Zvětšení prsou - tablety

Anonymní
17.10.18 15:06

Zvětšení prsou - tablety

Resim problém jako většina žen, co ma za sebou kojení. Prsa už nejsou, co bývala a i když vím, že jsou důležitější věci, trápí me to. Na plastiku nemám, tak chci zkusit něco finančně dostupnějšího. Na internetu jsem narazila na nabídku několika prášku, ale recenze se dost lisi. Tak se chci zkusit zeptat ještě i tady, s cim vy máte dobrou zkušenost. Jinak pravidelně cvičím, sprchuju prsa vlažnou vodou, ale nestačí to. Předem moc děkuji za názory, postřehy a rady.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5810
17.10.18 15:26

Je to blbost. Asi jako jako zázračné tablety na zvětšení penisu :mrgreen: maximálně to má placebo efekt, že ty si myslíš, dokonce CÍTÍŠ že jsou větší, ale prd :mrgreen: na zpevnění je dobré cvičení, třeba kliky..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12067
17.10.18 15:27
@Anonymní píše:
Resim problém jako většina žen, co ma za sebou kojení. Prsa už nejsou, co bývala a i když vím, že jsou důležitější věci, trápí me to. Na plastiku nemám, tak chci zkusit něco finančně dostupnějšího. Na internetu jsem narazila na nabídku několika prášku, ale recenze se dost lisi. Tak se chci zkusit zeptat ještě i tady, s cim vy máte dobrou zkušenost. Jinak pravidelně cvičím, sprchuju prsa vlažnou vodou, ale nestačí to. Předem moc děkuji za názory, postřehy a rady.

Dle mě blbostí to nemůže fungovat!!! Nešetří nebo si půjč na plastiku a nebo se smír. Já se nesmirila nasetrila a mám po problému Navíc je to hodně prakticke :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.10.18 15:31

@mumisek79 Můžu se zeptat, jak dlouho umělá prsa máš? Mě totiž děsí to, aby třeba za dva roky nebylo potřeba znovu operovat. A případně i název kliniky. Pročítala jsem si recenze několika pražských a někde mě šokovalo, jak necitlivě s klientkami jednají. Za ty peníze:-)

  • Citovat
  • Upravit
53518
17.10.18 15:34
@Anonymní píše:
Resim problém jako většina žen, co ma za sebou kojení. Prsa už nejsou, co bývala a i když vím, že jsou důležitější věci, trápí me to. Na plastiku nemám, tak chci zkusit něco finančně dostupnějšího. Na internetu jsem narazila na nabídku několika prášku, ale recenze se dost lisi. Tak se chci zkusit zeptat ještě i tady, s cim vy máte dobrou zkušenost. Jinak pravidelně cvičím, sprchuju prsa vlažnou vodou, ale nestačí to. Předem moc děkuji za názory, postřehy a rady.

Jdi radši na brigádu a ušetři na silikony…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.10.18 15:35

@Lainaire8 Já chodím 2-3 x týdně na pilates, powerjogu. Do toho zapojuju procházky. Jestli máš vlastní zkušenost - kolik těch kliků denně zhruba udělat, aby se projevil efekt? Vím, že je to asi hloupá otázka, ale já nejsem přízivcem invazivních zákroků, ale bohužel prsa mě jako asi každou ženu trápí, tak bych chtěla udělat maximum, co je v mých silách.

  • Citovat
  • Upravit
5810
17.10.18 16:09
@Anonymní píše:
@Lainaire8 Já chodím 2-3 x týdně na pilates, powerjogu. Do toho zapojuju procházky. Jestli máš vlastní zkušenost - kolik těch kliků denně zhruba udělat, aby se projevil efekt? Vím, že je to asi hloupá otázka, ale já nejsem přízivcem invazivních zákroků, ale bohužel prsa mě jako asi každou ženu trápí, tak bych chtěla udělat maximum, co je v mých silách.

Já jsem ten typ, co cvičením prsa hubne, takže neporadím :mrgreen: jsou pevný, ale skoro žádný, proto je taky co zpevňovat :lol: sama sním o plastice, ale zatím mám i spoustu jiných přání, takže prsa jdou stranou :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
241
17.10.18 23:56

Ahoj anonymní, popisuješ cviky a praktiky, které jsou opravdu doporučovany ke zlepšení vzhledu dekoltu - přesněji vypnutí, zpevnění. Zvětšení bohužel ale nemůžeš očekávat. Stejně tak i užívání preparátů s tímto cílem je marné. Kdyby to fungovalo, čím by se jen živili všichni ti plastičtí chirurgové.

Držím palce, ať najdeš řešení a jsi spokojená :hug:

Příspěvek upraven 24.10.18 v 15:30

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12067
24.10.18 15:27
@Anonymní píše:
@mumisek79 Můžu se zeptat, jak dlouho umělá prsa máš? Mě totiž děsí to, aby třeba za dva roky nebylo potřeba znovu operovat. A případně i název kliniky. Pročítala jsem si recenze několika pražských a někde mě šokovalo, jak necitlivě s klientkami jednají. Za ty peníze:-)

Promiň odpovídám až teď.. mám to přes 2 roky Dnes jsou silikony kvalitní tudíž reoperace nebývají běžné Já byla na Perfect clinic Mudr.Paulis za mě spokojenost Teď už myslím že má i provoz v praze Já musela na operaci do plzně
Jinak u mě zvětšení je přirozené Nemam balóny šlo mě spíš o zpevnění a ta absence podprsenky je k nezaplacení ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.12.18 14:36

Aaaaaaaa

Ahoj ,holky známa si koupila léky na zvětšení poprsí mamamia.Je na ořirodní bazi a je prý boží má asi skoro o 2 čísla větší :) máte s nim některá taky zkušenost?

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.