Necitlivost nohy od páteře?

Anonymní
29.9.20 19:33

Necitlivost nohy od páteře?

Ahoj, chtěla bych se poradit.
Už od rána mi přijde že mám necitlivou nohu, chodit můžu a když na ni sáhnu tak taky cítím ale je to takové nepříjemné. Cítím v ní slabost a občas zaboli. Nepřijde mi že bych ji měla nějak modrou nebo oteklou. Cítím v ní větší chlad a je studená. Ale na studené nohy já trpím pořád. Je mi 18 let. Antikoncepci neberu a byla jsem na testu na srazlivost krve a všechno v pořádku. Může to být skripnuty nerv nebo něco podobného? Stalo se vám něco podobného.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
73252
29.9.20 19:59

Může a dost často i bývá, problém je v tom, že nemusí :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.20 20:01

@j.a.n.i1 Jak to myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
73252
29.9.20 20:07

No, že to může být něco vážnějšího, než od páteře… kdyby měl člověk jistotu, že to od páteře je, tak může být celkem v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22917
29.9.20 20:17

Já to mám od páteře, teď v dost úděsném stádiu, nemůžu spát bolestí, jak to střídavě znecitlivuje a příchází k sobě. Ale prošla jsem různými vyšetřeními.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
179
29.9.20 20:18
@Anonymní píše:
Už od rána mi přijde že mám necitlivou nohu, chodit můžu a když na ni sáhnu tak taky cítím ale je to takové nepříjemné. Cítím v ní slabost a občas zaboli. Nepřijde mi že bych ji měla nějak modrou nebo oteklou. Cítím v ní větší chlad a je studená. Ale na studené nohy já trpím pořád. Je mi 18 let. Antikoncepci neberu a byla jsem na testu na srazlivost krve a všechno v pořádku. Může to být skripnuty nerv nebo něco podobného? Stalo se vám něco podobného.

Trusit na bolest a rozcvičit, vaše ztuhlost vaše chyba. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36008
29.9.20 20:59
@Anonymní píše:

s takovými věcmi se chodí k lékaři, ale ano, nejspíš to bude od páteře. ve kterých přesně místech to jinak cítíš/brní to/bolí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22917
29.9.20 21:09

@Pudloslava můžeš mi poradit? Mám velké problémy s kolenem, takže můžu ležet jen na zádech. Jenomže to mi právě znecitlivuje stehno, studené, málo citlivé. Jenomže několikrát za noc prostě přichází k sobě, jsou to bodající jehličky, děsné. Jsem objednaná, ale až za měsíc. Potřebovala bych nějakou první pomoc do té doby. Může to být nedostatek minerálů? Magnézko? Mám zjištěné nějaké špatné převádění vzruchů v oblasti krční páteře. Všechny končetiny nereagují tak, jak by měly. Je to nějaká kvadru něco. Potřebuju se vyspat konečně pár dnů normálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36008
30.9.20 06:54

@vokishka zevní strana, nebo vnitřní strana? Bolí tě koleno, když ho ohýbáš, nebo když na něj došlapuješ?

Každopádně než se dostaneš k lékaři, tak vysoké dávky vitamínu B (Milgamma N, Aneurox 600, revitanerv strong) a k tomu eventuelně lék na bolest na noc - Kup si Voltaren tbl - volně prodejný je 25 mg - vem si na noc dva naráz (max 150 mg/d). Nebo alespoň Aescin - vybrat jedno balení 2-2-2.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22917
30.9.20 07:26
@Pudloslava píše:
@vokishka zevní strana, nebo vnitřní strana? Bolí tě koleno, když ho ohýbáš, nebo když na něj došlapuješ?Každopádně než se dostaneš k lékaři, tak vysoké dávky vitamínu B (Milgamma N, Aneurox 600, revitanerv strong) a k tomu eventuelně lék na bolest na noc - Kup si Voltaren tbl - volně prodejný je 25 mg - vem si na noc dva naráz (max 150 mg/d). Nebo alespoň Aescin - vybrat jedno balení 2-2-2.

Koleno mě bolí spíš zevnitř, mam artrozu, ale jen prvni stupeň, ta bolest vubec neodpovídá. Je i nateklé. O prazdninach jsem si nechala pichnout 3× plazmu, nejaka ženská si to tam i pochvalivala a ja nemůžu chodit. Boli to pri chůzí i pri pohybu treba v sede, v leze v posteli. Jen tou nohou pohnu, tak tim kolenem projede velja bolest. Tak jsem si od toho slibovala a ted jsem úplně vyřízena. To stehno taky, driv stacilo zmenit polohu a prestalo byt necitlivé. Ted uz je to prostě pořád. Dnes zajdu do lekarny, dik za radu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36008
30.9.20 07:50

@vokishka a stehno z ktere strany?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22917
30.9.20 13:41
@Pudloslava píše:
@vokishka a stehno z ktere strany?

Necitelne je cele a studene. A kdyz pichaji jehlicky, tak cele. Ale ktomu mam vnější cast takovou jako v křečí, mam dokonce pocit diry ve svalu ( mam ho pry mejaky citelne oslavbeny, poznali loni na rehabkach) a nejakou chvili proste boli i to. Zacina to byt ponekud depresivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36008
30.9.20 20:10

@vokishka to bude chtit EMG, no nic, pokud muzes normalne curat, tak to ten mesic vydrzi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22917
30.9.20 20:19
@Pudloslava píše:
@vokishka to bude chtit EMG, no nic, pokud muzes normalne curat, tak to ten mesic vydrzi.

Jo, díky. To je v pořádku. Už jsem si koupila doporučené léky a doufám v lepší zítřky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama