Zvětšení prsou - tablety

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 15:06
Zvětšení prsou - tablety

Resim problém jako většina žen, co ma za sebou kojení. Prsa už nejsou, co bývala a i když vím, že jsou důležitější věci, trápí me to. Na plastiku nemám, tak chci zkusit něco finančně dostupnějšího. Na internetu jsem narazila na nabídku několika prášku, ale recenze se dost lisi. Tak se chci zkusit zeptat ještě i tady, s cim vy máte dobrou zkušenost. Jinak pravidelně cvičím, sprchuju prsa vlažnou vodou, ale nestačí to. Předem moc děkuji za názory, postřehy a rady.

Reakce:

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1679 příspěvků 17.10.18 15:26

Je to blbost. Asi jako jako zázračné tablety na zvětšení penisu :mrgreen: maximálně to má placebo efekt, že ty si myslíš, dokonce CÍTÍŠ že jsou větší, ale prd :mrgreen: na zpevnění je dobré cvičení, třeba kliky..

mumisek79
Extra třída :D 12048 příspěvků 17.10.18 15:27
@Anonymní píše:
Resim problém jako většina žen, co ma za sebou kojení. Prsa už nejsou, co bývala a i když vím, že jsou důležitější věci, trápí me to. Na plastiku nemám, tak chci zkusit něco finančně dostupnějšího. Na internetu jsem narazila na nabídku několika prášku, ale recenze se dost lisi. Tak se chci zkusit zeptat ještě i tady, s cim vy máte dobrou zkušenost. Jinak pravidelně cvičím, sprchuju prsa vlažnou vodou, ale nestačí to. Předem moc děkuji za názory, postřehy a rady.

Dle mě blbostí to nemůže fungovat!!! Nešetří nebo si půjč na plastiku a nebo se smír. Já se nesmirila nasetrila a mám po problému Navíc je to hodně prakticke :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 15:31

@mumisek79 Můžu se zeptat, jak dlouho umělá prsa máš? Mě totiž děsí to, aby třeba za dva roky nebylo potřeba znovu operovat. A případně i název kliniky. Pročítala jsem si recenze několika pražských a někde mě šokovalo, jak necitlivě s klientkami jednají. Za ty peníze:-)

Russet
Extra třída :D 11644 příspěvků 17.10.18 15:34
@Anonymní píše:
Resim problém jako většina žen, co ma za sebou kojení. Prsa už nejsou, co bývala a i když vím, že jsou důležitější věci, trápí me to. Na plastiku nemám, tak chci zkusit něco finančně dostupnějšího. Na internetu jsem narazila na nabídku několika prášku, ale recenze se dost lisi. Tak se chci zkusit zeptat ještě i tady, s cim vy máte dobrou zkušenost. Jinak pravidelně cvičím, sprchuju prsa vlažnou vodou, ale nestačí to. Předem moc děkuji za názory, postřehy a rady.

Jdi radši na brigádu a ušetři na silikony…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 15:35

@Lainaire8 Já chodím 2-3 x týdně na pilates, powerjogu. Do toho zapojuju procházky. Jestli máš vlastní zkušenost - kolik těch kliků denně zhruba udělat, aby se projevil efekt? Vím, že je to asi hloupá otázka, ale já nejsem přízivcem invazivních zákroků, ale bohužel prsa mě jako asi každou ženu trápí, tak bych chtěla udělat maximum, co je v mých silách.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1679 příspěvků 17.10.18 16:09
@Anonymní píše:
@Lainaire8 Já chodím 2-3 x týdně na pilates, powerjogu. Do toho zapojuju procházky. Jestli máš vlastní zkušenost - kolik těch kliků denně zhruba udělat, aby se projevil efekt? Vím, že je to asi hloupá otázka, ale já nejsem přízivcem invazivních zákroků, ale bohužel prsa mě jako asi každou ženu trápí, tak bych chtěla udělat maximum, co je v mých silách.

Já jsem ten typ, co cvičením prsa hubne, takže neporadím :mrgreen: jsou pevný, ale skoro žádný, proto je taky co zpevňovat :lol: sama sním o plastice, ale zatím mám i spoustu jiných přání, takže prsa jdou stranou :mrgreen:

Ristrina
Kecalka 197 příspěvků 17.10.18 23:56

Ahoj anonymní, popisuješ cviky a praktiky, které jsou opravdu doporučovany ke zlepšení vzhledu dekoltu - přesněji vypnutí, zpevnění. Zvětšení bohužel ale nemůžeš očekávat. Stejně tak i užívání preparátů s tímto cílem je marné. Kdyby to fungovalo, čím by se jen živili všichni ti plastičtí chirurgové.

Držím palce, ať najdeš řešení a jsi spokojená :hug:

Příspěvek upraven 24.10.18 v 15:30

mumisek79
Extra třída :D 12048 příspěvků 24.10.18 15:27
@Anonymní píše:
@mumisek79 Můžu se zeptat, jak dlouho umělá prsa máš? Mě totiž děsí to, aby třeba za dva roky nebylo potřeba znovu operovat. A případně i název kliniky. Pročítala jsem si recenze několika pražských a někde mě šokovalo, jak necitlivě s klientkami jednají. Za ty peníze:-)

Promiň odpovídám až teď.. mám to přes 2 roky Dnes jsou silikony kvalitní tudíž reoperace nebývají běžné Já byla na Perfect clinic Mudr.Paulis za mě spokojenost Teď už myslím že má i provoz v praze Já musela na operaci do plzně
Jinak u mě zvětšení je přirozené Nemam balóny šlo mě spíš o zpevnění a ta absence podprsenky je k nezaplacení ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >