akorát na služebku o víkendu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
2.10.19 10:24

@unuděná manželku nemá :D :D to ne, ani bych něřekla že jinou (doufám), na jednoho co jezdil na „služební cesty“ už sem narazila a bylo to jiny :D.. čistě prostě semnou asi nechce trávit čas, raděj práce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.10.19 10:30

Dotlač ho do společnýho bydlení a za rok napiš, že nějak přestal šu. kat tolik, kolik bys ráda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
2.10.19 10:34

@pohledzdruhestrany :D :D :D to zní skvěle, už ted me ne*uká tak moc jak bych chtěla. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2975
2.10.19 10:38
@Anonymní píše:
Ahojte,
mám přítele jsme spolu necelý rok. S tím že se vidíme jen o víkendech, není není to vztah na dálku bydlíme cca 30min od sebe, ale můj přítel má většinou noční tak se nedá moc času trávit společně což tak nějak chápu. Já bydlím sama ( on se sestrou a její kamarádkou) a když se začnu bavit o tom, že by se ke mě mohl nastěhovat, vždy řekne, že je čas. Když dostane v práci přes týden volno, vezme si ještě brigády, i přesto, že říkal že bude semnou. Nevím co si o tom mám myslet, máme skvělej vztah (svým způsebem), ale jen o víkendech. Už sem mu několikrát řekla jak moc mi to vadí, vždy to dopadne tak, že se omluví, ale stejně se nic nemění. Už z toho začínám být čím dál víc špatná. Kamarádi mi tvrdí, že jsem jen víkendová zábava, ale tomu se mi nechce věřit, když vidím jak se mě chová, ale už mě to štve čím dál víc a rohodně ho nechci nutit aby semnou chtěl trávit čas… ale přijde mi, že sám to nechce.
Co si o tom myslíte?

co to je travit cas? co by s tebou delal? dival se na tv, chodil v tydnu na vylety? ja jej plne chapu, predpokladam, ze jste mladi, on si chce vydelat nejake prasulky, a kdy jindy nez ted a na brigadach. to, ze se neciti na partnerske souziti - bud rada, ze je k tobe uprimny. byt tebou, vice se osamostatnim, prestanu jej tlacit do spolecneho casu, souziti aj., najdu si sve zajmy a prestanu prezivat dny do doby, nez se uvidime. na nazory kamaradu prd, sama citis, ze je to jinak. ne kazdy chlap musi 100% volneho casu venovat polovicce, ma sve zajmy, kamarady a treba vi, ze s tebou by byl vsemu konec. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9952
2.10.19 10:39
@Evnina píše:
@unuděná manželku nemá :D :D to ne, ani bych něřekla že jinou (doufám), na jednoho co jezdil na „služební cesty“ už sem narazila a bylo to jiny :D.. čistě prostě semnou asi nechce trávit čas, raděj práce…

No, tak sis odpověděla sama. Co s chlapem, který s tebou nechce trávit volný čas?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13934
2.10.19 10:39

Co si nevyřveš to nemáš. On sám s tebou více času trávit nechce, asi ten svůj čas dokáže naplnit nějak více smysluplněji. Máš dvě možnosti, buď ho přinutíš, nebo mu dáš důvod. Zkus mu ukázat, že trávení času s tebou k něčemu je, že to není jen ztráta času.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.10.19 10:45
@Evnina píše:
@pohledzdruhestrany :D :D :D to zní skvěle, už ted me ne*uká tak moc jak bych chtěla. :mrgreen:

Zjevně má rád svůj větší osobní prostor. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.10.19 12:47

Asi vám každému vyhovuje něco jiného, či jiná hloubka vztahu. Možná by bylo fajn popovídat si o tom, jak vidíte budoucnost - společné bydlení např. Z toho uvidíš, zda plánuje někdy jiný způsob vztahu, než máte teď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48240
2.10.19 23:06
@markytka3 píše:
co to je travit cas? co by s tebou delal? dival se na tv, chodil v tydnu na vylety? ja jej plne chapu, predpokladam, ze jste mladi, on si chce vydelat nejake prasulky, a kdy jindy nez ted a na brigadach. to, ze se neciti na partnerske souziti - bud rada, ze je k tobe uprimny. byt tebou, vice se osamostatnim, prestanu jej tlacit do spolecneho casu, souziti aj., najdu si sve zajmy a prestanu prezivat dny do doby, nez se uvidime. na nazory kamaradu prd, sama citis, ze je to jinak. ne kazdy chlap musi 100% volneho casu venovat polovicce, ma sve zajmy, kamarady a treba vi, ze s tebou by byl vsemu konec. :nevim:

Tak o takovém způsobu vztahu by ji měl snad informovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama