Nechtěné tyknuti nadřízený

Anonymní
24.5.21 18:52

Nechtene tyknuti nadrizeny

Ahoj zeny. Dnes se mi stal strasny trapas, az se stydim. Vzala jsem novou pracovni pozici a dnes me nadrizena ukazovala pracoviste a vysvetllovala co a jak,. Po skonceni jsme se rozloucily a nechtene rekla na pul pusy ahoj. Ani jsem to cele nerekla a konecne pismenka jsem se sama zarazela, co jsem z ust vypustila. Na to jsem se omlouvala a rekla nashledanou. Vubec se nechapu, jak jsem to mohla vyslovit nadrizenemu, ktereho jsem navic poprve videla. Asi tim, ze v dosavadnim pracovisti si vsechny tykame nevim. Jsem fakt blbka. Mam ted strach co si o me pomysli a nebude na me koukat skrz prsty, jak jsem neotesana. Co si o tom myslite? Ja vim blbec :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1704
24.5.21 18:54

Vůbec bych neresila, stavaj se horsi veci. Navic ses omluvila a opravila, v klidu. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1013
24.5.21 18:57

Myslim, že přemýšlíš o něčem, co ta nadřízená dávno zapomněla. Však ses opravila. Pusť to z hlavy.

Příspěvek upraven 24.05.21 v 19:33

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15304
24.5.21 18:58

Stane se, myslim, ze nařízená to davno pustila z hlavy. Tak uz se taky netrap :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7321
24.5.21 19:01

Hlavně že jsi ji neřekla mami. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1222
24.5.21 19:01

Třeba to ani neslyšela. To se stane. Neřeš to. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.21 19:04

Holky dekuju. Cely den nad tim dloumam a nechapu co me to popadlo. Tak moc dekuji za uklidneni :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
227
24.5.21 19:05

Bóže, čo ja by dal za takéto starosti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5521
24.5.21 19:14

Už tam zítra ani nechoď :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15588
31.5.21 18:46

Jéé to se stane ne? Taky jsem šéfovi řekla omylem ahoj :lol: Ne teda hned takhle na začátku, ale to je fuk, myslím, že to nikdo neřeší…a taky se mi stalo, že jsem omylem tykala zákazníkovi, místo - můžete přiložit kartu, jsem mu řekla, tak můžeš :mrgreen: Kolegyni se to se zákazníkem stalo taky…žádné trestné oznámení na nás nepřišlo :lol: Myslím, že se tomu každý max zasměje ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat