Nechráněný styk 12DC

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katka144
Nováček 5 příspěvků 01.05.19 07:19
Nechránění styk 12DC

Ahoj. Mám dotaz ohledně nechráněného styku 12DC.Za poslední 3 měsíce byla délka cyklů 29,32 a 33 dnů. Ovulaci nesleduji, spíš tak nějak intuitivně tuším. :lol: Řídím se aplikací Můj kalendář, podle kterého jsem měla neplodné období. Ale je pravda, že neznám délku luteální fáze ani jsem si nikdy nedělala ovutest…
Otěhotněla jste některá12DC při delších cyklech? Přiznám se, že by mi případně těhotenství vůbec nevadilo :) :dance:

Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 9571 příspěvků 01.05.19 07:27

@Katka144 Můžeš otěhotnět klidně hned po MS, když na to přijde. Jinak tyhle slavné a super aplikace ukazují ovulaci i při braní HA. Když ji máš vyjde na stejno, jako když ji nepoužíváš. Nechápu jak se tím může někdo řídit, když se jedná o miminko. 8o

Katka144
Nováček 5 příspěvků 01.05.19 07:36

Tak řídím..bylo myšleno spíš orientačně. Miminko neplánuji, ale kdyby přišlo, tak rozhodně nevadí. Vím, že je to složitejši a žádná aplikace nevypozoruje kdy mám zrovna já ovulaci atd..Aplikaci jsem si primárně stáhla abych měla přehled o MS, protože ne vždy byla pravidelná..

Russet
Neúnavná pisatelka 16576 příspěvků 01.05.19 08:09
@Katka144 píše:
Tak řídím..bylo myšleno spíš orientačně. Miminko neplánuji, ale kdyby přišlo, tak rozhodně nevadí. Vím, že je to složitejši a žádná aplikace nevypozoruje kdy mám zrovna já ovulaci atd..Aplikaci jsem si primárně stáhla abych měla přehled o MS, protože ne vždy byla pravidelná..

Menstruci si můžeš kreslit ibdo obyčejného menstruačního kalendáře, co má gynekolog. Vyjde to nastejno.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1056 příspěvků 01.05.19 08:15

Zakladatelko také používám Můj kalendář, abych věděla cca jak dlouho je to od MS. Začala jsem ji používat od té doby co jsem vysadila antikoncepci. Nechápu tady ty komenty když kde o miminko, ne každý je takový, že by si potřeboval všechno měřit a mít sex na povel, když tomu člověk dává volný průběh… Jinak nechápu ten nechraneny styk v potenciálně možném období ovulace. Počkej si do MS a když nepřijde udělej si test. Nikdo ti to tady nepovi i když by někdo otěhotněl tak jak popisuješ, není to vůbec relevantní pro tebe.

Tichošlápek
Extra třída :D 14872 příspěvků 01.05.19 08:20

12dc klidně otěhotnět můžeš. Bez bližší znalosti cyklu jsou to ale vše jen spekulace

P4ja
Echt Kelišová 9571 příspěvků 01.05.19 08:24

@Martha03 Tak já na početí nepotřebovala ani tu aplikaci, stačil obyčejný malý kalendář. A hlavně sex. Ale když zakladatelka psala, že se tím řídí, tak je to fakt na nic.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1056 příspěvků 01.05.19 08:28
@P4ja píše:
@Martha03 Tak já na početí nepotřebovala ani tu aplikaci, stačil obyčejný malý kalendář. A hlavně sex. Ale když zakladatelka psala, že se tím řídí, tak je to fakt na nic.

Tak jo psala, že se tím řídí, ale že nezná své vnitřní pochody a nikdy nic nemerila, takže předpokládám z toho co napsala, že ví, že se tím na 100% řídit nemůže. Na početí není třeba ničeho, jen jak píšeš ten sex a taky možná to moc neřešit. U zakladatelky mě spíš překvapuje ten nechraneny styk. Buď plánuji, neplánuji nebo se stane nehoda za použití nějaké formy antikoncepce. Moc nemám ráda, když někdo řekne dítě by nevadilo.

Katka144
Nováček 5 příspěvků 01.05.19 08:45

Pro upřesnění- z vícero důvodů používáme kondom, nicméně chybička se vloudí…Proto nechráněný styk.
Termín, že by těhotenství nevadilo, používám spíš ze snahy zůstat nad věcí. V minulosti jsem musela v 8tt dát děťátko pryč..A jelikož se nechci upínat na další těhotenství, sledovat se, obrečet každou MS, chtěli jsme ještě chvilku počkat než se hodím do pohody a chránili se.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1056 příspěvků 01.05.19 08:47
@Katka144 píše:
Pro upřesnění- z vícero důvodů používáme kondom, nicméně chybička se vloudí…Proto nechráněný styk.
Termín, že by těhotenství nevadilo, používám spíš ze snahy zůstat nad věcí. V minulosti jsem musela v 8tt dát děťátko pryč..A jelikož se nechci upínat na další těhotenství, sledovat se, obrečet každou MS, chtěli jsme ještě chvilku počkat než se hodím do pohody a chránili se.

Takže nehoda :) radim hodit se do klidu a počkat na další MS. Ono to nějak dopadne…

Katka144
Nováček 5 příspěvků 01.05.19 08:50
@Martha03 píše:
Takže nehoda :) radim hodit se do klidu a počkat na další MS. Ono to nějak dopadne…

JJ právě hodit se do klidu, to je ten problém :D :lol: Ale co se má stát se stane…

Martha03
Ukecaná baba ;) 1056 příspěvků 01.05.19 08:58
@Katka144 píše:
JJ právě hodit se do klidu, to je ten problém :D :lol: Ale co se má stát se stane…

Ano asi tak. Měla jsem SP v 10tt, když jsme si řekli, že jdeme do toho. Brala jsem to přesně tak, že to tak mělo být… To se stává, je to běžné a není třeba se z toho nijak stresovat.

P4ja
Echt Kelišová 9571 příspěvků 01.05.19 09:25
@Katka144 píše:
JJ právě hodit se do klidu, to je ten problém :D :lol: Ale co se má stát se stane…

No, v klidu už nebudeš s prckem nikdy :) Tak si užívejte a ono to přijde. Když to teď vidím, tak si říkám, že jsem si toho dostatečně nevážila :D

Katka144
Nováček 5 příspěvků 01.05.19 10:08
@P4ja píše:
No, v klidu už nebudeš s prckem nikdy :) Tak si užívejte a ono to přijde. Když to teď vidím, tak si říkám, že jsem si toho dostatečně nevážila :D

Diky :DAbych si nebezela pro test jeste pred datem MS.Asi je to zbytecne, ale jak uz to mam hlave…

P4ja
Echt Kelišová 9571 příspěvků 01.05.19 10:40
@Katka144 píše:
Diky :DAbych si nebezela pro test jeste pred datem MS.Asi je to zbytecne, ale jak uz to mam hlave…

Já testovala 10 dnů po zpoždění. Kdybych testovala s vynechanou MS, nejspíš by tam nic nebylo. Protože jsem měla jen ducha

Váš příspěvek
Reklama