Něco jako beďar/modřina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vlasta.Jana
Nováček 10 příspěvků 17.10.18 20:30
Něco jako beďar / modřina

Ahojky. Dneska sem objevila na svém břiše něco jako modřinu je to modro-fialové (je to velké cca 9 cm na 4 cm) ale ve vnitřku je to tvrdé jako beďar - když sem to zmáčkla tak tam něco jako prasklo a teď je to takové tvrdo přelévavé - ve vnitř je asi krev. Když sem do toho bodla jehlou (zabodla sem jí cca 1-2 cm) tak z toho teče normální krev a jen po kapkách a né hnis nebo stará krev, Nevíte co to je?.-D na kožní se mi nechce…

Reakce:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19844 příspěvků 17.10.18 20:45

no, kdyby to bylo velké 4×9 milimetrů!! tak bych řekla, že je to nežid. To se občas udělá, já s tím mám třeba problém, když mám celý den na sobě úzké džíny, tak v prostoru pásku se mi zarvou „do špeku“ a udělá se mi z toho takovej jako bolák.
Pokud je to fakt v centimetrech, tak masti k doktoru, protože to je na otravu krve…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >